Najlepszy prezent dla niego - zestawienie najciekawszych pomysłów

Artykuł sponsorowany
REKLAMA
REKLAMA
Najlepszy prezent dla niego - zestawienie najciekawszych pomysłów

Prezent dla mężczyzny powinien spełniać konkretne potrzeby użytkownika i odwoływać się do jego pragnień. Właśnie dlatego warto wyjść poza utarte schematy takie jak książka, butelka whisky lub gadżet elektroniczny i wybrać taki podarunek, który pozostanie w pamięci na dłużej.

 

 

Prezenty dla aktywnego mężczyzny


Wybierając prezent dla mężczyzny, który uwielbia różne aktywności oraz sporty ekstremalne, warto dokładnie zastanowić się nad tym, co sprawi mu największą frajdę. Zawsze należy dopasowywać podarunek do ukochanej osoby, a nie odwrotnie.


W przypadku prezentu dla chłopaka lub męża można wybrać skok spadochronem, który jest doskonałym pomysłem dla kogoś, kto uwielbia sporty ekstremalne i niesamowite przeżycia. Po krótkim szkoleniu i założeniu odpowiedniego sprzętu, samolot unosi skoczka oraz jego opiekuna do góry i następuje skok, a później lot trwający około 15 minut. Taki lot na pewno pozostanie niezapomniany.

 

Dla panów, którzy wolą pozostać na ziemi, świetnym pomysłem jest ofiarowanie vouchera na jazdę typu off Road. Obdarowany mężczyzna może chociaż na chwilę wcielić się w kierowcę samochodu terenowego i podróżować po bezdrożach.


Innym podarunkiem, który ostatnio cieszy się coraz większą popularnością jest voucher na lekcję zapoznawczą z FlyBoard. Taka atrakcja świetnie sprawdzi się w przypadku miłośników przygód i nowych doświadczeń, a także wszystkich tych, którzy uwielbiają sporty wodne i interesują się nowościami w dziedzinie sportu.


Samochody i alkohole dla elegantów pragnących luksusu


Zgodnie z powszechną tezą zdecydowana większość mężczyzn lubi szybkie samochody i wykwintne alkohole, a także towarzystwo pięknych kobiet (jednak to jest już zapewnione, dzięki ukochanym partnerkom, żonom, córkom). Właśnie dlatego świetnym pomysłem na prezent jest wybór przejażdżki za kierownicą luksusowego samochodu, na przykład Lamborghini Gallardo. Każdy fan motoryzacji będzie zachwycony takim prezentem, a oprowadzeniu takiego auta marzą miliony mężczyzn.

 


Prezent marzeń musi być dopasowany do preferencji obdarowanego, dlatego w przypadku panów, którzy lubią degustację ciekawych alkoholi, warto zdecydować się na zakup vouchera, związanego z tą pasją. Świetnym przykładem może być kurs degustacji piwa, który można podarować każdemu, kto lubi złoty trunek i jest zainteresowany tym, w jaki sposób najlepiej go smakować. Dla mężczyzn, którzy bardziej gustują w droższych alkoholach, można wybrać voucher na degustację whisky. W trakcie takiego przeżycia obdarowany będzie mógł poznać proces wytwarzania whisky, metody jej leżakowania, a dodatkowo będzie miał szansę na posmakowanieróżnych rodzajów trunku.


Prezenty dla fana kulinarnych rozkoszy i ciekawych smaków


W przypadku mężczyzny, który uwielbia eksperymentować z ciekawymi smakami i kuchniami z całego świata, a jednocześnie marzy o tym, aby spędzić czas z żoną lub dziewczyną, można wybrać voucher na kolację w restauracji lub degustację potraw. Doskonałym pomysłem może być degustacja we włoskiej restauracji dla dwojga lub sushi. Taki podarunek na pewno spodoba się mężczyźnie, który ceni nowe smaki i atrakcje kulinarne.


Ciekawym podarunkiem może być także voucher na kilkugodzinne szkolenia baristyczne, w trakcie którego można nauczyć się tajników parzenia doskonałej kawy. Mężczyzna, który codziennie wypija filiżankę mocnego espresso, a po południu siada na tarasiez kubkiem americano, to idealna osoba do obdarowania takim prezentem. W ten sposób dodatkowo można zainwestować w rozwój ukochanego, zapewnić mu poszerzenie wiedzy i zdobycie nowych kompetencji.

 


Dla mężczyzny, który naprawdę lubi gotować i podziwia światowych szefów kuchni, niesamowitym przeżyciem może być lekcja gotowania. Taki prezent na długo pozostanie w pamięci, a dodatkowo mężczyzna będzie mógł pochwalić się przed ukochaną swoimi nowo nabytymi zdolnościami, a może odkryje w sobie talent kulinarny.


Poszukując idealnego prezentu dla niego - męża, partnera, syna, taty lub brata - dobrze zastanowić się nad podarunkiem nietypowym, który nie tylko sprawi chwilową radość, ale zapisze się w pamięci obdarowanego.

 

Materiał promocyjny partnera

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Ohmin 6.0 1 Ohmin Fotograf
Edytuj arieloza 6.0 0 arieloza Fotograf
Edytuj supreme_ 6.0 1 supreme_ Modelka
Edytuj Olivia_inga 6.0 5 Olivia_inga Modelka
Edytuj Nicole0506 6.0 5 Nicole0506 Modelka
Edytuj magholek Mod: Daria @@dariadaruart 6.0 0 magholek Fotograf
Edytuj emilkaturniak 6.0 1 emilkaturniak Modelka
Edytuj mogi mua Karolina Sajak (ig @kiki_mua_art) 6.0 3 mogi Fotograf
Edytuj marianna-p 6.0 14 marianna-p Fotograf
Edytuj tojamaarti 6.0 1 tojamaarti Modelka
Zobacz więcej zdjęć