LUXURY FASHION MODELS zaprasza na Luxury Fashion Show!

REKLAMA
LUXURY FASHION MODELS zaprasza na Luxury Fashion Show!

16 października o godz. 21:00 w krakowskim Klubie SHINE agencja LUXURY FASHION MODELS organizuje pokaz mody znanych projektantów. MaxModels.pl jako patron zaprasza na to wydarzenie!

 

Już wkrótce w Krakowie będzie miało miejsce ciekawe wydarzenie w świecie mody! Agencja modelingowa Luxury Fashion organizuje luksusowy pokaz "LUXURY FASHION SHOW" w krakowskim klubie Shine. Obecnie to jedno z najlepszych miejsc na imprezowej mapie tego miasta. Organizatorzy zapewniają świetne show, które będzie się składać aż z czterech pokazów kolekcji różnych projektantów! Wśród designerów znajdziemy dwoje uczestników "Project Runway". Jedną z nich będzie Piotr Pyrchała, który przybywa ze swoją kolekcją aż z Edynburga oraz Agata Mickiewicz z Warszawy. Kolejnym modowym smaczkiem będzie Motive&More - marka pochodząca z Krakowa oraz wschodząca gwiazdka polskich wybiegów Bruno Nowi i Anna Wiśniowska!

 

Szykuje się naprawdę uroczy wieczór w towarzystwie ciekawych kolekcji, pięknych modelek oraz inspirujących ludzi. Nie może Was zabraknąć! Wejście na wydarzenie tylko z zaproszeniami, w sprawie których prosimy o kontakt z organizatorem: www.luxuryfashionmodels.pl

 

Śledźcie nowości w serwisie MaxModels.pl i na naszym fanpage'u - przygotowaliśmy dla Was kilka wejściówek i niebawem będziecie mogli zdobyć je w konkursie :)

 

Redakcja MaxModels.pl / materiały organizatora

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Edytuj refusedtobelieve 6.0 2 refusedtobelieve Fotograf
Edytuj bg-fotografia 6.0 0 bg-fotografia Fotograf
Edytuj SebastianSzala 6.0 0 SebastianSzala Fotograf
Edytuj Iza_Ambroziak 6.0 1 Iza_Ambroziak Modelka
Edytuj PiotrDochniak modelka : @maja.kmiecik 6.0 0 PiotrDochniak Fotograf
Edytuj PiotrDochniak modelka : @maja.kmiecik 6.0 0 PiotrDochniak Fotograf
Edytuj przyjdznaportret Ola 6.0 0 przyjdznaportret Fotograf
Edytuj OlgaHalik1 6.0 0 OlgaHalik1 Modelka
Edytuj ludwik_a 6.0 0 ludwik_a Modelka
Edytuj Pablo456 MUA: Magda Gaś - Sokół 6.0 16 Pablo456 Fotograf
Zobacz więcej zdjęć