Top Model 11: Fashion Week i wyjątkowa sesja na safari

Dodano: 30.11.2022
REKLAMA
Top Model 11: Fashion Week i wyjątkowa sesja na safari
Zdjęcie: East News

Na ten moment czekali wszyscy uczestnicy! W 13. odcinku „Top Model” aspirujący modele i modelki wzięli udział w pokazach podczas Tygodnia Mody. Swoje umiejętności mogli też zaprezentować podczas sesji na safari. Kogo zobaczymy w wielkim finale 11. edycji „Top Model”?

 

 

Przeczytaj też: Naga sesja w "Top Model" 11

 

 

Marzenia o wielkiej modzie

 

Na ostatniej prostej przed wielkim finałem modowego show emocje sięgnęły zenitu. W 13. odcinku programu uczestnicy mieli okazję sprawdzić nabyte w nim umiejętności podczas najważniejszego w branży wydarzenia - Tygodnia Mody. Udział w pokazach mody podczas tego wyjątkowego święta to dla uczestników „Top Model" nie tylko szansa na rozpoczęcie kariery, ale także na zweryfikowanie swoich wyobrażeń o pracy w świecie mody i sprawdzenie się w ekstremalnych warunkach.

 

Każdy z uczestników zdobył chociaż jeden angaż na pokaz podczas Tygodnia Mody w RPA. Dzięki temu swoją szansę mogli wykorzystać wszyscy półfinaliści programu. Natalię Woś, Klaudię Nieścior oraz Adriannę Hyzopską mogliśmy podziwiać podczas 4 pokazów, Macieja Skibę i Borysa Barchana podczas 3, natomiast Michalinę na jednym. Kto z nich najlepiej poradził sobie na wybiegu?

 

 

Podczas drugiego dnia Fashion Weeku okazało się, że jeden z projektantów zmienił zdanie i zamiast Klaudii wybrał Maćka. Chaos i napięta atmosfera towarzyszyły uczestnikom podczas wszystkich pokazów. Pomimo nowej, stresującej dla modeli sytuacji wszyscy świetnie poradzili sobie z prezentacją kreacji na wybiegu.

 

Najważniejsza sesja w programie


Na aspirujących modeli czekała sesja w malowniczej scenerii, na safari. To najważniejsza sesja zdjęciowa w programie, jej efekty miały bowiem zadecydować o tym, kto zawalczy o wygraną podczas finału modowego show. Fotografie wykonywał Marcin Tyszka.

 

Efekty sesji zdjęciowej zrobiły wrażenie na jurorach. Decyzja o tym, kto awansował do wielkiego finału, była dla oceniających wyjątkowo trudna. Zgodnie jednak zadecydowali, że o wygraną walczyć będzie Natalia, Michalina i Klaudia. Tym samym w finale nie zobaczymy żadnego z panów.

 


Decyzja jurorów podzieliła widzów programu, którzy w swoich komentarzach nie kryją niezadowolenia z obecności Michaliny w finale modowego show. Internauci zarzucają produkcji, że przywrócenie modelki w poprzednim odcinku przez Joannę Krupę było niesprawiedliwe. Modelka nie zyskała sympatii widzów, którzy wprost pisali o swoich odczuciach w social mediach: "Krupa widzi w niej siebie sprzed lat, dlatego tak pcha do przodu. Niska dziewczyna z piękną twarzą, bo tego zaprzeczyć nie można, ale dobra tylko jako fotomodelka. Nie modelka wybiegowa. A charakterek pokazany w programie niejednokrotnie, jej komentarze i przytyki w stronę dziewczyn - okropne."

 

Fani programu skrytykowali również to, jak Michalina poradziła sobie na swoim jedynym pokazie podczas Fashion Weeku oraz nadmierne faworyzowanie jej przez jury: „Michalina poszła średnio, nie wiem czemu uparli się, żeby tak ją wychwalać."

 

Zgadzacie się z decyzją jury?

 

 

Katarzyna Jarosz/ Redakcja MaxModels.pl

 

Przeczytaj też:


Czasem czuje się kobietą, czasem mężczyzną. Narkotyki nie pomagają

 

Ulubieniec arystokracji. To Polak ubierał księżną Dianę i Margaret Thatcher

 

 


 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj duke 0.0 0 duke Model
Edytuj duke 0.0 0 duke Model
Edytuj karolpsd 6.0 0 karolpsd Fotograf
Edytuj oksenia 6.0 1 oksenia Modelka
Edytuj oksenia 6.0 0 oksenia Modelka
Edytuj whoispreetka 6.0 1 whoispreetka Modelka
Edytuj pbisia IG współtwórców:
Makijaż/Fryzura-> @pani.maja
Stylizacja-> @ameliakazmierczyk_stylist
Fotograf-> @jakub.kazmierczyk 6.0 0 pbisia Modelka
Edytuj pbisia IG współtwórców:
Makijaż/Stylizacja-> @pika_makeup_and_brows
Fotograf-> @fotografia_k.gasior
Współpraca z @diana_atelier_ 6.0 1 pbisia Modelka
Edytuj pbisia IG współtwórców:
Makijaż/Fryzura/Stylizacja -> @estilo_paulina_popek
Fotograf -> @ryszardkocaj 6.0 1 pbisia Modelka
Edytuj pdfoto 6.0 3 pdfoto Fotograf
Zobacz więcej zdjęć