Nowy uczestnik w domu "Top Model"

REKLAMA
REKLAMA
Nowy uczestnik w domu

Oczekiwania wobec modeli i modelek są coraz większe! W ostatnim odcinku czekały na nich różnorodne zadania, podczas których wspierali ich wyjątkowi goście: Jerzy Owsiak, Cleo Ćwiek, Misiek Koterski, Natasza Urbańska oraz Roksana Węgiel. To jednak nie koniec niespodzianek! Wczoraj poznaliśmy także nowego uczestnika show! Sprawdźcie, jak aspirujący modele poradzili sobie z zadaniami, ale też z wzajemnymi relacjami. Czy Kindze i Klaudii udało się w reszcie dojść do porozumienia?

 

 

Zobacz też: Naga sesja w "Top Model" >>>

 

W poprzednim odcinku, decyzją jurorów, z "Top Model" odpadła Magdalena Karwacka. Z programem pożegnała się także Nikola Furman, która z powodów zdrowotnych musiała zrezygnować z dalszego udziału w show. Dlatego zanim modele i modelki mogli przystąpić do zadań zaplanowanych na siódmy odcinek, czekała na nich niecodzienna sytuacja - musieli przywitać nowego domownika. Uczestnicy byli zaciekawieni i podekscytowani, ale też zdystansowani. W końcu nowa osoba w programie, to jednocześnie nowy rywal.

Ku zaskoczeniu wszystkich nową uczestniczką okazała się znana z castingów i bootcampu Kinga Dębska. Dziewczyny przyznały, że wraz z przybyciem Kingi konkurencja wzrosła, a w związku z tym, że kobiet jest jeszcze więcej w programie, to szansa na to, że to któraś z nich odpadnie jest większa. Mimo to domownicy ciepło przyjęli nową uczestniczkę, która wyznała, że właśnie spełnia się jej marzenie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Paź 14, 2019 o 12:36 PDT

 

Gdy emocje opadły Joanna Krupa i Michał Piróg przedstawili pierwszych gości specjalnych: założyciela i prezesa Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka oraz supermodelkę Cleo Ćwiek. Ich misją była pomoc w wykonaniu pierwszego zadania, czyli stworzenia kampanii społecznej. Uczestnicy zostali podzieleni na grupy. Przewodnikiem pierwszej z nich był Jurek Owsiak i wspólnie zajmowali się problemem hejtu. Kolejna grupa, której przewodziła cierpiąca na chorobę dwubiegunową Cleo, poruszyła temat chorób psychicznych. Ostatnią grupą opiekowali się Michał Piróg i Joanna Krupa, którzy wspierali swój zespół przy zaprezentowaniu kwestii walki o prawa zwierząt. Wszystkie grupy przygotowały mocne filmy dotyczące społecznych problemów i świetnie poradziły sobie z tym zadaniem.

 

Fot.: TVN/ Bartosz Krupa/East News

 

Tematem sesji zdjęciowej w siódmym odcinku "Top Model 8" były filmy animowane Disneya. Uczestnicy musieli wcielić się w czarne charaktery znane z tych produkcji, w czym pomagał im Misiek Koterski. Na zwycięzcę tego zadania czekała ekscytująca nagroda - wyjazd na premierę filmu "Czarownica 2" z Angeliną Jolie w roli głównej. Najlepiej wypadła Olga Kleczkowska, która wcieliła się w rolę Urszuli z filmu "Mała Syrenka". Jej zdjęcie zachwyciło Magdalenę Łuniewską - fotografkę, która wykonywała zdjęcia podczas tej sesji oraz całą ekipę. Dawid Woliński postanowił, że sam zadba o stylizację Olgi na czerwony dywan!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Paź 14, 2019 o 1:11 PDT

Olga Kleczkowska jako Urszula z "Małej Syrenki"

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Paź 14, 2019 o 1:14 PDT

Klaudia Chojnacka>>> w roli Królowej Kier z "Alicji w Krainie Czarów"

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Paź 14, 2019 o 1:11 PDT

Marcin Chowaniak jako Kapitan Hak z "Piotrusia Pana"

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Paź 14, 2019 o 1:13 PDT

Sandra Dorsz - Cruella De Mon, "101 dalmatyńczyków"

 

 

CZYTAJ DALEJ >>>

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj sabina-kwiatek 6.0 0 sabina-kwiatek Modelka
Edytuj AniaWojdas 6.0 1 AniaWojdas Modelka
Edytuj danielo00 6.0 1 danielo00 Fotograf
Edytuj Queencess 6.0 3 Queencess Modelka
Edytuj haayxey 6.0 6 haayxey Modelka
Edytuj Instant_eternity 6.0 0 Instant_eternity Fotograf
Edytuj Instant_eternity 6.0 0 Instant_eternity Fotograf
Edytuj Instant_eternity 6.0 2 Instant_eternity Fotograf
Edytuj PatiKoszewska 6.0 2 PatiKoszewska Modelka
Zobacz więcej zdjęć