Miss Supranational: Suknia reprezentantki Polski wzbudziła emocje

REKLAMA
Miss Supranational: Suknia reprezentantki Polski wzbudziła emocje

Za nami emocjonujące wybory Miss Supranational 2021! Zwyciężczynią została reprezentantka Namibii - Chanique Rabe. Polska kandydatka dostała się do pierwszej dwunastki, jednak to nie z tego powodu mówi dziś o niej cała Polska. Wokół sukni, w której Natalia Balicka wystąpiła podczas prezentacji strojów nawiązujących do kraju pochodzenia kandydatek, pojawiło się wiele kontrowersji. Zobaczcie kreację, która wzbudziła tyle emocji.

 

 

Suknia Polki wywołała kontrowersje

 

Podczas międzynarodowego konkursu Miss Supranational Polskę reprezentowała piękna Natalia Balicka. To 21-latka z Zakrzewia, która jest studentką Collegium Medicum w Bydgoszczy. Nasza reprezentantka zakwalifikowała się do finałowej dwunastki, jednak ostatecznie nie otrzymała korony, która trafiła do  Chanique Rabe - Miss Nambii. Wielkie emocje wzbudziła natomiast kreacja Natalii, w której zaprezentowała się ona na scenie. Była to długa, czerwona suknia z motywem orła w koronie. Strój wywołał kontrowersje, gdyż jak zauważa wielu internautów, ozdoba sukni bardziej przypomina kurę, niż orła i wzbudza mieszane uczucia. Za ten projekt odpowiedzialna jest Ela Piorun - projektantka i stylistka, która ubiera Pierwszą Damę, Agatę Kornhauser-Dudę.

 

Kontrowersyjną suknię zaprezentowała i pogratulowała projektantce na Instagramie Aldona Wleklak, menadżerka gwiazd, właścicielka agencji pr "Dobre Media" i autorka książki "Saga Niewoli". Jednak głosów krytyki wobec tej stylizacji można znaleźć w internecie zdecydowanie więcej.

 

fot. Instagram @aldonawleklak

 

Miss Supranational

 

Miss Supranational to konkurs organizowany od 2009 roku. Finał konkursu od kliku lat odbywa się w Polsce w ramach Festiwalu Piękna. Wydarzenie transmituje Telewizja Polsat. W tym roku o tytuł Miss Supranational zawalczyło 58 uczestniczek. Gala odbyła się w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu.

 

 

Kamila Bińczak-Roszczypała/Redakcja Maxmodels.pl

Zdjęcie główne: Instagram @nataliabalicka

 

Komentarze (3)
Dodaj komentarz
KarlBloss 31 sierpniaModel
warto zobaczyć w kontekście innych strojów - na You Tube wpisać wystarczy "Miss Supranational national dress" - to był festiwal kiczu bez limitów :-D
Ciekawe?
1
0
| Odpowiedz
Blue_Lodz 30 sierpniaFotograf
To jest orzeł na miarę naszych możliwości ...
Ciekawe?
1
0
| Odpowiedz
evva75 26 sierpniaFotograf
Szkoda, że nie było nagrody za najgorszy strój narodowy. Wygralibyśmy w cuglach.
Ciekawe?
4
0
| Odpowiedz
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj nicegirl8884 6.0 2 nicegirl8884 Modelka
Edytuj fairytalephotos 6.0 1 fairytalephotos Fotograf
Edytuj lag Ewelina 6.0 0 lag Fotograf
Edytuj paulinaszostek fot: Marek Bolczyk 6.0 0 paulinaszostek Modelka
Edytuj godelainee 6.0 6 godelainee Modelka
Edytuj Marteks 6.0 3 Marteks Fotograf
Edytuj MawManwi Fot: Alina Hlinska
Muah: Aga Kurczyńska 6.0 1 MawManwi Modelka
Edytuj witkowskipawel Domowo z @skajbi.priv 6.0 1 witkowskipawel Fotograf
Zobacz więcej zdjęć