Vera Suprunenko w obiektywie Bastka Czernka

REKLAMA
Vera Suprunenko w obiektywie Bastka Czernka

Vera Suprunenko znamy z II edycji "Top Model". Modelka dzięki programowi wzięła udział w wielu sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych. Po przerwie wraca z powrotem do modelingu. Przed Wami jej najnowsza sesja autorstwa Bastka Czernka.

 

Bastek Czernek to młody fotograf, który twierdzi, że jest wiecznym optymistą i marzycielem. Nie wyobraża sobie życia bez mody i fotografii, dlatego cały czas się uczy i rozwija w tym kierunku. W rozpoczęciu kariery pomogła mu projektantka Natasha Pavluchenko. To na jej pokazach zaczął robić pierwsze fotografie związane z modą. Następnie zaczął regularnie fotografować pokazy mody na Fashion Week Poland. Po ukończeniu Krakowskich Szkół Artystycznych ruszył do Warszawy zdobywać dalszą wiedzę i doświadczenie. Tam miał okazję kilkukrotnie współpracować z Marcinem Tyszką, który stał się jego mentorem.

 

Zobacz portfolio Bastka Czernka w serwisie MaxModels.pl >>>

 

Sesję z finalistką II edycji Top Model Verą Suprunenko planował od dawna. Kiedy razem z siostrą Julią, również modelką, przyjechały do Polski postanowili wspólnie zrealizować projekt. Jego celem było pokazanie różnego rodzaju emocji związanych ze zbliżającym się latem.


„Inspiracji szukałem wszędzie, ale głównym impulsem był ostatni numer Vogue Ukraine oraz wykorzystane do zdjęć fraki Kaji Śródki. Hasłami, którymi kierowaliśmy się podczas tworzenia sesji były: lato, pozytywna energia, zmysłowość oraz rękodzieło" - mówi Bastek Czernek

 

Autor sesji podkreśla, że w zrealizowaniu wizji bardzo pomogła mu stylistka Paulina Gałuszka, która dzięki stylizacjom nadała sesji odpowiedniego charakteru. Dodatkowo elastyczność i profesjonalizm modelki sprawił, że cała ekipa była zadowolona ze wspólnej pracy.  "Praca z Verą to sama przyjemność. Ma świadomość swojego ciała i wystarczy rzucić hasło, by osiągnąć pożądany efekt. Nie odczułem, by miała jakąkolwiek przerwę w pracy modelki." - dodaje fotograf.


Więcej stylizacji Pauliny Gałuszki znajdziesz w jej portfolio >>>


fotograf: Bastek Czernek
modelki: Vera Suprunenko, Julia Suprunenko
stylistka: Paulina Gałuszka
make-up: Emilia Lipińska
włosy: Anna Łazowska

projektanci: Maciej Sieradzky, Kaja Śródka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


es / Redakcja Maxmodels.pl

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: O Was
Zdjęcia MaxModels
Edytuj refusedtobelieve 6.0 2 refusedtobelieve Fotograf
Edytuj bg-fotografia 6.0 0 bg-fotografia Fotograf
Edytuj SebastianSzala 6.0 0 SebastianSzala Fotograf
Edytuj Iza_Ambroziak 6.0 1 Iza_Ambroziak Modelka
Edytuj PiotrDochniak modelka : @maja.kmiecik 6.0 0 PiotrDochniak Fotograf
Edytuj PiotrDochniak modelka : @maja.kmiecik 6.0 0 PiotrDochniak Fotograf
Edytuj przyjdznaportret Ola 6.0 0 przyjdznaportret Fotograf
Edytuj OlgaHalik1 6.0 0 OlgaHalik1 Modelka
Edytuj ludwik_a 6.0 0 ludwik_a Modelka
Edytuj Pablo456 MUA: Magda Gaś - Sokół 6.0 16 Pablo456 Fotograf
Zobacz więcej zdjęć