"Top Model 10": Kto otrzymał złoty bilet?

REKLAMA

Za nami drugi odcinek jubileuszowej edycji "Top Model", w którym poznaliśmy kolejne barwne osobowości, które zdecydowały się wziąć udział w show TVN-u. Czy wśród kandydatów znalazł się ktoś na tyle wyjątkowy, aby zdobyć serca jurorów i otrzymać od nich złoty bilet?

 

 

W pierwszym odcinku "Top Model" nie zabrakło wrażeń oraz uczestników, których historie rozgrzały widzów i internautów. Emocje, których dostarczyło nam modowe show w ubiegłym tygodniu, wciąż nie opadły, a już teraz mamy okazję poznać kolejnych kandydatów, którzy chcą dostać się do domu modeli i modelek.

 

Zobacz też: Marianna Schreiber wywołała sensację w Top Model. Jak to wykorzysta?

 

 

Na kogo widzowie TVN-u oddali najwięcej głosów?


Podobnie, jak w poprzednim sezonie, uczestnicy mieli możliwość otrzymania srebrnego i złotego biletu. Ten pierwszy przyznają widzowie i internauci, a osoba, która go wygra nie musi brać udziału w castingu i dostaje się od razu na bootcamp, na którym będzie rywalizowała o miejsce w dziesiątej edycji programu. O srebrny bilet walczyli: Adam Lochyński, Małgorzata Miłek, Sara Prentka, Anna Szczepańska, Adam Szczepiński. Zostali oni nominowani przez jurorów i Michała Piróga - każdy z nich mógł wybrać jednego kandydata, który otrzymał możliwość wzięcia udziału w głosowaniu widzów. Ostatecznie ten bilet otrzymała Anna Szczepańska, którą nominował prowadzący show. Ania jest mieszkanką Krakowa, ma trzydzieści lat i pracuje przy produkcji teledysków. Z modelingiem miała już wcześniej styczność, ale teraz zdecydowała się powrócić do tej pasji.

 

Bardzo dużo głosów podczas walki o srebrny bilet otrzymał także Adam Lochyński, który zrobił duże wrażenie na Marcinie Tyszce, dlatego zaprosił go on na casting stacjonarny. Adam pasjonuje się muzyką klasyczną, fotomodelingiem i sportami sylwetkowymi. Jurorzy zachwycili się urodą Adama i jego również zaprosili na bootcamp.

 

Zobacz portfolio Adama w Maxmodels >>>

 

 

Urodziła się w innym ciele

 

Transpłciowa modelka w Maxmodels. Kim jest Sophia?>>>

 

Na castingu pojawiła się także 24-letnia Sophia z Białorusi, której dziadek jest Polakiem i która zdecydowała się wrócić do korzeni - aktualnie czeka na polski paszport. Sophia od dzieciństwa marzyła o tym, żeby zostać modelką, ale w związku z tym, że jest kobietą transpłciową, nie było to dla niej proste. Kobieta wyznała, że już od dzieciństwa wiedziała, że urodziła się w innym ciele. Sophia powiedziała jurorom, że po tym, co przeszła w swoim życiu, nic nie jest w stanie jej złamać i jest ona gotowa na udział w programie. Zjawiskowa uczestniczka zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie, dlatego zobaczymy ją w kolejnych odcinkach.

 

Zobacz portfolio Sophii w Maxmodels >>>

 

 

Przystojny młody tata zauroczył Krupę

 

Łukasz Zarazowski na casting przyszedł z partnerką oraz z córeczką, która miała wówczas niecałe 16 miesięcy. Kandydat do tytułu "Top Model" jest z niej niezwykle dumny. Dla Michała Piróga nie było zaskoczeniem to, że Łukasz próbował już wcześniej swoich sił w modelingu. Nie osiągnął jednak satysfakcjonujących go sukcesów, więc zdecydował się na udział w show i wierzy, że ten program może mu w tym pomóc. Aparycja tego uczestnika zrobiła duże wrażenie na Joannie Krupie, która stawała w jego obronie, gdy pozostali jurorzy próbowali go krytykować. Ostatecznie Łukasza zobaczymy na bootcampie.

 

Aniołek Charliego

 

Zjawiskowa uroda kolejnej kandydatki także nie umknęła uwadze jurorów. Na widok Dominiki Wysockiej wszyscy zgodnie przyznali, że jest piękna, choć Marcin Tyszka zasugerował jej, że powinna nieco poćwiczyć - dziewczyna przyznała, że podczas pandemii mniej pracowała nad sylwetką. Jurorzy zaprosili modelkę na szybką sesję zdjęciową, którą wykonał Marcin Tyszka. Joannie Krupie ta scena skojarzyła się z serialem "Aniołki Charliego", zauważyła też, że Dominika ma śliczną twarz i świetnie czuje się przed obiektywem. Do udziału w show namówił ją chłopak, ale od zawsze słyszała od bliskich, że powinna być modelką. Z ich zdaniem zgodzili się jurorzy - wszyscy byli na tak.

 

 

 

Kolejne miejsca na bootcampie rozdane!

 

Wiktorię Pawliszewską do udziału w show również namówił partner. Jej mąż jest ogromnym fanem "Top Model". Prywatnie Wiktoria pracuje z dziećmi i uczy ich programowania. Dziewczyna ma analityczny umysł, ale także artystyczną duszę - trenowała też balet i uczęszczała do szkoły muzycznej. Gdy charyzmatyczna Wiktoria pojawiła się na wybigu, jury nie miało wątpliwości, że powinniśmy ją wciąż oglądać w programie.

