Trend Bazar 2014

REKLAMA
Trend Bazar 2014

MaxModels.pl ma przyjemność patronować niezwykłemu wydarzeniu jakim jest Trend Bazar. Odbędzie się ono 9 października w Dolinie Cedronu w Leńczach koło Krakowa. Zobaczcie, co je wyróżnia :)

 

Trend Bazar to inicjatywa, która połączy na jeden wieczór różne dyscypliny z przestrzeni estetycznych. Impreza odbędzie się w wyjątkowym miejscu, Dolinie Cedronu - malowniczo położonym, zabytkowym kompleksie w Leńczach.

 

Organizatorzy chcą przenieść na kilka chwil ludzi z miejskiego zgiełku i codziennego pośpiechu na zielone wzgórza. Zderzyć rozbiegane myśli z rozległą przestrzenią i zapachem skoszonego siana. Czy są lepsze okoliczności do kontemplacji piękna niż łagodne linie krajobrazu?

 


Wydarzenie rozpocznie się od prezentacji wzorcowni projektowej Decoroom, by później przenieść się do starego spichlerza, gdzie zostną zaprezentowane modowe propozycje na nadchodzący sezon. Po pokazie znanej i cenionej marki BOHO, w plenerze, czekać już będzie wielki stół z ciepłą zupą i upieczoną kukurydzą, przyozdobiony najpiękniejszymi jesiennymi kwiatami. W tle sączyć się będą dźwięki gitary akustycznej.

 

 

 

Boho, Dolina Cedronu, Etnika, Decoroom, Inteoria i Undesign to estetyczny kolektyw ludzi i firm, zebrany, by stworzyć na tą wyjątkową okazję wspólną przestrzeń oddziałującą na nasze zmysły. Kasia ugości nas w pieczołowicie odrestaurowanym XVIII -wiecznym Spichlerzu; Gosia, projektantka mody BOHO zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję mody; Dusia z Ingą stworzą przestrzeń relaksu.

 

 

Ania Krzyżanowska, restauratorka ETNIKA, zaspokoi nasze podniebienia i uwolni języki do rozmów; Andrzej z Radkiem z Decoroom zaskoczą niebanalnością formy przedmiotów codziennego użytku; Grzegorz z UNDESIGN pokaże sztukę przemiany zwykłych przedmiotów w zjawiskowe lampy. Będzie kwieciście, smacznie, zaskakująco, towarzysko - pięknie! Oczywiście wszystko, co nas zauroczy będzie można kupić :)

 

 

Trend Bazar to połączenie fantastycznych smaków w szerszym znaczeniu tego słowa. To piękne przedmioty, piękne miejsce, krajobraz, ciepła atmosfera przy wspólnym stole mimo jesiennej już aury. Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe jesienne wydarzenie :)

 

Program wieczoru

9 października 2014

16: 00/ 16: 30/ 17: 00 - Odjazd busów z parkingu Tesco ul. Kapelanka 54, Kraków
17: 45 - Powitanie gości grzanym winem i otwarcie Bazaru
18: 00 - Pokaz mody BOHO we wnętrzach zabytkowego Spichlerza
18: 30 - Przekąski z JIR Catering i zakupy na parterze Spichlerza
19: 00 - „Etniczna" zupa dyniowa przy wspólnym stole w ogrodzie
19: 30 - Ognisko i relaks przy muzyce
21: 00/ 21: 30/ 22: 00 - Odjazd busów z Leńcz na parking Tesco

 


 


Redakcja MaxModels.pl / materiały prasowe

 

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Edytuj HaniaDerecka 0.0 0 HaniaDerecka Fotograf
Edytuj agaobst 6.0 0 agaobst Modelka
Edytuj bartlomiejszopa 6.0 0 bartlomiejszopa Fotograf
Edytuj Podworko 6.0 0 Podworko Fotograf
Edytuj fotapertura Zuzanna 6.0 0 fotapertura Fotograf
Edytuj HaniaDerecka 6.0 0 HaniaDerecka Fotograf
Edytuj HaniaDerecka 6.0 0 HaniaDerecka Fotograf
Edytuj HaniaDerecka 6.0 0 HaniaDerecka Fotograf
Edytuj kill3rreaper Mod. Natalia 6.0 0 kill3rreaper Fotograf
Zobacz więcej zdjęć