"Top Model 8": Jurorzy po raz pierwszy w historii przyznali złoty bilet!

REKLAMA
REKLAMA

W drugim odcinku ósmego sezonu „Top Model" kolejni uczestnicy otrzymali szansę na dostanie się do następnego etapu - bootcampu. Walka o ostatnie miejsca była zacięta! Jedna z uczestniczek zrobiła na jurorach tak duże wrażenie, że postanowili przyznać jej złoty bilet. Kim jest zdobywczyni tego wyróżnienia i co ono gwarantuje?

 

 

Castingi do programu „Top Model" obfitują w barwne postaci. Tak było i tym razem - przed jurorami pojawili się ludzie o ciekawej, niezwykłej urodzie i intrygującej osobowości. Ich stres starali się rozładowywać finaliści poprzednich edycji programu. Mieliśmy okazję na ekranach po raz kolejny zobaczyć uczestników 7. edycji show: Michała Borzuchowskiego, który obecnie robi karierę w Chinach oraz objawienie poprzedniego sezonu - Darię Dąbrowską.


Kto zrobił na jurorach na tyle duże wrażenie, by awansować do kolejnego etapu?


Wśród szczęśliwców znalazła się Natalia Perlińska, która ma ponad trzydzieści lat i na swoim koncie wiele istotnych sportowych osiągnięć. Kobieta jest siatkarką, rozgrywała mecze m.in. w reprezentacji Polski. Jurorzy postanowili zrobić atut ze wzrostu Natalii, która jest naprawdę wysoka i dostrzegli jej duży potencjał. Szansę dostała także Ania Jaroszewska, fotografka, która wygrała walkę z depresją i postanowiła spróbować swoich sił po drugiej stronie obiektywu. Dziewczyna zaciekawiła jurorów, ich uwadze nie uciekła swoboda, z którą Ania pozowała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 9, 2019 o 12:33 PDT

Natalia Perlińska

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 9, 2019 o 12:39 PDT

Ania Jaroszewska

Zobacz portfolio Ani w Maxmodels!>>>

 

Na bootcampie znalazło się miejsce dla ekscentrycznego studenta grafiki Krzysztofa Kaletki. Uczestnik podbił serca jurorów swoją osobowością, a także tym, że zdecydowanie wyróżniał się na tle pozostałych kandydatów. Krzysztof pokazał także, że ma świetny styl - dostał nawet od jurorów zadanie, by przygotować stylizację dla Marcina Tyszki i zamienił się z nim miejscami, zasiadając w fotelu jurora. Mocny charakter i pewność siebie zdecydowanie pomogły też kolejnym uczestnikom: Michałowi Gale oraz Jakubowi Wronie. Pierwszy z nich ma doświadczenie przed kamerą. Nagrywa filmiki komediowe, w których stara się rozśmieszyć swoich obserwatorów. Podczas ostatniego odcinka „Top Model' miał okazję doprowadzić do śmiechu Joasię, Marcina, Dawida i Kasię. Nie poddawał się i wywalczył nie tylko uśmiech jurorów, ale i przepustkę do kolejnego odcinka. Natomiast Jakubowi śmiałości dodają przede wszystkim rówieśnicy - zakochane w nim dziewczyny oraz będący pod wrażeniem jego umiejętności uwodzenia koledzy. Kuba oczarował także jurorów i zawalczy o to, by stać się kolejnym polskim top modelem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 9, 2019 o 12:45 PDT

Krzysztof Kaletka >>>


Za tydzień zobaczymy też Kingę Wawrzyniak, która wcześniej próbowała swoich sił w konkursach piękności, Joannę Jaroszek, Gleymar Loyo zjawiskową Latynoskę, która z Wenezueli przeprowadziła się do Polski oraz Marcina Chowaniaka jednogłośnie okrzykniętego przez jurorów mianem „American Dream Boy".

