Nowa wyszukiwarka

Dodano: 18.12.2013
REKLAMA
Nowa wyszukiwarka

Wprowadzamy nową wyszukiwarkę z dodatkowymi opcjami, które pozwolą Wam na szybsze i bardziej dokładne przeszukiwanie serwisu MaxModels.pl. Od 19 grudnia będziecie mogli na wiele sposobów wyszukać użytkownika, konkretne zdjęcie czy wątek na forum. Wybierając kryteria sugerowaliśmy się Waszymi uwagami i sugestiami.


Wygląd


Wyszukiwarka serwisu MaxModels.pl została wzbogacona o dodatkowe możliwości wyszukiwania. Teraz po kliknięciu na pole wyszukiwania w głównej belce nawigacyjnej serwisu, wyświetli się pop-up z szczegółowymi opcjami.

 

 

Tam znajdziecie trzy zakładki Portfolia, Zdjęcia i Forum. W zależności od tego, w którą kategorię klikniecie pojawią się inne kryteria wyszukiwania. Po wybraniu interesujących Was opcji, możecie rozpocząć szukanie klikając przycisk Szukaj lub klawisz Enter. Wyniki wyszukiwania pojawią się na dole strony.Funkcjonalność


W nowej wyszukiwarce macie możliwość wielokrotnego wyboru filtrów. Możecie wyszukać po samej frazie, po frazie i wybranych przez Was kryteriach lub zaznaczając same kryteria.

 

Standardowo Portfolia możecie przeszukiwać po województwach, miastach, doświadczeniu, zakresie pracy i wieku. Dodatkowo wyniki wyszukiwania możecie sortować po ostatnio zarejestrowanych i ostatnio aktywnych użytkownikach, a także alfabetycznie.

 

 

Ponadto wybierając kryterium Modelka lub Model znajdziecie dodatkowe opcje wyszukiwania uwzględniające szczegółowe dane użytkownika, takie jak: Agencja, wymiary, kolor oczu czy kolor włosów. Dodatkową zmianą jest fakt, że od teraz to Wy podajecie przedział wymiarów, jaki Was interesuje, wpisując go ręcznie, a nie wybierając z listy.

 Zdjęcia możecie przeszukać po kategorii, dacie dodania oraz sortować według najbardziej trafnych i ostatnio dodanych.

 

 Forum możecie przeszukać również po dacie dodania postu oraz sortować po najbardziej trafnych, ostatnio dodanych, wątkach o największej ilość odpowiedzi.

 

 


Mamy nadzieję, że nowa wyszukiwarka usprawni odnajdywanie potrzebnych informacji oraz pomoże Wam w nawiązaniu owocnej współpracy :)


Jeżeli w powyższym artykule nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania, napisz do nas przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres serwis@maxmodels.pl.

 

 

Zespół MaxModels.pl

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Nowe MaxModels
Zdjęcia MaxModels
Edytuj lukaszkedziora 5.8 0 lukaszkedziora Fotograf
Edytuj agaphotoplace 6.0 0 agaphotoplace Fotograf
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj Sorry-Winnetou Modelka: Natalia 6.0 0 Sorry-Winnetou Fotograf
Edytuj kkphotographer 6.0 0 kkphotographer Fotograf
Edytuj xeweelinka 6.0 1 xeweelinka Modelka
Edytuj Nycneer 5.9 0 Nycneer Modelka
Zobacz więcej zdjęć