"Top Model 10": Film w barze mlecznym i catwalk w centrum Warszawy

REKLAMA

Za nami siódmy odcinek dziesiątej edycji programu „Top Model”. Na modeli i modelki z każdym odcinkiem czekają trudniejsze zadania oraz sprawdziany umiejętności. Jest to też moment, w którym coraz mocniej czuć konkurencję między uczestnikami. Sprawdźcie, kto tym razem stracił szansę na zwycięstwo.

 

 

To był tydzień ostrych spięć


Udział w show TVN-u to dla uczestników zarówno sprawdzian umiejętności z zakresu modelingu, ale także nieustanne wychodzenie ze strefy komfortu, rywalizowanie i zmaganie się z emocjami pod okiem kamer. To wszystko przyczynia się do tego, że w niemal każdym sezonie „Top Model" jesteśmy świadkami konfliktów między modelami walczącymi o zwycięstwo i sukces w branży. Tak było i tym razem - siódmy odcinek rozpoczął się od nawiązania do sytuacji z poprzedniego tygodnia, której uczestnicy w dalszym ciągu nie mogą wybaczyć Oldze.

 

Zobacz portfolio Olgi Król z Top Model >>>


W ostatnich dniach w mediach przewijał się wątek Olgi, która w poprzednim odcinku zaatakowała kolegę z programu. Uczestniczka obarczyła winą Kacpra za jej niepowodzenie we wspólnej sesji i nie szczędziła mu przy tym przykrych słów. Upokorzyła go skarżąc się jurorom na jego „zapach z ust i inne defekty"". Nieprofesjonalne zachowanie Olgi rozgrzało internautów, jednak ona sama nie wyciągnęła z tej sytuacji wniosków. Modelka odniosła się do sprawy na Instagramie, jednak nie przeprosiła Kacpra, a zasłaniała się szczerością. Pojawił się także komentarz Kacpra, który powiedział: „Warto się zastanowić zanim się coś powie, ponieważ słowa mają wielką moc, można nimi kogoś uskrzydlić lub poniżyć i pociągnąć w dół". Wśród widzów programu jest także wiele głosów krytyki wobec stacji TVN, która nie zareagowała na to zachowanie, nie skomentowali go także jurorzy. Skala tego konfliktu, a w zasadzie nagannego zachowania uczestniczki, nie powinna się spotkać z brakiem reakcji produkcji. Uczestnicy są poddani w programie ogromnej presji, co jednak nie upoważnia do niezdrowej rywalizacji i zachowań takich jak te, które zaprezentowała ich koleżanka. Mieszkańcy domu "Top Model" zgodnie przyznali, że to zaszło za daleko i mają do Olgi duży dystans: "Jest grupa i jest Olga".

 

Zobacz więcej zdjęć Kacpra Jasińskiego w Maxmodels >>>

 

 

Zamknęli wiadukt w centrum Warszawy!


Modele i modelki musieli tym razem pokazać, jak radzą sobie na wybiegu. Jak przystało na „Top Model", pokaz musiał być spektakularny. Widowisko odbyło się po zmroku w samym centrum Warszawy, a za wybieg posłużył zamknięty na tę okazję wiadukt. Scenografia wzbudziła wśród uczestników ekscytację. Gościem specjalnym, który mógł podzielić się z uczestnikami swoim doświadczeniem, był odnoszący sukcesy na całym świecie model Dominik Sadoch. To jednak nie koniec gorących nazwisk! Pokaz uświetnił bowiem występ Smolastego. Nie zabrakło także nietypowych elementów stylizacji - uczestnicy musieli w jednym z wyjść założyć szpilko-wrotki i na nich zaprezentować się na wybiegu. Zapanowanie nad wrotkami sprawiło dużą trudność Weronice i Oldze, które nie mogły utrzymać równowagi i musiał asekurować je Smolasty, który w tym czasie był w trakcie swojego występu. Dla osób, które najlepiej poradziły sobie w tym zadaniu, czekała nagroda - sesja wizerunkowa dla jednej ze znanych firm modowych. Jury nagrodziło Julię, Kacpra i Sophie - świetnie odnaleźli się oni na komercyjnej sesji, która była ich nagrodą.

 

Więcej zdjęć Julii >>>

 

 

Julia Kamińska w kampanii społecznej


Stałym elementem w „Top Model" jest także przygotowywanie kampanii społecznych, które dotyczą różnych problemów otaczających nas w codziennym życiu. Do tego typu kampanii często są zatrudniane znane nazwiska, które zwykle przyciągają uwagę szerszego grona osób. Modele i modelki mogli sprawdzić się w takiej roli, ale przede wszystkim zabrać głos w ważnej sprawie. Uczestnicy w tym zadaniu zostali podzieleni na grupy - każda z nich współpracowała z innymi osobami i realizowała kampanie dla danej organizacji. Jedna z grup pracowała z aktorką Julią Kamińską i bliźniaczkami genetycznymi. Przygotowali oni kampanię dla Fundacji DKMS. Druga grupa przygotowywała zdjęcia dla fundacji Dajmy Dzieciom Siłę, w czym pomagała im wokalistka Marcelina oraz psycholog Oliwia Pogodzińska.

