MaxModels teraz także na Androida!

REKLAMA
REKLAMA
MaxModels teraz także na Androida!

Mamy dla was świetną wiadomość! Aplikacja Maxmodels.pl jest już dostępna w sklepie Google Play. To oznacza, że od teraz swoje portfolio oraz kontakty możecie mieć zawsze pod ręką, zarówno na urządzeniach z system iOS oraz Android.


Dzięki wygodnej aplikacji mobilnej MaxModel.pl, działającej na urządzeniach z systemem iOS oraz Android użytkownicy uzyskali łatwy dostęp do swojego portfolio i możliwość jego prezentacji w najwyższej jakości. Korzystanie z aplikacji na obu platformach jest bezpłatne, ale dostęp do wszystkich funkcjonalności i kategorii wymaga zalogowania.

Użytkownicy zalogowani w aplikacji zobaczą także znacznie mniej reklam niż osoby, nieposiadające konta w serwisie. W wasze ręce oddajemy stabilne i wydajne oprogramowanie, którego najważniejsze elementy to:

 

 

• Przyjazna i prosta obsługa


Aby zobaczyć wybrane zdjęcie, dotknij go. Przeciągając zdjęcia w prawo lub lewo, zobaczysz inne fotografie z tej samej kategorii. Interesują cię zdjęcia tylko z wybranej profesji? Dotknij menu w prawym górnym rogu, aby zawęzić listę zdjęć.


• Kategorie


Zdjęcia w aplikacji MaxModels zostały podzielone na intuicyjne kategorie.


• Tworzenie listy inspirujących zdjęć


Dotknij ikonę zakładki, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu, a wybrane przez Ciebie zdjęcie zostanie dodane do kategorii Zapisane.


• Dodawanie do Obserwowanych


Dodaj użytkownika do Obserwowanych, a jego zdjęcia zostaną dodane do kategorii Obserwowane. Znajdziesz ją po dotknięciu ikony Obserwowanych w dolnym menu.


• Udostępnianie zdjęć


Wykorzystaj opcję „podziel się". Dzięki niej w prosty sposób możesz wysłać zdjęcie za pomocą maila, SMS-a, Facebooka lub innych serwisów społecznościowych.


• Komunikator MaxModels


Aby napisać wiadomość do wybranego użytkownika, wystarczy dotknąć ikonkę koperty na jego profilu. Do listy swoich konwersacji przejdziesz po dotknięciu koperty w dolnym menu. Komunikator jest dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników.


• Twoje portfolio


W aplikacji masz dostęp do swojego profilu i wszystkich opublikowanych zdjęć. Po dotknięciu w link przejdziesz do pełnej wersji serwisu maxmodels.pl


• Powiadomienia


Aby nie umknęły ci nowe wiadomości oraz najciekawsze wybrane portfolia m.in. utalentowanych modelek, fotografów, fryzjerów, wizażystów, stylistów włącz powiadomienia.


• Społeczność MaxModels


Marzysz o karierze w branży fotograficznej i modelingowej? Wykorzystaj przycisk „Przejdź do serwisu MaxModels.pl", załóż konto i korzystaj ze wszystkich funkcji serwisu.


Pełen dostęp do wszystkich funkcjonalności oprogramowania użytkownik otrzymuje całkowicie za darmo po zalogowaniu do aplikacji. Aplikacje możecie pobrać z:


App Store
Google Play


Jeżeli macie pytania lub sugestie, prosimy o kontakt na adres mailowy: aplikacja@maxmodels.pl lub poprzez formularz kontaktowy.


Zespół MaxModels.plKomentarze (6)
Dodaj komentarz
gonzul 25 grudnia 2019Fotograf
Niestety jak na dziś o wiele lepszy UX przez stronę mobilną niż napakowaną reklamami aplikację z połową funkcjonalności. Aplikacja bez reklam ze wszystkimi funkcjami na bazie subskrybcji miała by większy sens niż „zróbmy sobie apkę, bo wszyscy mają”.
Ciekawe?
1
0
| Odpowiedz
Nothing_Photos 14 października 2019Fotograf
Aplikacja wysyła powiadomienia push z polecanymi profilami itp pomimo zaznaczenia w ustawieniach, że ma nie wysyłać :(
Ciekawe?
1
0
| Odpowiedz
fotozawodowiec 27 marca 2019Fotograf
kiedy wersja płatna bez reklam?
Ciekawe?
2
0
| Odpowiedz
seensoul 02 stycznia 2019Fotograf
Mam Symbiana w Nokii 808 z którą chodzę na ulicę robić streeta ;)

No dobra, wiem, że na Symbiana nie ma MaxModels ;)
Gratuluję powrotu do Google Play i życzę dalszego rozwoju appki ;)
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
Brickproduct 16 grudnia 2018Fotograf
Jak tylko dojdzie możliwość oceniania i komentowania to zacznę korzystać, tak po za tym wszystko bardzo dobrze zrobione :-)
Ciekawe?
3
0
| Odpowiedz
sanvean 10 grudnia 2018Fotograf
Sformułowanie "bez względu na platformę z jakiej korzysta wasze urządzenie" jest nieco mylące, skoro mowa tylko o dwóch platformach. Ja mam Windowsphone'a i chyba raczej niczego takiego tam nie znajdę. Więc z pewnością nie "bez względu na platformę"... :P
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Nina_Filek @taka.tam.paula 6.0 0 Nina_Filek Fotograf
Edytuj vejq Rebel models
Oliwia 6.0 0 vejq Fotograf
Edytuj FotoGosia Magdalena 6.0 0 FotoGosia Fotograf
Edytuj ave13 6.0 0 ave13 Fotograf
Edytuj Pyzak 6.0 0 Pyzak Fotograf
Edytuj LiquidFrames 6.0 0 LiquidFrames Fotograf
Edytuj deejww 5.9 2 deejww Fotograf
Zobacz więcej zdjęć