Quiosque i Focus Hotels – akcja prezentowa, o której musisz usłyszeć!

Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Quiosque i Focus Hotels – akcja prezentowa, o której musisz usłyszeć!

Okres świąteczny to magiczny czas wzajemnego obdarowywania się prezentami. Jest to także czas intensywnych zakupów. Warto wówczas zainteresować się firmami oraz markami, które doceniają lojalność i zaufanie, jakim obdarzają je klienci. Okazuje się, że kupując – można zyskać. Na jakie wartościowe akcje zwrócić uwagę w okresie świątecznym? Dziś opowiemy o niesamowitej współpracy dwóch cenionych w swej dziedzinie marek: Quiosque i Focus Hotels.

 

 

 

Quiosque i Focus Hotels - współpraca, która zrodziła się z miłości do klientek


Jak to się stało, że marka odzieżowa oraz hotelarska połączyły swe siły, oferując klientom niesamowite prezenty? Otóż obie te marki wchodzą w skład Grupy Kapitałowej Immobile. Wszystko zaczęło się wiosną 2021 roku, kiedy w krajobraz hotelowych restauracji wpisały się butiki z ubraniami Quiosque. Eleganckie restauracje oraz najnowsze trendy modowe to połączenie nieoczywiste, ale jak najbardziej udane. Ten pierwszy krok ku stałej współpracy obu marek okazał się strzałem w przysłowiową dziesiątkę. O skuteczności podejmowanych wspólnie inicjatyw świadczy niesłabnące zainteresowanie klientek, a idea obu marek dotyczy dostarczania najwyższej jakości produktów i usług. Wydaje się więc, że współpraca ta może przynieść wyłącznie wartościowe owoce. Aby być na bieżąco z kolejnymi akcjami i promocjami, warto regularnie zaglądać na stronę https://quiosque.pl/. O co chodzi w bieżącej akcji? Opowiemy w kolejnym akapicie.


Akcja rozdawania świątecznych prezentów - o co w niej chodzi?


Okres świąteczny jest tak piękny i magiczny, że warto go sobie nieco przedłużyć. Z takiego założenia wyszły marki Quiosque i Focus Hotels, oferując swym klientkom voucher na pobyt w jednym z hoteli. Bon opiewa na 300 zł i można go zrealizować w dowolnie zlokalizowanym obiekcie sieci w okresie od 27.12.2021 do 31.03.2022 roku. Jak uzyskać voucher? Wystarczy zrobić zakupy za kwotę 400 zł w butiku Quoiosque (w sklepach stacjonarnych lub w internecie na quiosque.pl) w okresie 10-31.12.2021 roku. Promocja obejmuje dowolne elementy garderoby, a zakupu można dokonać w dowolnej chwili - w wyżej wymienionym okresie.

 

Skąd w ogóle wzięła się idea wspomnianej akcji prezentowej? Marka Quiosque nastawiona jest na budowanie trwałych relacji ze swoimi klientkami. Jednakże również Focus Hotels charakteryzuje się obsługą gości na najwyższym poziomie. Akcja jest więc wyrazem docenienia lojalności oraz zaufania klientów i klientek obu marek. Niemniej jest to ewidentnie ukłon w stronę kobiet - tak zabieganych i zaangażowanych w to, by przygotować świąteczną rodzinną uroczystość. Wypoczynek w hotelu z dala od trosk dnia codziennego to najlepszy prezent dla każdej kobiety i wspaniały początek nowego roku.


Ubrania Quiosque - kolekcje projektowane dla wielbicielek ponadczasowego szyku


Warto wspomnieć także o samej marce Quiosque, która ubiera kobiety w każdym wieku i we wszystkich rozmiarach - w myśl hasła: „Jesteśmy różne - jesteśmy piękne". Przygotowywane przez projektantów marki kolekcje to idealny wybór, jeśli chcesz stworzyć ponadczasową i uniwersalną garderobę kapsułową. Każda kolejna część garderoby będzie do siebie pasować, co pozwoli stworzyć wiele szykownych outfitów na każdą okazję. Niezależnie od tego, czy będzie to romantyczne spotkanie, babski wypad, wytworna kolacja z przyjaciółmi czy też spotkanie biznesowe. Szeroka oferta nie tylko modeli, kolorów, ale i rozmiarów sprawia, że każda kobieta może znaleźć coś dla siebie i poczuć się piękną. Równie ważną informacją jest fakt, że aż 70% kolekcji powstaje w polskich szwalniach.

 

materiały promocyjne

 


27.12.2021

Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj loveliato 6.0 0 loveliato Modelka
Edytuj ruda_cami 6.0 5 ruda_cami Modelka
Edytuj AndrzejBiel Aleksandra 6.0 0 AndrzejBiel Fotograf
Edytuj mspace Wiosennie, Julia Zugaj 5.9 1 mspace Fotograf
Edytuj paulakrakow 6.0 2 paulakrakow Modelka
Edytuj paulakrakow 6.0 0 paulakrakow Modelka
Edytuj Zolty_Kot 6.0 0 Zolty_Kot Fotograf
Edytuj Zolty_Kot 6.0 1 Zolty_Kot Fotograf
Edytuj wolaistnienia 6.0 0 wolaistnienia Fotograf
Edytuj paulakrakow 6.0 2 paulakrakow Modelka
Zobacz więcej zdjęć