ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

TheyCallMeMarcy

Modelka

Modelka TheyCallMeMarcy Odwiedzin 120821 Ocena ogólna 6.0

O mnie

Kobiecość jest piękna..ale też bardzo ulotna, i ciężko ją uchwycić :) Zapraszam do współpracy tych, którzy potrafią to zrobić :) ;* Współpraca: -TFP: tylko na terenie Trójmiasta, i tylko przy ciekawych projektach, które wzbogacą moje portfolio -proszę nie proponować mi sesji poza Trójmiastem/zagranicą, PRACUJĘ TYLKO NA TERENIE Gdańska/Gdyni/Sopotu !!!! -nie odpowiadam na wiadomosci z pustych kont -nie odpowiadam na wiadomości nie dotyczące MM -nie odpowiadam na wiadomości od fotografów nie mających referencji lub nie potrafiących ich wykazac -nie biorę udziału w sesjach analogowych -nie biorę udziału w sesjach typu AKT Zapraszam do kontaktu profesjonalistów, bajkopisarzom i osobom składającym mgliste i podejrzane propozycje z góry dzìękuje ;)

Doświadczenie i wymiary

Doświadczenie Średnie
Profesja Modelka
Wiek -
Wzrost 160
Waga 47
Biust 92
Talia 63
Biodra 90
Włosy Długie
Obecny kolor Czarne
Naturalny kolor Czarne
Kolor oczu Niebieskie
Odzież XS
Obuwie 36
Biustonosz D75

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
04 lutego 2018 MAGNAT_PHOTOGRAPHY Fotograf Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Marcelina jest niezwykle sympatyczną i uśmiechniętą dziewczyną, pracującą z ogromnym zaangażowaniem. Ma dużą świadomość własnego ciała i świetnie czuje się przed obiektywem. Jej kobiecość oraz zmysłowość przekłada się na wspaniałe kadry. Bardzo dobrze przygotowana do sesji. Otwarta na sugestie fotografa jak również mająca mnóstwo własnych pomysłów. Zdecydowanie polecam!

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
18 stycznia 2018 estifig Fotograf Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Pani M. wykazała się dużą wiedzą w zakresie modelingu, była świadoma swojego ciała i wiedziała jak je wykorzystać aby zdjęcia wychodziły jak najlepiej. Poza tym jest osobą przyjazną i komunikatywna co jeszcze bardziej ułatwiło współpracę. Pracując z taką modelką wszystko wydaje się łatwiejsze :)

Edytuj estifig 6.0 3 estifig Fotograf
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
22 grudnia 2017 krispi Fotograf Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Współpraca na najwyższym poziomie. Modelka zaangazowana w foto i wie czego chce. Przygotowanie do sesji pod każdym względem. Serdecznie polecam do współpracy. :)

Zdjęcie zostało usunięte