Mustache Yard Sale vol. 18

REKLAMA
REKLAMA
Mustache Yard Sale vol. 18

Zbliża się kolejna edycja targów Mustache Yard Sale. Tym razem słynne Wąsy po raz drugi odwiedzą Katowice. Już 7. i 8. maja w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędzie się 18. edycja święta niezależnych polskich projektantów. Organizatorzy, poza dużą dawką mody szykują też wiele dodatkowych atrakcji, takich, jak afterparty podczas którego wystąpią najlepsi polscy DJe.

 

Po 8 latach i 17 edycjach targi mody niezależnej Mustache Yard Sale już po raz drugi wyruszają w Polskę i tak jak w roku ubiegłym Mustache Yard Sale Tour zacznie się w Katowicach. W ubiegłym roku blisko 15 tysięcy gości i kilkuset projektantów sprawiło, że katowicki Spodek stał się prawdziwym centrum stylu. Niewątpliwie, Ślązacy entuzjastycznie podeszli do wydarzenia. Cytując ubiegłoroczną wypowiedź, Patricka Deby - jednego z organizatorów: Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z frekwencji i atmosfery targów. Mogę śmiało powiedzieć, że mimo obaw towarzyszącym nam przed pierwszą edycją targów poza Warszawą Mustache Yard Sale Silesia uznajemy za bezapelacyjny sukces. Z pewnością jeszcze tu wrócimy!" Nie rzucamy słów na wiatr o tak oto pojawiamy się ponownie!

 

 

 

W ciągu dwóch dni - 7 i 8 maja - przestrzeń MCK wypełnią najciekawsi i najbardziej kreatywni polscy projektanci mody i designu. Wybierać będzie można w ofercie ponad 200 wystawców, którzy oferować będą tysiące unikatowych produktów. Zapisy dla projektantów jeszcze trwają, ale już teraz wśród potwierdzonych uczestników znalazły się takie marki jak: Alkopoligamia.com, BeardMan, Brylove, CZARNY, Fly or Die, MADI, NUBEE czy TALIA. Nie zabraknie też projektantów z Katowic między innymi: Mr. Gugu & Miss Go czy The Bow Bow Ties.

 

 

 

Koncepcja targów zakłada podział na cztery strefy: modową, modową dziecięcą, designu oraz strefę gastronomiczną. Strefa mody dziecięcej poszerzona o strefę zabaw dla dzieci rośnie z każdą edycją targów, co obrazuje widoczny trend wzrostu zainteresowania modą dziecięcą. Rodzice wydają coraz więcej na modę dziecięcą, młode mamy modnie stylizują swoje dzieci a samo obcowanie z modą stało się elementem spędzania wolnego czasu. W strefie dziecięcej rodzice mogą pozostawić dzieci z animatorami a sami oddać się szaleństwu zakupów, będzie ona czynna w godzinach trwania targów.

 

 

Targi Mustache Yard Sale to festiwal dobrej zabawy, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie zarówno jeśli chce zrobić zakupy, spędzić czas z dzieckiem, skosztować najlepszego streetfoodu czy odpocząć przy drinku Jamesa Bonda serwowanym przez Martini a wszystko przy muzyce na żywo serwowanej przez najlepszych DJów. Tradycyjnie, w targową sobotę wszyscy uczestnicy bawić się będą na legendarnym after party w klubie Królewstwo.


Termin:
7-8 maja
Czas: targi czynne są dla odwiedzających w godzinach 12.00 - 19.00
Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Katowice
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Link do wydarzenia: na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/1773326582896213/


Podsumowanie zeszłorocznej edycji targów:

 

 

 

Redakcja MaxModels.pl / materiały prasowe

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Melisaa 6.0 1 Melisaa Modelka
Edytuj wpixel 6.0 1 wpixel Fotograf
Edytuj Pattta 6.0 0 Pattta Fotograf
Edytuj Dzasmina_ 6.0 0 Dzasmina_ Modelka
Edytuj Pattta 6.0 0 Pattta Fotograf
Edytuj Na-drabinie 6.0 0 Na-drabinie Fotograf
Edytuj Crom Aleksandra Żero 6.0 0 Crom Fotograf
Edytuj marekurbanowski ...... 6.0 0 marekurbanowski Fotograf
Edytuj danielo00 6.0 1 danielo00 Fotograf
Zobacz więcej zdjęć