MaxModels teraz także na Androida!

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
REKLAMA
MaxModels teraz także na Androida!

Mamy dla was świetną wiadomość! Aplikacja Maxmodels.pl jest już dostępna w sklepie Google Play. To oznacza, że od teraz swoje portfolio oraz kontakty możecie mieć zawsze pod ręką, zarówno na urządzeniach z system iOS oraz Android.


Dzięki wygodnej aplikacji mobilnej MaxModel.pl, działającej na urządzeniach z systemem iOS oraz Android użytkownicy uzyskali łatwy dostęp do swojego portfolio i możliwość jego prezentacji w najwyższej jakości. Korzystanie z aplikacji na obu platformach jest bezpłatne, ale dostęp do wszystkich funkcjonalności i kategorii wymaga zalogowania.

Użytkownicy zalogowani w aplikacji zobaczą także znacznie mniej reklam niż osoby, nieposiadające konta w serwisie. W wasze ręce oddajemy stabilne i wydajne oprogramowanie, którego najważniejsze elementy to:

 

 

• Przyjazna i prosta obsługa


Aby zobaczyć wybrane zdjęcie, dotknij go. Przeciągając zdjęcia w prawo lub lewo, zobaczysz inne fotografie z tej samej kategorii. Interesują cię zdjęcia tylko z wybranej profesji? Dotknij menu w prawym górnym rogu, aby zawęzić listę zdjęć.


• Kategorie


Zdjęcia w aplikacji MaxModels zostały podzielone na intuicyjne kategorie.


• Tworzenie listy inspirujących zdjęć


Dotknij ikonę zakładki, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu, a wybrane przez Ciebie zdjęcie zostanie dodane do kategorii Zapisane.


• Dodawanie do Obserwowanych


Dodaj użytkownika do Obserwowanych, a jego zdjęcia zostaną dodane do kategorii Obserwowane. Znajdziesz ją po dotknięciu ikony Obserwowanych w dolnym menu.


• Udostępnianie zdjęć


Wykorzystaj opcję „podziel się". Dzięki niej w prosty sposób możesz wysłać zdjęcie za pomocą maila, SMS-a, Facebooka lub innych serwisów społecznościowych.


• Komunikator MaxModels


Aby napisać wiadomość do wybranego użytkownika, wystarczy dotknąć ikonkę koperty na jego profilu. Do listy swoich konwersacji przejdziesz po dotknięciu koperty w dolnym menu. Komunikator jest dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników.


• Twoje portfolio


W aplikacji masz dostęp do swojego profilu i wszystkich opublikowanych zdjęć. Po dotknięciu w link przejdziesz do pełnej wersji serwisu maxmodels.pl


• Powiadomienia


Aby nie umknęły ci nowe wiadomości oraz najciekawsze wybrane portfolia m.in. utalentowanych modelek, fotografów, fryzjerów, wizażystów, stylistów włącz powiadomienia.


• Społeczność MaxModels


Marzysz o karierze w branży fotograficznej i modelingowej? Wykorzystaj przycisk „Przejdź do serwisu MaxModels.pl", załóż konto i korzystaj ze wszystkich funkcji serwisu.


Pełen dostęp do wszystkich funkcjonalności oprogramowania użytkownik otrzymuje całkowicie za darmo po zalogowaniu do aplikacji. Aplikacje możecie pobrać z:


App Store
Google Play


Jeżeli macie pytania lub sugestie, prosimy o kontakt na adres mailowy: aplikacja@maxmodels.pl lub poprzez formularz kontaktowy.


Zespół MaxModels.plKomentarze (1)
Dodaj komentarz
sanvean 4 dni temuFotograf
Sformułowanie "bez względu na platformę z jakiej korzysta wasze urządzenie" jest nieco mylące, skoro mowa tylko o dwóch platformach. Ja mam Windowsphone'a i chyba raczej niczego takiego tam nie znajdę. Więc z pewnością nie "bez względu na platformę"... :P
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj pocoto302 6.0 6 pocoto302 Fotograf
Edytuj Enchanting 6.0 3 Enchanting Modelka
Edytuj magda10392 6.0 20 magda10392 Modelka
Edytuj Owieczkowe 6.0 6 Owieczkowe Modelka
Edytuj bukapsi 6.0 10 bukapsi Modelka
Edytuj Inferio 6.0 1 Inferio Modelka
Edytuj IwonaS 6.0 9 IwonaS Modelka
Zobacz więcej zdjęć