Modowe zdjęcie lata 2020

Plebiscyt
Zakończony
Koniec: 30.09.2020, 23:55
Zobacz nagrody »Regulamin »


Jesień za pasem, dlatego razem z Wami i TekStylowo.pl chcielibyśmy wybrać najlepsze Modowe Zdjęcie Lata! Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybraliśmy 12 letnich fotografii. To Wasze głosy zadecydują jednak o tym, które zdjęcie zdobędzie tytuł Modowego Zdjęcia Lata. Sponsorem nagród o łącznej wartości 4 000 PLN jest sklep internetowy TekStylowo.pl, oferujący odzież używaną najwyższej jakości.


W Plebiscycie mogą głosować mogą głosować zarówno osoby zarejestrowane, jak i niezarejestrowane w serwisie Maxmodels.pl. Pamiętajcie o tym, że głos na najlepsze według Was zdjęcie możecie oddawać raz dziennie. Zachęcamy do udziału w Plebiscycie!

Zagłosuj w plebiscycie

Kamil D.

KamilD90

 

Podziel się

Przemysław W.

Gombro

 

Podziel się

Eligiusz W.

fotoel

 

Podziel się

Paweł W.

Paoro

 

Podziel się

Aga M.

aga_miklaszewicz

 

Podziel się

Jan B.

szarylis

 

Podziel się

Piotr K.

Bulinko

 

Podziel się

Ania F.

seduceme

 

Podziel się

Justyna G.

jjuussttyynnaa

 

Podziel się

Jan S.

fotoyana

 

Podziel się

Piotr R.

Piotrus_Pan

 

Podziel się

Krzysztof B.

Borys94

 

Podziel się
Nagrody
Sponsor nagród:
TekStylowo.pl

1. Nagroda dla zdjęcia, które otrzyma największą liczbę głosów w drugim etapie konkurs:

Fotograf, który jest autorem zwycięskiego zdjęcia otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1 000 PLN. Modelka lub model, której/którego wizerunek będzie znajdował się na zwycięskim zdjęciu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1 000 PLN.


2. Nagroda specjalna przyznawana przez partnera plebiscytu TekStylowo.pl fotografii, która będzie przedstawiać oryginalną, letnią stylizację, inspirowaną stylem vintage, który charakteryzuje się wykorzystaniem ubrań z drugiej ręki czy z poprzednich dekad:

Fotograf, który jest autorem zdjęcia wybranego przez partnera plebiscytu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1 000 PLN. Modelka lub model, której/którego wizerunek będzie znajdował się na zdjęciu wybranym przez partnera plebiscytu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1 000 PLN.

Łączna wartość nagród to 4 000 PLN!