Oto najpiękniejsze twarze świata 2021 roku! Polka coraz wyżej w rankingu TC Candler

REKLAMA
Oto najpiękniejsze twarze świata 2021 roku! Polka coraz wyżej w rankingu TC Candler

28 grudnia poznaliśmy wyniki prestiżowego rankingu TC Candler - "100 Najpiękniejszych Twarzy Świata". To zestawienie budzi mnóstwo emocji każdego roku! Sprawdźcie, czyja twarz znalazła się tym razem na szczycie listy! Po raz kolejny została także doceniona uroda Polki - Karoliny Pisarek! Które miejsce zajęła modelka w tegorocznym rankingu?

 


Zobacz też: Najlepsze zdjęcia modelek

 

Konkurs "100 Najpiękniejszych Twarzy Świata" jest organizowany nieprzerwanie od 1990 roku. Ranking TC Candler to jeden z najbardziej prestiżowych plebiscytów tego typu. Co roku miliony ludzi z całego świata wyczekują momentu publikacji zestawienia. Organizatorzy ogłaszają werdykt za pośrednictwem ich oficjalnego kanału na YouTube, gdzie zostaje opublikowany film przedstawiający zdjęcia osób, które znalazły się w setce najpiękniejszych twarzy świata według TC Candler.  W ostatnich latach lista zebrała ponad 12 miliardów wyświetleń w mediach społecznościowych.

 

O tym, jakie nazwiska znajdą się w rankingu, decydują niezależni krytycy, którzy przeszukują miliony sugestii nadesłanych przez fanów i społeczność skupioną wokół TC Candler. Według twórców listy piękna twarz ucieleśnia między innymi wdzięk, elegancję, oryginalność, odwagę, pasję, klasę, opanowanie i radość. Każdego roku na liście znajdują się nazwiska osób z około 45 krajów - jak piszą twórcy rankingu, ta różnorodność opiera się w dużej mierze na sugestiach publiczności z niemal każdego zakątka globu.

 

 

Karolina Pisarek po raz kolejny jedną z "Najpiękniejszych Twarzy Świata"!

 

Od kilku lat w zestawieniu TC Candler możemy znaleźć nazwisko polskiej piękności - Karoliny Pisarek! Modelka pojawiła się w tym zestawieniu już po raz czwarty! Polka z roku na rok zajmuje coraz wyższe miejsce na liście. W 2018 roku zaczęła od 91. pozycji, rok później awansowała na 50. miejsce, w 2020 roku zajmowała czterdziestą lokatę, a tym razem jest już na 29. miejscu! Film, w którym przedstawiony jest werdykt, prezentuje zdjęcie i narodowość każdej z wyróżnionych osób oraz krótki, określający ją podpis. Piękną Polkę opisano jako "twórcę pozytywnych wibracji".

 

 

Karolina Pisarek karierę rozpoczęła od udziału w "Top Model" i zdecydowanie jest ona jedną  z tych osób, którym udział w show TVN-u otworzył drzwi do międzynarodowej kariery. Polka od 6 lat pracuje w branży modelingowej na całym świecie i bierze udział w kampaniach znanych, zagranicznych marek. Na liście międzynarodowych osiągnięć pięknej modelki jest też pojawienie się na okładce tureckiego wydania pisma Harper's Bazaar, które ukazało się w tym roku.  Od 27 listopada 2021 roku w księgarniach można także znaleźć książkę napisaną przez Karolinę Pisarek: "Girl power. Nie odkładaj marzeń na jutro!". Modelka na jej łamach opowiada o swojej drodze do sukcesu i trudnościach, z którymi musiała się zmierzyć .

 

Kto znalazł się na szczycie rankingu TC Candler?

 

Pierwsze miejsce w prestiżowym rankingu "100 Najpiękniejszych Twarzy Świata" przypadło Lalisie Manobal. To pochodząca z Tajlandii raperka, piosenkarka i członkini zespołu BlackPink. W ubiegłym roku Lisa znalazła się na drugim miejscu w zestawieniu - tym razem 24-latka zajęła najwyższą pozycję.

 

 

Na drugim miejscu pojawiło się nazwisko norweskiej blogerki Emilie Marie Nereng, znanej też jako "Voe". Podium stu najpiękniejszych twarzy świata zamyka somalijsko-amerykańska modelka Halima Aden.

 

Oprócz "100 Najpiękniejszych Twarzy Świata" TC Candler publikuje także ranking "100 Najprzystojniejszych Twarzy Świata", czyli męską odsłonę popularnego zestawienia. Wśród najprzystojniejszych twarzy 2021 roku nie znalazło się nazwisko żadnego Polaka. Pierwsze miejsce zajął natomiast Paing Takhon, który jest birmańskim modelem, aktorem i piosenkarzem. Drugie miejsce przypadło Christopherowi Hemsworthowi - australijskiemu aktorowi telewizyjnemu i filmowemu. Tuż za nim znalazł się Kim Tae-hyung - południowokoreański piosenkarz, tancerz, autor tekstów i aktor.

 

 

Kompletne listy stu najpiękniejszych i najprzystojniejszych twarzy świata dostępne są na oficjalnym kanale TC Candler na YouTube. Mimo tego że zostały opublikowane zaledwie kilka godzin temu, to już teraz mają kilkaset tysięcy wyświetleń. Śledzicie rankingi publikowane przez TC Candler?

 

Zobacz też:

 

Najpiękniejsza twarz świata 2020 roku

 

"Mam się nie starzeć"? Z niedowierzaniem patrzyli na jej siwe włosy

 

Znamy najlepszych modeli i modelki w 2021 roku

 

Kamila Bińczak-Roszczypała / Redakcja Maxmodels.pl


28.12.2021

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Zsuzsanna Fotografka: https://www.instagram.com/bettinakerteszphoto/
MUA: https://www.instagram.com/bssara2/ 6.0 0 Zsuzsanna Modelka
Edytuj valerie_soroka 6.0 0 valerie_soroka Modelka
Edytuj samurajgrzes 6.0 0 samurajgrzes Fotograf
Edytuj olakrysiak fot. Andrzej Łukasiak
mua Joanna Łukasiak 6.0 1 olakrysiak Modelka
Edytuj bulinko 6.0 0 bulinko Fotograf
Edytuj chato 6.0 0 chato Fotograf
Edytuj Ladym_96 6.0 0 Ladym_96 Modelka
Zobacz więcej zdjęć