 

Grupa związana z Dajmy Dzieciom Siłę zorganizowała sesję, na której modele i modelki zaprezentowali się w koszulkach z cyframi, które tworzyły numer Telefonu Zaufania: 116 111. Zaprezentowali oni różne emocje, pokazując, że każda z nich jest ważna i normalna. Druga grupa zdecydowała się nagrać do kampanii film, w którym przedstawili informacje o nowotworze krwi i mówili o tym, jak zostać dawcą szpiku.

 

 

 

Cekiny w barze mlecznym

 

Po raz kolejny uczestnicy musieli połączyć pozowanie z umiejętnościami aktorskimi, a także tanecznymi. Na planie pojawił się znany muzyk, Ralf Kamiński, którego wizję kandydaci do tytułu „Top Model" musieli odtworzyć. Zadanie polegało na zagraniu w modowym filmie, który reżyserował Ralf, był on także odpowiedzialny za muzykę, która pojawiła się w filmie. Scenografię dla nagrań stanowił bar mleczny, który miał kontrastować z ekstrawaganckimi stylizacjami modeli i modelek. Swoją interpretacją podzielił się jeden z uczestników - Łukasz : „Ten krótki film modowy pokazał duży kontrast. Z jednej strony kolorowy świat mody, cekiny i tak dalej, z drugiej strony po prostu bar, w którym stołują się ludzie. Ja też jestem człowiekiem, jak każdy inny i to, że mam na sobie modowe ubranie, to nie znaczy, że nie jestem człowiekiem - ja wciąż będę jadł te zapiekanki". Podczas ujęć niektórzy musieli odgrywać jedzenie zapiekanek. Pozowanie z jedzeniem było trudne dla Nicole, która w przeszłości miała zaburzenia odżywiania. Mikołaj grał w sukience i podkreślał, że ubrania nie mają płci, a w filmie pokazał siłę i charakter. Wrażenie na jurorach zrobiła także Dominika - podkreślili oni, że dziewczyna ma talent do prezentowania siebie nawet w absurdalny sposób, pozostając przy tym piękną. Gorzej poszło Sophie, OliWeronice i Oldze, których filmy nie zostały dobrze ocenione. Natomiast ujęcia Kacpra i Łukasza wprawiły jurorów w zachwyt - ich występy były wyraziste i porywające.

 

 

Wizję reżysera najlepiej zrealizował Mikołaj i to on jako pierwszy przeszedł do kolejnego odcinka. Zdaniem jurorów najgorzej poszło Oldze, która opuściła program. Skandaliczne zachowanie dziewczyny sprawiło, że widzowie programu byli zadowoleni z tego, że pożegnała się z show. Na kilka godzin przed emisją odcinka Top Model opublikowało na Instagramie zdjęcie uczestników z panelu jurorskiego - tuż przed podaniem werdyktu. Już pod tym zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy o odpadnięciu Olgi - część osób była przekonana, że modelka opuści w tym odcinku program, a ci którzy nie byli pewni, trzymali za to kciuki.

 

 

Kamila Bińczak-Roszczypała / Redakcja Maxmodels.pl

Zdjęcie główne: Facebook @Top Model Polska TVN

 

 

Zobacz też:

 

Blondwłosa piękność podbija sieć. Trudno oderwać wzrok >>>

 

Wywiad z Marianną Schreiber z Top Model >>>

 

Naga sesja uczestników Top Model >>>

 


Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj bonitaa Fot: Monika Liber 
Make Up: Magda Moniczewska 6.0 0 bonitaa Modelka
Edytuj agawidelka https://www.instagram.com/retouchbyaga/
Fotograf ANNA SOROKA 6.0 0 agawidelka Retuszer
Edytuj 0drodzeni3 Czerwiec
Ph: @nkantoch
Mod: @abysshell 6.0 0 0drodzeni3 Modelka
Edytuj izi_shut 6.0 0 izi_shut Modelka
Edytuj julczki1808 6.0 1 julczki1808 Modelka
Edytuj Renolife www.instagram.com/renolife_photography 6.0 1 Renolife Fotograf
Edytuj zanrom ♡ 6.0 1 zanrom Modelka
Edytuj PhotoArtPassion Boudoir... 6.0 0 PhotoArtPassion Fotograf
Zobacz więcej zdjęć