Która z nich zostanie pierwszą polską Supermodelką Plus Size?

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
REKLAMA
Która z nich zostanie pierwszą polską Supermodelką Plus Size?

W dziesiątym, finałowym odcinku „#Supermodelki Plus Size" dowiemy się, kto zdobędzie tytuł, o którym marzą miliony dziewczyn. Podczas odcinka na żywo uczestniczki pierwszej edycji programu po raz ostatni zaprezentują się przed jurorami i będą miały szansę skraść serca widzów. O zwycięstwo walczyć będą: Joanna Cesarz, Zuzanna Zakrzewska i Katarzyna Bochenkiewicz. Która zdobędzie największą rzeszę fanów i zostanie pierwszą w Polsce #Supermodelką Plus Size?

 

Już w środę, 15 listopada odbędzie się finałowy odcinek pierwszej edycji programu „#Supermodelka Plus Size". To ostatnia szansa dla finałowej trójki - Joanny, Kasi i Zuzy na zdobycie serc jurorów. Ewa Minge, Ewa Zakrzewska, Rafał Maślak i Emil Biliński po raz ostatni ocenią, która z dziewczyn ma najlepsze warunki, aby zostać idealną supermodelką w rozmiarze plus. Jednak tym razem to nie jurorzy będą mieć ostateczny głos. Ich decyzja stanowić będzie jedynie 50%. Drugie 50% oddane zostanie w ręce telewidzów, którzy w głosowaniu smsowym będą mogli zagłosować na kandydatkę, zasługującą najbardziej na tytuł.

 

„#Supermodelka Plus Size”: Zwiastun 10. odcinka na INTERIA.TV.

 

Finalistki zaprezentują się m.in. w pokazach kolekcji Violi Piekut, Mario Menezi oraz w specjalnym pokazie inspirowanym filmem „Wielki Gatsby". Towarzyszyć będą im gwiazdy - światowej sławy DJ C-Bool oraz tancerze programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Jeden z pokazów będzie szansą, by na wybiegu zobaczyć pełną finałową piętnastkę dziewczyn, które mieszkały w domu modelek i walczyły o wejście do ścisłego finału.

 


Finałowy odcinek to także okazja do podsumowania drogi uczestniczek w programie. Przypomniane zostaną ich najbardziej udane zdjęcia, najlepsze momenty, kiedy wygrywały zadanie, ale też te najtrudniejsze, kiedy dochodziło między nimi do konfliktów. Wrócą wspomnienia z domu modelek i chwil, kiedy uczestniczkom towarzyszyli bliscy. Wielki finał poprowadzą Maciej Dowbor i wspierająca uczestniczki podczas wielu zadań, ekspertka programu Macademian Girl.

 

 


Światowe modelki plus size: Ashley Graham, Iskra Lawrence czy Robyn Lawley zachwycają urodą. Podbiją wybiegi, zawładnęły uwagą mediów i osiągnęły ogromny sukces w mediach społecznościowych. W Polsce modeling w rozmiarze 42 i większym nie jest aż tak popularny. Program „#Supermodelka Plus Size" ma szansę to zmienić, wpłynąć na postrzeganie piękna i dowiedzie, że nie jest ono zdefiniowane rozmiarem.

 

Zobacz portfolio Joanny Cesarz >>>

 

 

Zobacz portfolio Kasi Bochenkiewicz >>>

 

Zobacz portfolio Zuzanny Zakrzewskiej>>>


Tytuł pierwszej w Polsce #Supermodelki Plus Size zdobędzie tylko jedna z trzech finałowych uczestniczek programu, a na zwyciężczynię czekają wspaniałe nagrody: udział w zagranicznym pokazie Ewy Minge - w Paryżu lub Mediolanie, sesja okładkowa w magazynie „Claudia", 50 tys. złotych od fundatora nagrody głównej - firmy Lida, producenta rajstop i pończoch dla kobiet plus size i jeszcze dwie niespodzianki od firmy Panach i firmy Lida, które znajdą swoje rozwiązanie w finale programu na żywo.

 

 

 


Finałowy odcinek programu „#Supermodelka Plus Size" stanowił będzie podsumowanie kilkumiesięcznej drogi kandydatek do tytułu. Przypomni ich zmagania z zadaniami, wzloty i upadki, pokaże jak wiele się nauczyły, aż w końcu zaprezentują się gotowe, by zostać pierwszą w Polsce #Supermodelką Plus Size. Która z kandydatek zwycięży, będzie można przekonać się podczas wielkiego finału na żywo, już w środę, 15 listopada o 20:40 w Polsacie!

 

Za kogo będziecie trzymać kciuki?

 


 

 


 

Redakcja MaxModels/Materiały prasowe

Komentarze (1)
Dodaj komentarz
starla77 15 listopada 2017Modelka
Joanna Gratulacje ! Kasia i Zuzia równiez byłyście boskie !
Ciekawe?
1
0
| Odpowiedz
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj magda10392 6.0 21 magda10392 Modelka
Edytuj pawel.zajac https://pawelzajac.com/portrait-aleksandra-dobek 6.0 9 pawel.zajac Fotograf
Edytuj hookbby Santorini lingerie shooting 6.0 13 hookbby Modelka
Edytuj iras79 Workshop "Portrait by Bidiuk"
modelka Ola
6.0 12 iras79 Fotograf
Edytuj Kam 6.0 5 Kam Modelka
Edytuj koniecznagata fot. Mateusz Bral 6.0 17 koniecznagata Modelka
Edytuj dzoi 6.0 2 dzoi Modelka
Edytuj SajmonWhite 6.0 12 SajmonWhite Fotograf
Edytuj Exaltation Coś dla odmiany... 6.0 14 Exaltation Modelka
Edytuj Nati_ruda_mama 6.0 25 Nati_ruda_mama Modelka
Zobacz więcej zdjęć