Nowi obserwowani i oznaczenia profesji

Dodano: 27.05.2014
REKLAMA
Nowi obserwowani i oznaczenia profesji

Na Waszą prośbę przygotowaliśmy zmiany, które ułatwią poruszanie się po serwisie. Wprowadzamy możliwość sortowania obserwowanych. Dodatkowo od teraz Wasza profesja zawsze będzie prezentowana przy nicku. Zobacz, co jeszcze zmieniliśmy!

 

Obserwowani

 

Kierując się Waszymi sugestiami i uwagami, zgłaszanymi nam drogą mailową lub na Forum serwisu, wprowadziliśmy możliwość segregowania i filtrowania Obserwowanych. Podział na osoby, które obserwujecie i osoby, które Was obserwują pozostaje bez zmian - także bez zmian jest niewidoczność tej funkcji dla osób przeglądających Wasze portfolio.

 

 

Oprócz Ostatnio dodanych oraz Ostatnio aktywnych dodajemy możliwość sortowania alfabetycznie Waszych Obserwowanych i Obserwujących. Ostatnio aktywni to osoby, które jako ostatnie dokonały jakiejś aktywności w serwisie - aktywnością jest logowanie, dodanie zdjęcia, komentarza etc., ale także sprawdzenie wiadomości prywatnych.

 

Nowością jest postulowane przez Was filtrowanie po profesji. Zaznaczenie jednej z nich, zawęzi Waszych Obserwowanych czy Obserwujących do portfolio z daną profesją.


Oznaczenie profesji

 

Od tej pory Wasz nick oraz profesja są zawsze prezentowane w sposób widoczny dla pozostałych osób. W portfolio nazwa profesji została przeniesiona spod zdjęcia profilowego tuż pod nick.

 

 

Dodatkowo wprowadziliśmy oznaczenie profesji na miniaturce portfolio oraz pojedynczego zdjęcia, a także w komentarzach, na Forum i w Ogłoszeniach.

 


Przyjazny adres URL

 

Jeżeli chcecie komuś przesłać adres swojego portfolio wystarczy, że skopiujecie go spod swojego zdjęcia profilowego. Pamiętajcie, że możecie także podać go zgodnie ze wzorem: www.NICK.maxmodels.pl . Wpisanie takiego URL w pasek adresu przeglądarki spowoduje przekierowanie na Wasze portfolio.

 

 


Adres email

 

Jeżeli chcecie sprawdzić, jaki adres email podaliście w procesie rejestracji, możecie to zrobić w Ustawieniach profilu. W tym celu kliknijcie w menu rozwijane obok awatara, następnie w Ustawienia. Na ten adres email wysyłane są powiadomienia oraz ten adres należy podać, aby dokonać zmiany hasła do portfolio.

 

 

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany ułatwią nawigację w serwisie :) Dziękujemy za wszystkie sugestie!


Jeżeli w powyższym artykule nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania, napisz do nas przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres serwis@maxmodels.pl.

 

Redakcja MaxModels.pl

Komentarze (4)
Dodaj komentarz
Hipstaphoto 05 czerwca 2014Fotograf
Bardzo pozytywnie. Dawno nie zaglądałem - a tu całkiem fajnie.
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
notfound 02 czerwca 2014Fotograf
Raczej na plus, szczególnie odn. logowania.
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
nefryt 01 czerwca 2014Model
Z tym oznaczeniem profesji na miniaturce moim zdaniem zbędne, skoro było to widać po najechaniu kursorem jako link. Ale whatever
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
zurek17 01 czerwca 2014Fotograf
Suoer:) tak trzymać
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
Więcej z: Nowe MaxModels
Zdjęcia MaxModels
Edytuj delszi Fot. Mike Foremniakowski 6.0 0 delszi Modelka
Edytuj delszi Fot. Kasekimo 6.0 1 delszi Modelka
Edytuj delszi Fot. Kasekimo 6.0 2 delszi Modelka
Edytuj delszi Fot. Rafalsph 6.0 0 delszi Modelka
Edytuj delszi Fot. Rafalsph 6.0 0 delszi Modelka
Edytuj Layla92 6.0 0 Layla92 Modelka
Edytuj klaudia_zogala Sagaj 6.0 2 klaudia_zogala Modelka
Edytuj PanJanKowalski Gabriela 6.0 0 PanJanKowalski Fotograf
Edytuj stenci 6.0 2 stenci Modelka
Edytuj oksenia 6.0 1 oksenia Modelka
Zobacz więcej zdjęć