 

Więcej zdjęć Kingi Wawrzyniak w Maxmodels >>>

 

Więcej zdjęć Joanny Jaroszek >>>

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 9, 2019 o 1:10 PDT

Gleymar Loyo


Serca jurorów, a po emisji także internautów, podbiła urocza Nikola Furman, która mimo młodego wieku ma już wiele planów na przyszłość. Dziewczyna już teraz nie marnuje czasu - poświęca go na swoje pasje i naukę, ale też opiekuje się rodzeństwem i pracuje w domu dziecka.


We wczorajszym odcinku wydarzyły się dwie zaskakujące sytuacje, które w historii „Top Model" nigdy dotąd nie miały miejsca. Jedna z uczestniczek, licealistka Olga Kleczkowska, już po zaprezentowaniu się jurorom zwątpiła w swoje umiejętności i brała pod uwagę rezygnację z programu. Choć jurorzy zarzucali dziewczynie brak przebojowości i posępność, to i tak zrobiła na nich ogromne wrażenie i jednogłośnie zaproponowali jej udział w kolejnym etapie. Olga stwierdziła, że jest zbyt mało doświadczona i nie wie, czy sobie poradzi. Po raz pierwszy w programie to uczestniczka miała zdecydować o tym, czy przechodzi dalej. Olga znalazła w sobie siłę i postanowiła sprawdzić się na bootcampie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 9, 2019 o 1:28 PDT

Olga Kleczowska


Nie była to jedyna, zaskakująca sytuacja. Jako ostatnia przed jurorami zaprezentowała się zjawiskowej urody trzydziestoletnia Klaudia El Dursi. Kobieta doskonale zdawała sobie sprawę ze swojego piękna i atutów. Mówiła, że zawsze wyróżniała się urodą, a gdy była dzieckiem, to fotografowie często zaczepiali na ulicy jej mamę, przekonując o potencjale córki. Egzotyczne rysy modelka zawdzięcza swojemu tacie, który pochodzi z Libii. Klaudia brała udział w konkursach piękności, ale zawsze marzyła o karierze w modelingu. Teraz jednak uznała, że przyszedł czas na zawalczenie o karierę modelki.


Predyspozycje, uroda, umiejętności oraz charakter ostatniej kandydatki zostały przez jurorów tak mocno docenione, że postanowili przyznać jej złoty bilet. To wyróżnienie pojawiło się po raz pierwszy w historii „Top Model". Co gwarantuje? Jego zdobywczyni nie musi brać udziału w bootcampie, a ma zagwarantowany awans do domu modelek i modeli, czyli finałowej czternastki.

 

Zobacz więcej zdjęć Klaudii El Dursi >>>

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 9, 2019 o 2:46 PDT

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 9, 2019 o 1:57 PDT

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) Cze 20, 2019 o 7:30 PDT

 

„Top Model" przyciąga wyjątkowe i interesujące osobowości. Formuła programu i jego uczestnicy nie przestają nas zaskakiwać. Decyzja o tym, komu kibicować, na pewno będzie trudna!

 


Zdjęcie główne: x-news/Piotr Filutowski

K. Bińczak-Roszczypała /Redakcja Maxmodels.pl

Komentarze (1)
Dodaj komentarz
monsieur_borgia 12 września 2019Model
dla mnie nowy sezon na nieco żenującym poziomie
Ciekawe?
1
0
| Odpowiedz
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj ab7 Photo: Ben C.K. 6.0 2 ab7 Retuszer
Edytuj RFphotography Karolina 6.0 3 RFphotography Fotograf
Edytuj KaroGrenda mua @sara_mua__
styl. @bazmachh @badvibesstorepl

#contentcreators 6.0 0 KaroGrenda Modelka
Edytuj karejan fertility and justice 6.0 1 karejan Modelka
Edytuj weraszabla 6.0 0 weraszabla Modelka
Edytuj Karkusz-Fine-Art 5.9 1 Karkusz-Fine-Art Fotograf
Edytuj mafcherry 6.0 1 mafcherry Modelka
Edytuj suzanna06 6.0 1 suzanna06 Modelka
Edytuj michal_j 6.0 0 michal_j Fotograf
Zobacz więcej zdjęć