Nowa wyszukiwarka

Dodano: 18.12.2013
REKLAMA
Nowa wyszukiwarka

Wprowadzamy nową wyszukiwarkę z dodatkowymi opcjami, które pozwolą Wam na szybsze i bardziej dokładne przeszukiwanie serwisu MaxModels.pl. Od 19 grudnia będziecie mogli na wiele sposobów wyszukać użytkownika, konkretne zdjęcie czy wątek na forum. Wybierając kryteria sugerowaliśmy się Waszymi uwagami i sugestiami.


Wygląd


Wyszukiwarka serwisu MaxModels.pl została wzbogacona o dodatkowe możliwości wyszukiwania. Teraz po kliknięciu na pole wyszukiwania w głównej belce nawigacyjnej serwisu, wyświetli się pop-up z szczegółowymi opcjami.

 

 

Tam znajdziecie trzy zakładki Portfolia, Zdjęcia i Forum. W zależności od tego, w którą kategorię klikniecie pojawią się inne kryteria wyszukiwania. Po wybraniu interesujących Was opcji, możecie rozpocząć szukanie klikając przycisk Szukaj lub klawisz Enter. Wyniki wyszukiwania pojawią się na dole strony.Funkcjonalność


W nowej wyszukiwarce macie możliwość wielokrotnego wyboru filtrów. Możecie wyszukać po samej frazie, po frazie i wybranych przez Was kryteriach lub zaznaczając same kryteria.

 

Standardowo Portfolia możecie przeszukiwać po województwach, miastach, doświadczeniu, zakresie pracy i wieku. Dodatkowo wyniki wyszukiwania możecie sortować po ostatnio zarejestrowanych i ostatnio aktywnych użytkownikach, a także alfabetycznie.

 

 

Ponadto wybierając kryterium Modelka lub Model znajdziecie dodatkowe opcje wyszukiwania uwzględniające szczegółowe dane użytkownika, takie jak: Agencja, wymiary, kolor oczu czy kolor włosów. Dodatkową zmianą jest fakt, że od teraz to Wy podajecie przedział wymiarów, jaki Was interesuje, wpisując go ręcznie, a nie wybierając z listy.

 Zdjęcia możecie przeszukać po kategorii, dacie dodania oraz sortować według najbardziej trafnych i ostatnio dodanych.

 

 Forum możecie przeszukać również po dacie dodania postu oraz sortować po najbardziej trafnych, ostatnio dodanych, wątkach o największej ilość odpowiedzi.

 

 


Mamy nadzieję, że nowa wyszukiwarka usprawni odnajdywanie potrzebnych informacji oraz pomoże Wam w nawiązaniu owocnej współpracy :)


Jeżeli w powyższym artykule nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania, napisz do nas przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres serwis@maxmodels.pl.

 

 

Zespół MaxModels.pl

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Nowe MaxModels
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Phil_Astral Publikacja w vogue.it
PhotoVogue
Muse Aline 
Agencja SPP Models 6.0 0 Phil_Astral Fotograf
Edytuj malluyuuki 6.0 3 malluyuuki Modelka
Edytuj danielo00 6.0 0 danielo00 Fotograf
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj uninvited Julia Top Model 6.0 0 uninvited Fotograf
Edytuj RMarek 6.0 2 RMarek Fotograf
Edytuj KasiaCzech https://www.instagram.com/kascaa 6.0 2 KasiaCzech Modelka
Edytuj KasiaCzech 6.0 0 KasiaCzech Modelka
Edytuj xsawia #street #fashion #model 6.0 1 xsawia Modelka
Edytuj Czystosc 6.0 0 Czystosc Modelka
Edytuj GraphitePoint2 6.0 0 GraphitePoint2 Fotograf
Zobacz więcej zdjęć