Ruszyła ósma edycja "Top Model". Kto zachwycił jury?

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
REKLAMA
Ruszyła ósma edycja

Rozpoczęła się ósma edycja kultowego już programu „Top Model”! Na castingach pojawiły się tłumy aspirujących modeli i modelek. Kto z nich wykorzystał swoją szansę i wywarł najlepsze wrażenie na wymagającym jury?

 

 

Pierwszy odcinek show za nami. Podczas castingów w Warszawie, Gdańsku, Gliwicach i Rzeszowie uczestnicy programu musieli przekonać do siebie jury w składzie: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński. Kto sprostał wysokim oczekiwaniom ekspertów i dostał przepustkę do kolejnego etapu show?

 

Fot:  TVN/ Piotr Filutowski

 

Nikt nie powiedział, że będzie łatwo


Dla wielu uczestników spotkanie z jury wiązało się z dużym stresem. W tych trudnych chwilach kandydatów wspierali uczestnicy poprzednich edycji programu: Kasia Szklarczyk, Franciszek Strąkowski, Ania Markowska, Żaklina Ta Dinh oraz oczywiście Michał Piróg. Aspirujący modele i modelki wiedzą, że dla jury liczy się nie tylko ciekawa twarz czy nienaganna figura, ale również charyzma i osobowość. Uczestnicy na różne sposoby próbowali więc zwrócić na siebie uwagę, czasami zaskakującą fryzurą, innym razem nietuzinkową stylizacją czy też popisem umiejętności takich jak taniec pol dance czy ćwiczenia akrobatyczne.

 

Pierwszą kandydatką, która już po raz drugi pojawiła się na castingach do „Top Model", była Magda Karwacka. Młoda studentka dziennikarstwa od pierwszego momentu zafascynowała Marcina Tyszkę i całe jury, podobnie jak 24-letni Denis Chmielewski, który zauroczył z kolei przede wszystkim Joannę Krupę. Jurorka na wstępie zadeklarowała, że zakochała się w aspirującym modelu. Pewność siebie chłopaka zrobiła wrażenie na ekspertach, dzięki czemu bez problemu przeszedł on do kolejnego etapu show. Swoją szansę na castingach świetnie wykorzystała też seksowna 18-letnia Sandra Dorsz oraz Natalia Nienałtowska i Michał Szer, para sportowców, na stałe mieszkających w Sydney w Australii, która zgłosiła się do programu poprzez castingi internetowe, podobnie jak wielu innych kandydatów i kandydatek z całego świata. 19-letnia Klaudia Chojnacka również oczarowała jury. Szczególne wrażenie zrobiła na ekspertach orientalna uroda dziewczyny oraz ogromna determinacja Klaudii.

 

Zobacz portfolio Klaudii w MaxModels >>>

 

Pozowanie i sesje zdjęciowe to marzenie wszystkich osób, które pojawiły się na castingach. Kandydaci mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności, pozując przed aparatem samego Marcina Tyszki. Znany fotograf robił zdjęcia aspirującym modelom i modelkom, którzy pozowali w basenie, na trampolinie czy z różnorodnymi gadżetami.

 

Fot: TVN/ Piotr Filutowski

 

Pewność siebie, waleczność i charyzma


Jak zaimponować jury? Najważniejsza jest pewność siebie, co udowodniła w dzisiejszym odcinku Vanessa Kułak. Chociaż Marcin Tyszka wytknął dziewczynie nadprogramowe kilogramy, to jednak bez problemu udało się jej przejść do kolejnego etapu show. A wszystko za sprawą ogromnej pewności siebie, przebojowości i charyzmy! Przeciwieństwem Vanessy był natomiast spokojny Stanisław Obolowiecz, pochodzący z Ukrainy, którego tajemniczość i fotogeniczność wywarła na ekspertach ogromne wrażenie.


Wielu uczestników programu pomimo młodego wieku boryka się w życiu z problemami. W pierwszym odcinku ósmej edycji show nie zabrakło ciekawych ale zarazem trudnych i przejmujących historii. Dla niektórych z kandydatów modeling jest szansą na nowe życie, tak jak dla Rafała Torkowskiego, uzależnionego od hazardu sportowca, którego karierę przerwała nagła kontuzja, czy Dawida Woskanianina, cierpiącego na zespół Tourette'a. To właśnie ten drugi doprowadził jury do płaczu. Dawid wspominał, jak trudno było mu zaakceptować chorobę i jak reagują na nią inni ludzie. Młody mężczyzna z czasem nauczył się żyć z zespołem Tourette'a, jednak do dziś zdarza się, że inni nie rozumieją jego zachowania. Dawid opowiedział przejmującą historię, w której nieznajoma kobieta na wieść o chorobie powiedziała mu: „Idź się powieś". Chorujący na zespół tików głosowych i ruchowych młody mężczyzna zaimponował ekspertom swoją walecznością i skupieniem podczas wykonywanej przez Marcina Tyszkę sesji. Dawid pokazał ogromną siłę charakteru, co poza świetnym pozowaniem dało mu przepustkę do kolejnego etapu show.

 

Fot: Player.pl

 

Fot: TVN/ Piotr Filutowski


Chociaż wielu z uczestników programu musiało się pożegnać ze swoją przygodą w „Top Model", to jednak dla wielu z nich castingi do programu są furtką do świata mody i show-biznesu. Stawka w „Top Model" jest ekstremalnie wysoka, nagrodą dla zwycięzcy jest bowiem 100 tysięcy złotych, sesja okładkowa w magazynie „Glamour" oraz kontrakt z międzynarodową agencją modeli i modelek „Model Plus". Macie już swoich faworytów?


Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 2, 2019 o 12:46 PDT

K.Jarosz/ Redakcja MaxModels.pl

Zdjęcie główne: TVN/ Piotr Filutowski

Komentarze (2)
Dodaj komentarz
Katrin0909 05 wrześniaModelka
Super !
Ciekawe?
1
0
| Odpowiedz
nefryt 04 wrześniaModel
Kiedyś dawaliście linki do maxmodels uczestników, o ile mieli :)
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj anitasobotka Fot. Kinga Polkowska 6.0 1 anitasobotka Modelka
Edytuj rakosz 6.0 0 rakosz Fotograf
Edytuj danielo00 6.0 2 danielo00 Fotograf
Edytuj faberaaadam Niki 6.0 1 faberaaadam Fotograf
Edytuj Arti44 6.0 20 Arti44 Modelka
Edytuj Grajewski_sensual Jagoda 6.0 10 Grajewski_sensual Fotograf
Edytuj wpixel 6.0 13 wpixel Fotograf
Edytuj Aniaroza85 6.0 4 Aniaroza85 Modelka
Edytuj danielo00 6.0 0 danielo00 Fotograf
Edytuj Mustang78 6.0 4 Mustang78 Modelka
Zobacz więcej zdjęć