ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

humberthumbert

Model

Model humberthumbert Odwiedzin 15884 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Nie staram się być najlepszy. Staram się być oryginalny. AKTUALNIE mam brodę !!! WIĘCEJ NA: https://www.facebook.com/ralonius/ https://www.instagram.com/h.danielevicz/ Pisz śmiało, nie gryzę, jednak jeśli proponujesz współpracę, napisz mi odpowiednie informacje. Najlepiej czuję się w klimatach: "eleganckich", "sportowych" lub hipsterskich. Uwielbiam poetyckość fotografii tradycyjnej, ale także cenię sobie zdjęcia wykonane aparatami cyfrowymi.

Doświadczenie i wymiary

Doświadczenie Średnie
Profesja Model
Wiek 21
Wzrost 185
Waga 76
Klatka 96
Pas 85
Włosy Długie
Kolor Brązowe
Kolor oczu Ciemnobrązowe
Odzież L
Obuwie 43

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
02 lutego Rafski Fotograf

Pozytywna: Pracowalem z Hubertem podczas dwugodzinnej sesjii fotograficznej. Wspolpraca z Hubertem to wydarzenie niezwykle pozytywne. Punktualnosc, przygotowanie, optymizm, dobra prezencja i gotowosc do podjecia wyzwan to cechy kazdego dobrego modela i Hubert uosabia to znakomicie. 6.

Edytuj Rafski Lepsza jakość na:
https://www.facebook.com/ralonius/photos/a.1215589198502411.1073741828.1215575118503819/1655375531190440/?type=3&theater 6.0 2 Rafski Fotograf
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
13 listopada 2017 Haiot Fotograf

Pozytywna: Bardzo otwarty model, który wie po co na sesję przychodzi i co chce na niej osiągnąć. Przed obiektywem czuje się pewnie i swobodnie. Pracuje kreatywnie i elastycznie. Jest dobrze przygotowany. Potrafi się wystylizować. Polecam współpracę.

Edytuj Haiot Event: Fotogenerator 8
Organizator: Studio pod napięciem
Miejsce: Fabryczne Atelier 6.0 4 Haiot Fotograf
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
26 sierpnia 2017 magdazaporowska Fotograf

Pozytywna: Hubert ma niesamowity potencjał. Jest znakomitym modelem z dużymi możliwościami. Wielu fotografów może zainspirować do różnych koncepcji. Bardzo fotogeniczna twarz, której po prostu nie da się zrobić złych zdjęć ;) Do tego wysoki ze świetną sylwetką. Bardzo dobrze pozuje. Świetnie współpracuje, ma też wiele własnych trafnych pomysłów. A do tego jest przesympatyczny i inteligentny. Polecam współpracę z czystym sumieniem! :)

Edytuj magdazaporowska 6.0 10 magdazaporowska Fotograf
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
18 sierpnia 2017 luccas Fotograf

Pozytywna: Profesjonalnie i zaangażowaniem. Bardzo polecam!

Edytuj luccas 6.0 12 luccas Fotograf
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
26 lutego 2017 monochrom Fotograf Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Z Hubertem świetnie się współpracuje. Poważnie podchodzi do sesji, jest zaangażowany, ma ciekawe pomysły i do tego bardzo dobrze pozuje. Wzorowa współpraca!

Edytuj monochrom 6.0 1 monochrom Fotograf
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
28 stycznia 2017 MajkelWaw Fotograf Wszystkie referencje od tej osoby: 3 (Zobacz)

Pozytywna: To moja trzecia sesja z Hubertem, tym razem studyjna. Fajnie jest obserwować jego rozwój jako modela. Podczas sesji jest bardzo skupiony na osiągnięciu konkretnego efektu, gra różnymi emocjami, ma mnóstwo ciekawych pomysłów. Do sesji zawsze się dobrze przygotowuje, a po jeszcze długo wymieniamy sobie różne myśli i komentarze. Kolejny raz wyszło tak dużo świetnych kadrów, że ciężko było się zdecydować, które wybrać. Hubert przed obiektywem to gwarancja świetnych i ciekawych portretów :-)

Zdjęcie zostało usunięte
21 stycznia 2017 nietuzinkowa63 Fotograf Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Hubert fajny model, dostosuje się do wszystkich wymagań, przyjazny młody człowiek o pięknych włosach i rysach, sesja przebiegła fajnie a foty wyszły dobre, tak jak chciałam :)
Polecam oczywiście! :)

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
19 stycznia 2017 noir_soleil Wizażysta

Pozytywna: Hubert to niezwykle fotogeniczny chłopak, który niesamowicie dużo daje od siebie podczas sesji. Ma pomysly na pokazanie swojej osobowosci w kazdym, oddzielnym ujęciu. Bardzo polecam współprace !<3

Edytuj noir_soleil Sesja w Industrial Studio
Steampunkowe dodatki dzięki uprzejmości: Barlogg's Workshop 6.0 41 noir_soleil Wizażysta
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
16 stycznia 2017 gregusm Fotograf

Pozytywna: Hubert to sympatyczny model. Bardzo profesjonalne podchodzi do sesji. Jest pełen zaangażowania oraz kreatywności. Słucha wszelkich sugestii oraz sam stara się wnieść maksymalnie dużo od siebie. Efekt finalny zdjęć to w głównej mierze jego zasługa ;)

Edytuj gregusm Sesja w Industrial Studio
Steampunkowe dodatki dzięki uprzejmości: Barlogg's Workshop 6.0 41 gregusm Fotograf
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
29 listopada 2016 Begreen Modelka

Pozytywna: Świetna współpraca, pełen luz, przyjemna i komfortowa atmosfera, a i porozmawiać można :) Otwartość i gotowość do pracy od pierwszych chwil sesji, dobre pomysły i naturalność w kontakcie zaowocowały świetnymi zdjęciami. Polecam gorąco :)

Zdjęcie zostało usunięte