Oto najpiękniejsze twarze świata 2020! Znamy wyniki prestiżowego rankingu TC Candler

REKLAMA
REKLAMA
Oto najpiękniejsze twarze świata 2020! Znamy wyniki prestiżowego rankingu TC Candler

Jubileuszowa lista najpiękniejszych twarzy świata przygotowywana przez TC Candler została opublikowana! Jak co roku wybrano sto znanych osobistości z całego świata, które znalazły się w tym prestiżowym zestawieniu. Kto wygrał 30. edycję popularnego rankingu?

 

 

Jubileuszowa edycja rankingu


Znana na całym świecie lista stu najpiękniejszych twarzy świata jest od 1990 publikowana przez TC Candler oraz Independent Critics. Wyniki tego prestiżowego rankingu są śledzone przez miliony osób na całym świecie, z roku na rok zyskując na popularności. Powszechnie uważa się, że jest to najbardziej prestiżowy oraz rozpoznawalny plebiscyt tego typu na świecie. W zestawieniu znajdują się znane osoby z ponad 40 krajów z całego globu. Przy tworzeniu listy TC Candler bierze pod uwagę liczne kryteria, nie tylko te dotyczące wyglądu zewnętrznego, oraz sugeruje się głosami krytyków. Ideą twórców tego prestiżowego rankingu nie jest stworzenie zestawienia najbardziej popularnych nazwisk w show biznesie, a opublikowanie listy najpiękniejszych kobiet oraz mężczyzn, reprezentujących różnorodne kanony piękna.

 

Polski akcent


Aby trafić na prestiżową listę przygotowywaną przez TC Candler trzeba spełnić wiele kryteriów. Jak podaje organizator plebiscytu z około 125 tysięcy celebrytów wybieranych jest jedynie sto najpiękniejszych kobiet i to właśnie ich nazwiska ostatecznie trafiają do finałowego zestawienia. W jubileuszowej edycji konkursu możemy odnaleźć również polski akcent. W zestawieniu znalazła się bowiem polska modelka Karolina Pisarek. To nie pierwszy raz, kiedy organizatorzy konkursu docenili urodę Polki, umieszczając jej nazwisko na prestiżowej liście. Finalistka piątej edycji „Top Model" znalazła się w zestawieniu po raz trzeci. Dla przypomnienia w 2018 roku Pisarek zdobyła 91. miejsce, w ubiegłym roku było to natomiast 50. miejsce. W tegorocznym rankingu Karolina ponownie awansowała, zajmując 40 lokatę.

 

 

Najpiękniejsze twarze świata 2020


Chociaż wyniki rankingu TC Candler często budzą kontrowersje, to zestawienie od lat cieszy się ogromną popularnością, a internauci z niecierpliwością czekają na kolejne jego odsłony. Do tej pory wszystkie edycje plebiscytów zgromadziły ponad 8 miliardów wyświetleń! Chociaż tegoroczna lista została opublikowana kilka dni temu, to już zdobyła ponad 2,5 miliona odsłon. Pierwsze miejsce w rankingu najpiękniejszych twarzy świata zajęła izraelska modelka i aktorka Yael Shelbia. 19- latka brała udział w licznych międzyanrodowych kampaniach dla najwiekszych marek. Shelbiia zdobiła również okładki wielu magazynów modowych. W zestawieniu TC Candler znalazła się po raz czwarty.


Kolejne miejsca na liście zajęły odpowiednio: raperka Lalisa Manoban z Tajlandii, modelka Meika Woollard z Australii, artystka Chou Tzu-yu z Tajwanu (ubiegłoroczna zwyciężczyni konkursu) czy pisarka i vlogerka Emilie Nereng z Norwegii. W pierwszej dziesiątce zestawienia znalazły się również: modelka i aktorka Thylane Blondeau z Francji, somalisjko-amerykańska modelka i projektantka Halima Aden, aktorka Im Jin-ah z Korei Południowej, brytyjska modelka oraz infulencerka Josie Lane oraz piosenkarka i tancerka Nancy Jewel McDonie z Korei Południowej.

 

Zobacz najpiekniejsze twarze świata 2019 roku >>>


W rankingu na sto najprzystojniejszych twarzy świata, który powstał na fali popularności jego kobiecej odsłony, nie znalazł się żaden Polak. Pierwszą lokatę w zestawieniu zajął natomiast szwedzki youtuber Felix Kjellberg. 31-latek w sieci publikuje filmy o różnorodnej tematyce, głównie są to recencje, wideoblogi oraz gameplaye. Na liscie stu najprzystojniejszych mężczyzn świata znaleźli się również kolejno: tancerz i piosenkarz Kim Tae-hyung z Korei Południowej, aktor Chris Hemsworth z Australii, piosenkarz i aktor Jeon Jung-kook z Korei Północnej (ubiegłoroczny zwycięzca rankingu) oraz brytyjski aktor Henry Cavill. Na kolejnych miejscach w zestawieniu TC Candler znaleźli się odpowiednio: piosenkarz Jason Derulo ze Stanów Zjednoczych, aktor Xiao Zhan z Chin, amerykański aktor Jason Momoa, amerykańsko-francuski aktor Timothee Chalamet oraz model Paing Takhon z Birmy.

 

 

Czy waszym zdaniem przygotowane przez TC Candler listy rzeczywiście odzwierciedlają współczesne kanony piękna?


Katarzyna Jarosz/ Redakcja Maxmodels.pl

Zdjęcie główne: Instagram

 

Reklama


 

Komentarze (1)
Dodaj komentarz
krismalta 3 dni temuFotograf
A ta nagroda jest dla modelki czy jej chirurga plastycznego?
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj bambola Bulent Karakas 6.0 0 bambola Modelka
Edytuj ZupaMleczna Profile instagramowe:

FOTO: @emilialyonphoto
Modelka: @_frostmagdalena
Sukienka: @@kry_szy
6.0 0 ZupaMleczna Wizażysta
Edytuj wika0802 6.0 0 wika0802 Modelka
Edytuj blok_ada 6.0 0 blok_ada Wizażysta
Edytuj blok_ada 6.0 1 blok_ada Wizażysta
Edytuj blok_ada 6.0 0 blok_ada Wizażysta
Edytuj blok_ada 6.0 0 blok_ada Wizażysta
Edytuj chato 5.9 0 chato Fotograf
Zobacz więcej zdjęć