Top Model 8: Kto pojedzie na Fashion Week?

REKLAMA
REKLAMA
Top Model 8: Kto pojedzie na Fashion Week?

Uczestnicy „Top Model” w ostatnim odcinku musieli przekonać jurorów, że to właśnie oni powinni pojechać Fashion Week i zawalczyć o udział w finale programu! Mieli szansę wykazać się przed obiektywem Marcina Tyszki podczas sesji w deszczu, pozowali także Zuzie Krajewskiej i przygotowywali żywe witryny pod okiem Małgorzaty Kożuchowskiej. Kogo zobaczymy na wybiegach w Turcji?

 

 

Zobacz zdjęcia Ani Markowskiej >>>

 

„Top Model Polska" ciągle zaskakuje! Nikt nie spodziewał się, że  w domu modelek i modeli pojawią się uczestnicy poprzednich sezonów  show. Ku zdziwieniu aspirujących modeli, odwiedzili ich: Kasia Szklarczyk, Ania Markowska, Żaklina Ta Dinh, Hubert Gromadzki, Franciszek Strąkowski, Patryk Grudowicz, Adam Boguta i Adam Niedźwiedź. Okazało się, że pomogą oni bohaterom "Top Model 8" zrealizować specjalne zadanie. Była to pełna namiętności sesja w deszczu, którą sfotografował Marcin Tyszka. Na zdjęciach zobaczyliśmy połączonych w pary uczestników tej i poprzedniej edycji programu. Podczas wspólnego pozowania, musieli wczuć się w role zakochanych.

 

 

Pierwszą parą, która musiała odegrać sceny pełne miłości i chemii byli Sandra i Adam Niedźwiedź. Sandra przyznała, że było jej trudno zagrać intymność i pozować w takich okolicznościach z obcym mężczyzną. Stwierdziła nawet, że to było porównywalnie trudne, jak sesja nago. Adam docenił starania Sandry i zauważył, że wczuła się w rolę i była namiętna.

 

To nie było łatwe zadanie dla Michała Gały, który nigdy nie miał dziewczyny, jednak Ania Markowska, z którą pozował starała się pomóc mu się skupić i wcielić w rolę. Olga Kleczkowska pozowała z Adamem Bogutą i choć zirytowało ją, że ze względu na wiek nie może pokazać ciała i intymności, to zdjęcie, które wspólnie zrobili, z pewnością można uznać za udane. Kolejne pary tworzyli: Klaudia El Dursi i Patryk Grudniewicz, Staś i Kasia Szklarczyk, Ania i Hubert Gromadzki, Żaklina Ta Dinh i Dawid, Kinga i Franciszek Strąkowski. W tej wyjątkowej i zmysłowej sesji najlepiej poradziło sobie dwoje uczestników - Kinga i Staś. Ich nagrodą była profesjonalna sesja reklamowa marki jubilerskiej, w której za zdjęcia ponownie odpowiedzialny był Marcin Tyszka.

 

Dużo zdjeć Klaudii El Dursi >>>

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lis 4, 2019 o 1:06 PST

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lis 4, 2019 o 1:03 PST

 

 

Aby wykonać kolejne zadanie, modele i modelki musieli pojechać  aż do Krakowa. W jednym z domów handlowych spotkali się z Małgorzatą Kożuchowską. Pod okiem aktorki przygotowywali żywe witryny sklepowe. Inspiracją w tym zadaniu były kultowe amerykańskie seriale. Do dyspozycji uczestnicy mieli także ciekawe rekwizyty, które umożliwiły im wcielenie się w bohaterów znanych seriali. Zostali podzieleni na grupy i każda z nich miała zaaranżować witrynę w klimacie jednego z trzech seriali: "Seks w wielkim mieście", "Stranger Things" i "Przyjaciele". To zadanie wygrała grupa Ani, Olgi i Staszka i ich witryna "Stranger Things". W nagrodę zrobili sesję reklamową dla centrum handlowego z Małgorzatą Kożuchowską. Wcielili się w role złodziei, którzy próbują odebrać Małgorzacie świąteczną choinkę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lis 4, 2019 o 1:13 PST

 

Ostatnią okazją, aby przekonać do siebie jurorów był udział w sesji zdjęciowej do prestiżowego magazynu modowego. Za zdjęcia odpowiedzialna była wybitna fotografka Zuza Krajewska, a nad stylizacjami czuwała Karla Gruszecka z Vogue Polska. Te fotografie miały pokazać, że moda uwielbia kontrasty. Modele i modelki prezentowali więc luksusowe i oryginalne kreacje od bardzo znanych projektantów na tle szarych blokowisk.

 

Więcej zdjęcie Kingi  Wawrzyniak >>>

 

Stylizacje zachwyciły wszystkich uczestników! Ogromne wrażenie robiła kreacja, którą otrzymała Kinga Wawrzyniak. Puchowa sukienko-kurtka bardzo podobała się dziewczynie, jednak był to strój, który mocno ograniczał jej ruchy. Michał Gała, według osób pracujących na sesji, nie ma zbyt dużej świadomości modowej i nie wiedział, jak zaprezentować ubranie. Klaudia El Dursi pozowała jako ostatnia, sesje się przeciągały i gdy przyszła na nią kolej, słońce - a za tym naturalne światło - już się chowało. Dlatego Klaudia była pełna stresu, że zdjęcia wyjdą źle. Sandra Dorsz poradziła sobie w tej sesji i udowodniła, że: "może robić i komercje i modę". Zdjęcia Olgi zachwyciły jurorów, podobnie jak praca Stanisława, którego zdjęcie było najlepsze w tym odcinku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lis 4, 2019 o 1:44 PST

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lis 4, 2019 o 1:41 PST

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lis 4, 2019 o 1:42 PST

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lis 4, 2019 o 1:43 PST

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lis 4, 2019 o 1:45 PST

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lis 4, 2019 o 1:45 PST

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lis 4, 2019 o 1:47 PST

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lis 4, 2019 o 1:55 PST

 

O miejsce w finałowej trójce nie zawalczą Ania Jaroszewska i Michał Gała. Decyzją jurorów, których skład uzupełnił redaktor naczelny Vogue Polska Filip Niedenthal, to właśnie oni opuścili program. Kibicowaliście tym uczestnikom?

 

Ania Jaroszewska w Maxmodels >>>

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lis 4, 2019 o 1:58 PST

 

Redakcja Maxmodels.pl/Kamila Bińczak-Roszczypała

Zdjęcie główne: FOT. MICHAL STAWOWIAK / FOKUSMEDIA.COM.PL

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj sagaj 6.0 2 sagaj Fotograf
Edytuj sagaj 6.0 5 sagaj Fotograf
Edytuj bonitaa Make Up: Wiktoria Wieloch
Fot: Emil Kołodziej 
Szkoła Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa 6.0 2 bonitaa Modelka
Edytuj DII_DII 6.0 11 DII_DII Modelka
Edytuj DII_DII 6.0 14 DII_DII Modelka
Edytuj dreadhead 6.0 9 dreadhead Modelka
Edytuj TremblingMermaid 6.0 10 TremblingMermaid Modelka
Zobacz więcej zdjęć