Sukces castingu do Fashion TV Model Search 2017 w Warszawie

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
Sukces castingu do Fashion TV Model Search 2017 w Warszawie

O niewątpliwym sukcesie mogą mówić organizatorzy i partnerzy pierwszego castingu do międzynarodowego konkursu Fashiontv Model Search 2017. Centrum Handlowe Atrium Promenada stało się miejscem spełnienia marzeń dla ponad 200 młodych dziewcząt i chłopców, z których do finału wybrano 20 najlepiej rokujących osób.


W ubiegłą sobotę, 17 września 2016, w Centrum Handlowym Atrium Promenada zakończyły się warszawskie eliminacje do międzynarodowego konkursu dla początkujących modelek i modeli Fashiontv Model Search 2017. Wydarzenie, w którym wzięło udział ponad 200 pretendentów do modelingu, zainaugurowało tym samym trzecią edycję tego prestiżowego i oczekiwanego wydarzenia. Dla przypomnienia warto dodać, że gra toczy się o przepustkę do ogólnokrajowego, a następnie międzynarodowego finału FashionTV Model Search 2017 oraz udział w Paris Fashion Week i kontrakt z francusko- polską agencją modelek i modeli RYL Model Agency.

 

Finalistami sobotniego castingu FashionTv Model Search 2017 w Warszawie zostali Malwina Filipkowska (19 lat) i Adam Murawski (21 lat). CH Atrium Promenada zgodnie z regulaminem konkursu przyznało tzw. „dzikie karty" dwóm wybranym osobom - Nikoli Pruchniak (15 lat) i Aleksandrowi Kochanowiczowi (22 lata).

 

 

 

 

Wyboru dokonało jury w składzie: Ylan Anoufa- pochodzący z Francji projektant, malarz i rzeźbiarz o międzynarodowej sławie, właściciel legendarnej marki La Maison Anoufa Paris, Małgorzata Bańka- aktorka, piosenkarka i modelka, Natalia Hołownia- Redaktor Naczelna gala.pl, Krzysztof Sadecki- Redaktor Naczelny Businessman Today, Daniel Wrocławek- producent, właściciel stacji Telewizja Warszawa, Anna Zeman- stylistka i kostiumograf, „Y"- iluzjonista i aktor, Hubert Szumski- stylista i manager projektów modowych, Katarzyna Bernaś- aktorka, Agata Załęcka - aktorka, Magdalena Antosiewicz - blogerka modowa, Ewa Bardadin- dziennikarka, wydawca programów telewizyjnych, duet fotografów Moment One Woszczyna i Wiesnowski (Małgorzata Woszczyna i Jacek Wiesnowski), Tomasz Ciachorowski- aktor, Justyna Duszyńska- dziennikarka, założycielka portalu Fashion Post, Eliza Gwiazda- dziennikarka.

 

 

 

 

Reprezentantem z ramienia Centrum Handlowego Atrium Promenada w Warszawie była: Olga Jezierska - Senior Marketing and Communication Manager.

 

Wydarzenie wraz z galą finałową prowadzili: dziennikarka Katarzyna Czaplejewicz i aktor Wojciech Sikora. O choreografię i stylizacje zadbał międzynarodowej sławy, czołowy polski stylista i projektant Bjorn Svenson, makijaże wykonali eksperci z Perfumerii Douglas, a perfekcją stylizacji fryzur zajęli się jedni z najlepszych w Polsce styliści Mariusz Czech i Piotr Popławski z salonu „U Fryzjerów". O profesjonalną i artystyczną fotorelację zadbał duet Moment One „Woszczyna & Wiesnowski".

 

 

 

Przedsięwzięciu w całej Polsce patronuje FashionTV - pierwsza telewizja tematyczna o zasięgu globalnym w całości poświęcona modzie. Jej głównymi partnerami są RYL Model Agency i Marka Maison Anoufa, która zasponsoruje wyjazd finalistów na Paryski Tydzień Mody.

 

Sobotni casting w CH Atrium Promenada w Warszawie to pierwszy z 25 castingów jakie odbędą się w całym kraju na przestrzeni najbliższych dwunastu miesięcy. Regulamin i informacje o konkursie na stronie www.fashionvpolska.pl i www.facebook.com/fashontvpolska

 

 

 

 

 

Redakcja MaxModels.pl / materiały prasowe

Komentarze (1)
Dodaj komentarz
nataliagonzales 22 września 2016Modelka
15 jaki seksiak <3
Ciekawe?
1
0
| Odpowiedz
Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Edytuj nk5cz 6.0 4 nk5cz Modelka
Edytuj makamidka 6.0 4 makamidka Modelka
Edytuj eeestoooy 6.0 4 eeestoooy Fotograf
Edytuj estera719 "Jeśli zostałeś obdarzony szczęściem, używaj go w cichości i nie chwal się nim, gdyż zazdrość szybko ci je zatruje." (...)

— Christian F. Gellert 6.0 5 estera719 Modelka
Edytuj kasiamarkiewicz fot. Sewryn Cieślik
mua. Renata Skórczyńska 6.0 38 kasiamarkiewicz Modelka
Edytuj j_angel Fotograf: Tomasz Ciesielski
MUA: Celina Uczyńska
Suknia - WWW DEVU COM PL
Biżuteria - BERYL 6.0 0 j_angel Modelka
Edytuj marianna-p Makowa panienka

pozowała Kamila
wizaż Tosia
stylizacja, obróbka- ja 6.0 16 marianna-p Fotograf
Edytuj MonikaB1980 6.0 7 MonikaB1980 Fotograf
Zobacz więcej zdjęć