 

Kacper Jasiński, który pasjonuje się piłką nożną, był bardzo zestresowany na castingu. Wyznał, że zwykle boi się być oceniany. Chłopak próbował już swoich sił w modelingu, ale w związku z pandemią i sytuacją rodzinną nie miał możliwości kontynuowania tej pasji. Marcinowi Tyszcze model przypominał amerykańskich aktorów z lat 90. Jurorzy zwrócili mu uwagę, że musi popracować nad psychiką i pewnością siebie, jednak jego intrygująca uroda zapewniła mu miejsce na bootcampie.

 

Zobacz portfolio Kacpra w MaxModels >>>

 

Przed jurorami zaprezentowała się też niezwykle energiczna i ambitna Blanka Stajkow. Ma ona 22-lata, jest w połowie Polką, a w połowie Bułgarką. Dziewczyna ma 167 cm wzrostu, dlatego Dawid, Marcin, Asia i Kasia nie byli od razu przekonani, że powinna przejść dalej. Blanka zapozowała do krótkiej sesji zdjęciowej i otrzymała szansę na dalszy udział w programie.

 

Grono jurorów zaintrygował także Łukasz, który zrobił na nich szczególne wrażenie podczas castingu online, na który przygotował kreatywne wideo. Gdy pojawił się na wybiegu, brakowało mu energii. Łukasz ma za sobą trudny okres - jest trzeźwym narkomanem. Udało mu się wyjść z nałogu i nauczył się żyć od nowa. Łukasz także pojedzie na bootcamp.

 

 

To już trzeci złoty bilet!

 

Zwykle najwięcej emocji w odcinkach poświęconych castingom budzi złoty bilet. To wyjątkowa przepustka do domu modeli i modelek, którą jurorzy mogą przyznać osobie, która najbardziej ich zachwyci. To wyróżnienie zapewnia uczestnikowi miejsce w domu Top Model - bez konieczności rywalizacji o nie podczas bootcampu. Do tej pory grono jurorów skorzystało z tej szansy dwukrotnie. Pierwszy raz w ósmej edycji show złoty bilet otrzymała piękność o egzotycznej urodzie - Klaudia El Dursi. Natomiast w dziewiątym sezonie wywalczyła go nieśmiała, ale zjawiskowo piękna Weronika Kaniewska.

 

W dziesiątej edycji bilet także został rozdany! Asia, Marcin, Dawid i Kasia byli zgodni, że powinna dostać go Weronika Zoń! Dziewczyna po raz pierwszy przyjechała do Warszawy i miała ogromną nadzieję na to, że pojedzie na bootcamp. Pochodzi z Bielska-Białej, ale na casting przyjechała z Anglii, gdzie wraz z rodziną przeprowadziła się w wieku trzynastu lat. Weronika brała pod uwagę udział w programie w zeszłym roku, jednak uznała, że nie jest gotowa. Aby przygotować się do „Top Model" ciężko pracowała nad poprawą swojej sylwetki na siłowni. „Ma idealne proporcje. Wszystko ma idealne" - powiedział Marcin Tyszka, który podobnie, jak inni jurorzy docenił także jej otwartość i interesującą osobowość.

 

Czy ta piękność powtórzy sukces pięknej Klaudii El Dursi, o której wciąż mówią wszyscy i Weroniki, która świetnie odnalazła się w modelingu?

 

 

 

Kamila Bińczak-Roszczypała/Redakcja Maxmodels.pl

Zdjęcie główne: materiały prasowe TVN

 

Zobacz też:

 

Podziwiają ją miliony. Kiedyś jej życie było koszmarem >>>


Tylu kontrowersji w tv jeszcze nie było. Co tam się działo! >>>


Thylane Blondeau - jak wygląda dzisiaj najpiękniejsza dziewczynka świata? >>>


Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj fotapertura Kasia 6.0 2 fotapertura Fotograf
Edytuj witkowskipawel Portrety z Agą 6.0 0 witkowskipawel Fotograf
Edytuj Crom 6.0 4 Crom Fotograf
Edytuj DariaHenkie 6.0 1 DariaHenkie Modelka
Edytuj Eyeofthedarkness Model: Agata Woźniak 
Photo: Ania Kosik
Stylist: Ania Kosik 
Fashion designer: Krystian Szymczak 
For: ROIDX MAGAZINE
6.0 0 Eyeofthedarkness Wizażysta
Edytuj Eyeofthedarkness Model: Agata Woźniak 
Photo: Ania Kosik
Stylist: Ania Kosik 
Fashion designer: Paulina Daszuk / Żaneta Barbarewicz  
For: ROIDX MAGAZINE 6.0 0 Eyeofthedarkness Wizażysta
Edytuj Eyeofthedarkness Smooth Edges 
horizont magazine

Photo:
Gosia Drozdowska Fotografia
Fashion designer: Ismena Warszawska
Models:
Anna Lukyanova
Ania Biernacik
Natalia Kudlicka / Malva Models 6.0 0 Eyeofthedarkness Wizażysta
Edytuj Eyeofthedarkness Part 2
Paint me
Foto: Viktoria Koshuba
Light: Paweł Bart
Model: Myroslava Vavrovska

6.0 0 Eyeofthedarkness Wizażysta
Edytuj ari_maj 6.0 2 ari_maj Modelka
Zobacz więcej zdjęć