Osi Ugonoh i Adam Boguta przed obiektywem Wojtka Wojtczaka

REKLAMA
Osi Ugonoh i Adam Boguta przed obiektywem Wojtka Wojtczaka

Poznali się podczas nagrywania IV edycji programu „Top Model”. Ponownie spotkali się na planie zdjęciowym u znanego fotografa Wojtka Wojtczaka. Dzięki niemu możemy zobaczyć Osi Ugonoh i Adama Bogutę w klimatycznej sesji „The Fall of Man”.

 

Wojtek Wojtczak to znany ze swojego unikatowego stylu fotograf. Na jego kilkunastoletnie doświadczenie składa się wiele wyjątkowych projektów, praca przy największych produkcjach modowych oraz sesje ze znanymi polskimi gwiazdami. Współpracował m.in. Joanną Krupą, Dodą, Izą Miko, Kingą Rusin, Agnieszką Chylińską, a także z Borysem Szycem i Piotrem Adamczykiem. Swoją pasją i wiedzą dzieli się z innymi fotografami podczas różnego rodzaju warsztatów.

 

Zobacz portfolio Wojtka Wojtczaka >>>


Osoby śledzące odcinki „Top Model” z pewnością pamiętają zdjęcia Wojtka Wojtczaka zrealizowane podczas programu. W ostatniej edycji z uczestnikami współpracował przy sesji w trudnych warunkach, gdzie musieli okiełznać żywioły i wykorzystać ich właściwości w trakcie pozowania. Konkurencję, w której nagrodą była sesja z Wojtkiem, wygrała Michalina Strabel. Efekty tej współpracy możecie zobaczyć w profilu fotografa na Maxmodels >>>

 

Wojtek Wojtczak w ostatnim czasie zrealizował kilka projektów z uczestnikami „Top Model”. Na MaxModels.pl prezentujemy jedną z najnowszych sesji z udziałem zwyciężczyni IV edycji programu Osi Ugonoh i Adama Boguty. Pomysł na sesję z ich udziałem zrodził się jeszcze podczas kręcenia programu. To wtedy fotograf zaobserwował rodzącą się między nimi sympatię i postanowił zaprosić ich do wspólnego projektu "The Fall of Man".


Zobacz więcej zdjęć Adama Boguty w serwisie MaxModels.pl >>>

 

Efektem tego spotkania są zdjęcia, które zabierają nas w podróż w czasie. „Sesję chciałem wykonać w oderwaniu od współczesnych trendów w fotografii modowej. Temat sesji - zakazana miłość - wydawał się bardziej wyrazisty przy umiejscowieniu go na przełomie XIX/XX w. – komentuje Wojtek Wojtczak.

 

W trakcie tworzenia sesji powstało również dodatkowe dzieło. Największym wyzwaniem dla fotografa było wyreżyserowanie niemego filmu z udziałem Osi i Adama. Profesjonalne podejście duetu pozwoliło na zrealizowanie ciekawej historii. Jak podkreśla Wojtek Wojtczak: „Aktorzy z niebywałą łatwością szybko wcielili się w postacie, bardzo mnie przy tym pozytywnie zaskakując."

 

Zobacz film:

 

foto: Wojtek Wojtczak

modelka: Osi Ugonoh

model: Adam Boguta

mua i włosy: Iwona Wojtczak Hair & Make up D’VISION

stylizacje: Agnieszka Osipa

 

 

 

 

 

 

 

 

Ewelina Sarad / Redakcja MaxModels.pl

Komentarze (1)
Dodaj komentarz
chrzanowski 08 kwietnia 2015Fotograf
Bardzo dobra robota. Miałem okazję pracować z Adamem wiem jak pozytywną osobą jest w zderzeniu z optymizmem Osi powstała tak poważna seria. Trochę mnie dziwi podejście do tematu Pana fotografa skoro pomysł na sesję powstał z obserwacji a mimo to postanowił ich przedstawić w ten sposób. Są to z pewnością okryte tajemnicą i niedopowiedzeniem obrazy, pięknie wystylizowane sylwetki ludzi o niesamowitych zdolnościach i urodzie. Tak czy owak bardzo mi się podoba ta seria, pozdrawiam ;)
Ciekawe?
6
0
| Odpowiedz
Więcej z: O Was
Zdjęcia MaxModels
Edytuj refusedtobelieve 6.0 2 refusedtobelieve Fotograf
Edytuj bg-fotografia 6.0 0 bg-fotografia Fotograf
Edytuj SebastianSzala 6.0 0 SebastianSzala Fotograf
Edytuj Iza_Ambroziak 6.0 1 Iza_Ambroziak Modelka
Edytuj PiotrDochniak modelka : @maja.kmiecik 6.0 0 PiotrDochniak Fotograf
Edytuj PiotrDochniak modelka : @maja.kmiecik 6.0 0 PiotrDochniak Fotograf
Edytuj przyjdznaportret Ola 6.0 0 przyjdznaportret Fotograf
Edytuj OlgaHalik1 6.0 0 OlgaHalik1 Modelka
Edytuj ludwik_a 6.0 0 ludwik_a Modelka
Edytuj Pablo456 MUA: Magda Gaś - Sokół 6.0 16 Pablo456 Fotograf
Zobacz więcej zdjęć