Światowy finał The Look Of The Year 2016 we Włoszech

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
Światowy finał The Look Of The Year 2016 we Włoszech

Już 22 października w teatrze Metropolitan w Katanii we Włoszech odbędzie się kolejna międzynarodowa edycja najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek i modeli THE LOOK OF THE YEAR 2016.

 

Od ponad 30 lat, w ponad 50 krajach na świecie THE LOOK OF THE YEAR poszukuje nowych twarzy świata mody. Konkurs był początkiem wielkich karier ikon mody takich jak: Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak. Co roku wzbudza zainteresowanie widzów i znawców branży mody na całym świecie.


Wśród uczestników tegorocznej edycji THE LOOK OF THE YEAR będą także laureaci polskiej edycji: Natalia Kozicz z Łodzi i Robert Kapica z Częstochowy. Wraz z nimi na światowy finał do Włoch polecą laureaci wybrani przez publiczność w drodze głosowania SMS: 17 letnia Marta Wójcik z Częstochowy i 18 letni Konrad Kaczmarczyk z Kłobucka.

 

 

Natalia Kozicz


Natalia Kozicz, zwyciężczyni tegorocznej edycji THE LOOK OF THE YEAR 2016 ma 15 lat, 179cm wzrostu. Uczy się w gimnazjum. Interesuje się modą i muzyką. Ukończyła I stopień szkoły muzycznej, gra na saksofonie i pianie. Inspiruje ją Anja Rubik, ponieważ jest symbolem nowoczesnej kobiety i ceni ją, nie tylko za urodę, ale także za osobowość. Największym marzeniem Natalii jest udział w pokazie Chanel.

 

 

Robert Kapica

 

Robert Kapica, zwycięzca tegorocznej edycji THE LOOK OF THE YEAR 2016 ma 20 lat, 188cm wzrostu. Jest tegorocznym maturzystą. Interesuje się mechaniką i motoryzacją. Przez dwa lata trenował sporty walki, aktualnie regularnie ćwiczy na siłowni. Interesuje się także modą i lubi dbać o swój wizerunek. Inspiruje go Rafał Maślak. Ceni go za sposób bycia i za otwartość do ludzi. Jego największym marzeniem jest udział w kampanii Calvin Klein czy Dolce & Gabbana.

 

Marta Wójcik

 

Konrad Kaczmarczyk

 

materiały prasowe / Redakcja MaxModels.pl

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Edytuj nk5cz 6.0 4 nk5cz Modelka
Edytuj makamidka 6.0 4 makamidka Modelka
Edytuj eeestoooy 6.0 4 eeestoooy Fotograf
Edytuj estera719 "Jeśli zostałeś obdarzony szczęściem, używaj go w cichości i nie chwal się nim, gdyż zazdrość szybko ci je zatruje." (...)

— Christian F. Gellert 6.0 5 estera719 Modelka
Edytuj kasiamarkiewicz fot. Sewryn Cieślik
mua. Renata Skórczyńska 6.0 38 kasiamarkiewicz Modelka
Edytuj j_angel Fotograf: Tomasz Ciesielski
MUA: Celina Uczyńska
Suknia - WWW DEVU COM PL
Biżuteria - BERYL 6.0 0 j_angel Modelka
Edytuj marianna-p Makowa panienka

pozowała Kamila
wizaż Tosia
stylizacja, obróbka- ja 6.0 16 marianna-p Fotograf
Edytuj MonikaB1980 6.0 7 MonikaB1980 Fotograf
Zobacz więcej zdjęć