To one zagrzewają zawodników do walki! Oto najpiękniejsze ring girls w Polsce

REKLAMA
To one zagrzewają zawodników do walki! Oto najpiękniejsze ring girls w Polsce

Podczas walk emocje wzbudzają nie tylko rozgrywki zawodników na ringu, ale również piękne modelki, które biorą udział w tych coraz bardziej popularnych zawodach sportowych. Kim są ring girls, które możemy podziwiać podczas walk?

 

 

Bez ring girls nikt już chyba nie wyobraża sobie coraz bardziej popularnych w Polsce sportów walki. właśnie piękne modelki przykuwają spojrzenie kibiców i wzbudzają emocje nie mniej niż zawody sportowe. Ring girls zdobywają coraz większą popularność również poza ringiem - w mediach społecznościowych profile kobiet śledzą setki tysięcy fanów. Poznajcie najpiękniejsze i najbardziej znane ring girls w Polsce!

 

1 / 6

Kasia Motłoch

 

Zobacz więcej zdjęć Kasi >>>


Modelka i jedna z najbardziej znanych ring girls KSW, która swoją przygodę z organizacją zaczęła 4 lata temu. Pracę w KSW zaczęła dzięki swojemu ówczesnemu chłopakowi, który to zgłosił Motłoch na casting. Na swoim koncie w serwisie Instagram Motłoch zgromadziła ponad 520 tysięcy obserwatorów. W mediach społecznościowych pokazuje swoje codzienne życie oraz zakulisowe ujęcia z pracy w KSW oraz ze świata mody. Magazyn „Fighter Only" docenił niedawno urodę oraz zaangażowanie pięknej Motłoch i nominował modelkę do międzynarodowej nagrody World MMA Awards w kategorii „Ring girl roku".

 

2 / 6

Weronika Jezierska


Więcej zdjęć Weroniki >>>

 

W roli ring girl zadebiutowała w 2018 roku podczas gali KSW w Łodzi. Weronika jest jedną z najbardziej znanych piękności, które możemy podziwiać podczas gal FAME MMA. 3 lata temu Jezierska zdobyła nawet tytuł Ring Girl roku. Jezierska zdobyła również uznanie społeczności Maxmodels, zdobywając tytuł Portfolio Roku 2018. Jej pasją jest taniec i modeling, z którymi związała swoje zawodowe życie. 23-letnia Szczecinianka i studentka dziennikarstwa aktywnie prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych. Jej profil w serwisie Instagram śledzi niemal 200 tysięcy fanów, którzy z zapartym tchem śledzą fotografie dodawane przez Jezierską. W mediach społecznościowym Weronika dzieli się ze swoimi obserwatorami kadrami z życia codziennego, licznych podróży oraz profesjonalnych sesji zdjęciowych.


3 / 6

Klaudia Burkot

 

Zobacz więcej zdjęć Klaudii w Maxmodels >>>

 

Modelka i ring girl federacji Gromda. Burkot brała udział w licznych galach największych polskich organizacji. W 2019 roku została zgłoszona do rywalizacji w konkursie o tytuł „Ring Girls 2019", w którym została doceniona jako odkrycie roku. Pochodząca z Gorlic Klaudia jest również fotomodelką. Burkot wzięła także udział w klipach znanych polskich raperów, takich jak: Quebonafde, ReTo czy Żabson. Na swoim koncie na Instagramie zgromadziła prawie 34 tysiące obserwatorów, z którymi dzieli się efektami licznych sesji zdjęciowych, ujęciami z pracy na ringu czy urywkami z życia codziennego.


4 / 6

Urszula Toczko


 

Toczko karierę zaczynała już jako nastolatka. W 2013 roku została wybrana Miss Suwalszyczny. Ula brała również udział w teledyskach disco polo. Toczko jest jedną z najbardziej znanych w Polsce ring girls, nazywa się ją nawet królową ring girls. Jej rosnącą popularność odzwierciedla imponująca liczba obserwatorów w serwisie Instagram - konto Toczko obserwuje bowiem ponad 300 tysięcy fanów! Na swoim profilu modelka dzieli się ujęciami z sesji zdjęciowych, życia codziennego oraz kadrami z ringu. Na profilu Uli można też znaleźć wiele postów w duchu bodypostivie, w których pokazuje, jak odpowiednie ułożenie ciała czy korzystne światło wpływa na finalny efekt zdjęcia.


5 / 6

Weronika Walenciak

 

Zobacz więcej zdjęć Weroniki >>>

 

Związana z KSW od 2019 roku. Od tego czasu w świecie sportów walki Walenciak robi ogromną furorę! Weronika jest wszechstronnie uzdolniona, jej pasją są śpiew i aktorstwo. Walenciak grała nie tylko w licznych serialach, takich jak: "Klan" czy "Na sygnale" -  jej talent mogliśmy również podziwiać na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni. W 2020 roku modelka i ring girl zaliczyła również swój kinowy debiut w produkcji „Jak zostać gwiazdą". W swoich mediach społecznościowych pochodząca z Wejherowa 22-latka zgromadziła niemal 50 tysięcy obserwatorów. Na profilu w serwisie Instagram Weronika chętnie dzieli się z fanami ujęciami z ringu oraz kadrami życia codziennego.


6 / 6

Patrycja Banaś

 

Więcej zdjęć Patrycji w serwisie Maxmodels >>>

 

Jedna z najbardziej znanych i kontrowersyjnych polskich ring girls. Banaś poza ringiem jest związana ze światem mody oraz telewizją. Wraz ze swoim partnerem Gniewkiem wzięła udział w programie „Zamiana żon". Jednak to udział w produkcji „Królowe życia" sprawił, że Banaś stała się rozpoznawalna na szerszą skalę. To właśnie ten program przysporzył Patrycji zarówno wielu fanów, jak i hejterów. W „Królowych życia" Banaś dzieliła się bowiem urywkami ze swojego życia codziennego, które dzieli z mężem oraz partnerką. Patrycja jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na swoim koncie na Instagramie obserwuje ją ponad 150 tysięcy fanów!

 

Ring girls szturmem wkroczyły do sportów walki. Dzisiaj już mało kto potrafi sobie wyobrazić zawody sportowe bez nich. Ring dla części z nich jest jednak tylko trampoliną do dalszej kariery w świecie mediów społecznościowych. Jedno jest pewne - o zdeterminowanych do osiągnięcia sukcesu pięknych kobietach jeszcze nie raz usłyszymy!

 

Katarzyna Jarosz/ Redakcja Maxmodels.pl

Zdjęcie główne: Instagram

 

Czytaj też:

 

Ich uroda wzbudza kontrowersje! Dzięki temu zarabiają krocie >>>

 

Nie wstydza się swojego ciała. W ciąży publikują odważne zdjęcia >>>

 

Kreacje warte tyle, co willa w Kalifornii. One nie oszczędzają na wyglądzie >>>

 

 

Reklama

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj nicegirl8884 6.0 2 nicegirl8884 Modelka
Edytuj fairytalephotos 6.0 1 fairytalephotos Fotograf
Edytuj lag Ewelina 6.0 0 lag Fotograf
Edytuj paulinaszostek fot: Marek Bolczyk 6.0 0 paulinaszostek Modelka
Edytuj godelainee 6.0 6 godelainee Modelka
Edytuj Marteks 6.0 3 Marteks Fotograf
Edytuj MawManwi Fot: Alina Hlinska
Muah: Aga Kurczyńska 6.0 1 MawManwi Modelka
Edytuj witkowskipawel Domowo z @skajbi.priv 6.0 1 witkowskipawel Fotograf
Zobacz więcej zdjęć