ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

humberthumbert

Model

Model humberthumbert Odwiedzin 15236 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Nie staram się być najlepszy. Staram się być oryginalny. AKTUALNIE mam brodę !!! WIĘCEJ NA: https://www.facebook.com/ralonius/ https://www.instagram.com/h.danielevicz/ TFP ("Time for Prints") na terenie Warszawy i w jej bliskich okolicach. Pisz śmiało, nie gryzę, jednak jeśli proponujesz współpracę, napisz mi odpowiednie informacje. Najlepiej czuję się w klimatach: "eleganckich", "sportowych" lub hipsterskich. Uwielbiam poetyckość fotografii tradycyjnej, ale także cenię sobie zdjęcia wykonane aparatami cyfrowymi. Doświadczenie komercyjne, warsztaty i publikacje: — Sesja fashion dla Mr. GUGU and Miss GO (2016) — Publikacja w Shutterpass Magazine (2016) — Reklama dla Oknoplast (2017) — hipster — Reklama dla Orange (2017) — muzyk — Sesja fashion dla Modoline (2017) — V Mazowiecki Plener Fotograficzny (2017) — Sesja fashion dla Off | connect (2017) — Krótki film dla www.colormultimedia.com (2017) i wiele innych...

Doświadczenie i wymiary

Doświadczenie Średnie
Profesja Model
Wiek 21
Wzrost 185
Waga 76
Klatka 96
Pas 85
Włosy Długie
Kolor Brązowe
Kolor oczu Ciemnobrązowe
Odzież L
Obuwie 43

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
13 listopada Haiot Fotograf

Pozytywna: Bardzo otwarty model, który wie po co na sesję przychodzi i co chce na niej osiągnąć. Przed obiektywem czuje się pewnie i swobodnie. Pracuje kreatywnie i elastycznie. Jest dobrze przygotowany. Potrafi się wystylizować. Polecam współpracę.

Edytuj Haiot Event: Fotogenerator 8
Organizator: Studio pod napięciem
Miejsce: Fabryczne Atelier 6.0 4 Haiot Fotograf
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
26 sierpnia magdazaporowska Fotograf

Pozytywna: Hubert ma niesamowity potencjał. Jest znakomitym modelem z dużymi możliwościami. Wielu fotografów może zainspirować do różnych koncepcji. Bardzo fotogeniczna twarz, której po prostu nie da się zrobić złych zdjęć ;) Do tego wysoki ze świetną sylwetką. Bardzo dobrze pozuje. Świetnie współpracuje, ma też wiele własnych trafnych pomysłów. A do tego jest przesympatyczny i inteligentny. Polecam współpracę z czystym sumieniem! :)

Edytuj magdazaporowska 6.0 10 magdazaporowska Fotograf
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
18 sierpnia luccas Fotograf

Pozytywna: Profesjonalnie i zaangażowaniem. Bardzo polecam!

Edytuj luccas 6.0 10 luccas Fotograf
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
26 lutego monochrom Fotograf Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Z Hubertem świetnie się współpracuje. Poważnie podchodzi do sesji, jest zaangażowany, ma ciekawe pomysły i do tego bardzo dobrze pozuje. Wzorowa współpraca!

Edytuj monochrom 6.0 1 monochrom Fotograf
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
28 stycznia MajkelWaw Fotograf Wszystkie referencje od tej osoby: 3 (Zobacz)

Pozytywna: To moja trzecia sesja z Hubertem, tym razem studyjna. Fajnie jest obserwować jego rozwój jako modela. Podczas sesji jest bardzo skupiony na osiągnięciu konkretnego efektu, gra różnymi emocjami, ma mnóstwo ciekawych pomysłów. Do sesji zawsze się dobrze przygotowuje, a po jeszcze długo wymieniamy sobie różne myśli i komentarze. Kolejny raz wyszło tak dużo świetnych kadrów, że ciężko było się zdecydować, które wybrać. Hubert przed obiektywem to gwarancja świetnych i ciekawych portretów :-)

Zdjęcie zostało usunięte
21 stycznia nietuzinkowa63 Fotograf Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Hubert fajny model, dostosuje się do wszystkich wymagań, przyjazny młody człowiek o pięknych włosach i rysach, sesja przebiegła fajnie a foty wyszły dobre, tak jak chciałam :)
Polecam oczywiście! :)

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
19 stycznia noir_soleil Wizażysta

Pozytywna: Hubert to niezwykle fotogeniczny chłopak, który niesamowicie dużo daje od siebie podczas sesji. Ma pomysly na pokazanie swojej osobowosci w kazdym, oddzielnym ujęciu. Bardzo polecam współprace !<3

Edytuj noir_soleil Sesja w Industrial Studio
Steampunkowe dodatki dzięki uprzejmości: Barlogg's Workshop 6.0 41 noir_soleil Wizażysta
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
16 stycznia gregusm Fotograf

Pozytywna: Hubert to sympatyczny model. Bardzo profesjonalne podchodzi do sesji. Jest pełen zaangażowania oraz kreatywności. Słucha wszelkich sugestii oraz sam stara się wnieść maksymalnie dużo od siebie. Efekt finalny zdjęć to w głównej mierze jego zasługa ;)

Edytuj gregusm Sesja w Industrial Studio
Steampunkowe dodatki dzięki uprzejmości: Barlogg's Workshop 6.0 41 gregusm Fotograf
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
29 listopada 2016 Begreen Modelka

Pozytywna: Świetna współpraca, pełen luz, przyjemna i komfortowa atmosfera, a i porozmawiać można :) Otwartość i gotowość do pracy od pierwszych chwil sesji, dobre pomysły i naturalność w kontakcie zaowocowały świetnymi zdjęciami. Polecam gorąco :)

Zdjęcie zostało usunięte
22 listopada 2016 spook Fotograf

Pozytywna: Hubert ma wspaniałe warunki fizyczne do modelingu, jego twarz sama w sobie jest niezwykle charakterystyczna i określona, co czyni go prawdziwym wyzwaniem dla fotografa. I tym bardziej się cieszę, że mieliśmy okazję razem pracować. Podoba mi się jak Hubert podchodzi do sesji, jest skoncentrowany i zaangażowany, świetnie otworzył się w obecności modelki. Zdecydowanie polecam do współpracy i wiem, że będzie robił coraz lepsze sesje :)

Zdjęcie zostało usunięte