ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

stan_umyslu_

Modelka

Modelka stan_umyslu_ Odwiedzin 11656 Ocena ogólna 6.0

O mnie

https://editephotographie.tumblr.com Fotografowanie – podobnie, jak stosowanie wszelkich innych środków wyrazów – nie jest wymyślaniem, lecz odkrywaniem. Fotografia, to możliwość krzyku, wyzwolenia, a nie próba udowodnienia własnej oryginalności. To sposób życia. Henri Cartier-Bresson TFP - (*) Zapracowana studentka z napiętym grafikiem czasowym. Co za tym idzie - ograniczam możliwości pozowania nie wybiegając poza granice Bydgoszczy, Torunia i Piły. Mam za sobą zaledwie parę sesji. Nie oczekuj więc, iż umiejętnościami pozowania dorównam modelce z trzydziestoletnim stażem. Pełna inspiracji, zainteresowana wyłącznie sesjami ociekającymi kreatywnością i szerokim wachlarzem możliwości. Zanim cokolwiek zaproponujesz, zwróć uwagę na zakres mojego pozowania :)

Doświadczenie i wymiary

Doświadczenie Niewielkie
Profesja Modelka
Wiek 23
Wzrost 153
Waga 40
Biust 80
Talia -
Biodra -
Włosy Bardzo długie
Obecny kolor Brązowe
Naturalny kolor Brązowe
Kolor oczu Zielone
Odzież XS
Obuwie 36
Biustonosz B80

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
07 lutego 2018 Frau Fotograf

Pozytywna: Paulina to urocza, uśmiechnięta i energiczna dziewczyna, z którą sesja zdjęciowa to przyjemność :) z Pauliną współpracuje się bardzo dobrze, pozuje płynnie, jest otwarta na sugestie fotografa :) poradziła sobie z każdą pozą, jaką jej zaproponowałam, a było to nie lada wyzwanie. Polecam serdecznie!

Edytuj Frau 5.9 3 Frau Fotograf
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
07 lutego 2018 Clayman_Photography Fotograf

Pozytywna: mała wesoła dziewczynka która wie czego chce :) a tak na poważnie, ogarnięta, pracowita, mimo niewielkiego doświadczenia bardzo wczuwa się w sesję i pozuje ze swobodą, której brakuje wielu "gwiazdom" tego portalu :) polecam allegrowiczkę :)

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
29 stycznia 2018 Destination Fotograf

Pozytywna: Bardzo miła modelka z szeregiem póz. Bardzo entuzjastyczna - aż chce się robić zdjęcia :) Polecam współpracę w 100% ☺

Edytuj Destination 6.0 2 Destination Fotograf
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
25 stycznia 2018 phsnow Fotograf Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Istnieją modelki o dyskusyjnej urodzie i dyskusyjnym seksapilu. Takie modelki trzeba hamować, aby nie pokazywały na sesji "zbyt wiele". Lepiej je ubrać i robić im portrety. Dlaczego o tym piszę? Bo Paula jest tego przeciwieństwem. Czym mniej ma na sobie, tym lepiej wygląda. ;) Nasza sesja to była ogromna dawka seksapilu, gracji i zmysłowości w wykonaniu tej modelki. Kocica, a rzekłbym nawet... tygrysica. ;*

Zdjęcie zostało usunięte