Trening dla modelek Kasi Rain. Część I: Spalacz tłuszczu

Dodano: 22.07.2016
REKLAMA
Trening dla modelek Kasi Rain. Część I: Spalacz tłuszczu

Jeśli planujesz zająć się karierą modelki pamiętaj, że twoje ciało jest twoją wizytówką. Musisz dbać o sylwetkę przez cały czas. Trening jest więc niezbędny. Zapraszamy na autorski cykl ćwiczeń dla modelek Kasi Rain.

 

W modelingu, szczególnie typu "high fashion", wymagana jest szczupła i smukła sylwetka bez bardzo widocznych mięśni. Ważna jest również świadomość własnego ciała i swojej postawy. Ponadto, niezbędna jest praca nad równowagą i balansem. Ćwiczenia pomagają w utrzymaniu koncentracji, a w konsekwencji polepszają umiejętności związane z pozowaniem i poruszaniem się na wybiegu.

 

Nasz cykl rozpoczynamy od ćwiczeń spalających tłuszcz. Taki trening jest niezbędny i bardzo skuteczny w utrzymaniu szczuplej sylwetki.

 

1. Cardio - spalanie tłuszczu

 

- Jednym z najbardziej popularnych ćwiczeń wśród modelek jest skakanie na skakance. To bardzo efektywny trening, dzięki któremu ćwiczysz całe ciało.


- Jeśli wolisz bieganie, unikaj sprintów, ponieważ mogą spowodować wzrost silnych mięśni ud. W modelingu nie jest to zbyt mile widziane. W zamian za to wybierz lekki jogging, trwający około 45 min.


-  Boks oraz kick-boxing są również bardzo skuteczne. Spalają tłuszcz efektywnie i pomagają pozbyć się nadmiaru negatywnych emocji :)


Zobacz, jak tego typu ćwiczenia wykonywać w domu:

 

MaxModels.pl: Trening dla modelek – Cardio na INTERIA.TV.

 

 

Kolejne treningi dla modelek:

 

2. Wzmacnianie >>>


3. Rozciąganie i wydłużanie mięśni >>>

 

4. Balans >>>

 

 

*****

 


Autorką treningu jest Kasia Rain - oficjalnym trener uczestników programu telewizyjnego Tyry Banks "Next Top Model" oraz autorka książki kucharskiej "Healthy and Simple with Kasia Rain" www.healthyandsimplecookbook.com. Jej treningi oraz metody żywieniowe zostały pochwalone przez cenione marki takie jak L .V, Prada, Gucci, Paul Fisher, Elite Models, Next Top Model. Oprócz tego, Kasia jest trenerem personalnym Loizy Lamers, pierwszej na świecie transgenderycznej zwyciężczyni holenderskiej wersji programu "Next Top Model". Dla MaxModels.pl przygotowała cykl ćwiczeń dla modelek.


redakcja i opracowanie: Ewelina Sarad

zdjęcie główne: materiały prywatne Kasi Rain

 

Komentarze (1)
Dodaj komentarz
Wariat92 07 kwietnia 2017Modelka
Kocham skakankę !
Ciekawe?
1
0
| Odpowiedz
Więcej z: Porady ekspertów
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Phil_Astral 6.0 0 Phil_Astral Fotograf
Edytuj lag modelka Jessica 6.0 0 lag Fotograf
Edytuj danielo00 6.0 1 danielo00 Fotograf
Edytuj Chloehunt 6.0 3 Chloehunt Modelka
Edytuj Chloehunt 6.0 0 Chloehunt Modelka
Edytuj brzoskwinka2 6.0 12 brzoskwinka2 Modelka
Edytuj Sandra_Dz 6.0 0 Sandra_Dz Modelka
Edytuj gabrielakuk 6.0 1 gabrielakuk Modelka
Edytuj Diankyy 6.0 0 Diankyy Modelka
Edytuj MissReiss 6.0 2 MissReiss Modelka
Zobacz więcej zdjęć