Światowy finał The Look Of The Year 2016 we Włoszech

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
Światowy finał The Look Of The Year 2016 we Włoszech

Już 22 października w teatrze Metropolitan w Katanii we Włoszech odbędzie się kolejna międzynarodowa edycja najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek i modeli THE LOOK OF THE YEAR 2016.

 

Od ponad 30 lat, w ponad 50 krajach na świecie THE LOOK OF THE YEAR poszukuje nowych twarzy świata mody. Konkurs był początkiem wielkich karier ikon mody takich jak: Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak. Co roku wzbudza zainteresowanie widzów i znawców branży mody na całym świecie.


Wśród uczestników tegorocznej edycji THE LOOK OF THE YEAR będą także laureaci polskiej edycji: Natalia Kozicz z Łodzi i Robert Kapica z Częstochowy. Wraz z nimi na światowy finał do Włoch polecą laureaci wybrani przez publiczność w drodze głosowania SMS: 17 letnia Marta Wójcik z Częstochowy i 18 letni Konrad Kaczmarczyk z Kłobucka.

 

 

Natalia Kozicz


Natalia Kozicz, zwyciężczyni tegorocznej edycji THE LOOK OF THE YEAR 2016 ma 15 lat, 179cm wzrostu. Uczy się w gimnazjum. Interesuje się modą i muzyką. Ukończyła I stopień szkoły muzycznej, gra na saksofonie i pianie. Inspiruje ją Anja Rubik, ponieważ jest symbolem nowoczesnej kobiety i ceni ją, nie tylko za urodę, ale także za osobowość. Największym marzeniem Natalii jest udział w pokazie Chanel.

 

 

Robert Kapica

 

Robert Kapica, zwycięzca tegorocznej edycji THE LOOK OF THE YEAR 2016 ma 20 lat, 188cm wzrostu. Jest tegorocznym maturzystą. Interesuje się mechaniką i motoryzacją. Przez dwa lata trenował sporty walki, aktualnie regularnie ćwiczy na siłowni. Interesuje się także modą i lubi dbać o swój wizerunek. Inspiruje go Rafał Maślak. Ceni go za sposób bycia i za otwartość do ludzi. Jego największym marzeniem jest udział w kampanii Calvin Klein czy Dolce & Gabbana.

 

Marta Wójcik

 

Konrad Kaczmarczyk

 

materiały prasowe / Redakcja MaxModels.pl

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Anessecrets 6.0 2 Anessecrets Modelka
Edytuj biophoto Edytorial dla Pauliny Siuty, absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru 6.0 4 biophoto Fotograf
Edytuj GPS 6.0 5 GPS Fotograf
Edytuj rumunka1992 f:Łukasz Żyłka 6.0 9 rumunka1992 Modelka
Edytuj kinga_m 6.0 5 kinga_m Modelka
Edytuj Tomasz_2 6.0 6 Tomasz_2 Fryzjer
Edytuj heyday 6.0 5 heyday Modelka
Edytuj magdalena--s fot. Paweł Śmiałek 6.0 5 magdalena--s Modelka
Edytuj mrs_fuks fot. Igor Drozdowski 6.0 8 mrs_fuks Modelka
Edytuj mmagdziak http://michalmagdziak.pl/ 6.0 7 mmagdziak Fotograf
Zobacz więcej zdjęć