Warsztaty stylu. Autorska metoda, dzięki której odkryjesz swój styl

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
REKLAMA
 Warsztaty stylu. Autorska metoda, dzięki której odkryjesz swój styl

W naszej redakcji pojawiła się ciekawa pozycja od wydawnictwa Flow Books. Ta książka to mądre warsztaty, które pomagają odkryć co tak naprawdę do nas pasuje, co jest w zgodzie z naszym charakterem, w czym czujemy się dobrze, co nas wyróżnia, jaką mamy klasykę (bo każdy ma inną, dla niektórych klasyką jest mała czarna a dla innych czerwone, skórzane spodnie).

 

Autorka książki "Warsztaty stylu", Maria Młyńska, to blogerka, entuzjastka klasyki i pozytywnego podejścia do własnego ciała. Od lat pomaga kobietom w budowaniu własnego stylu w zgodzie z charakterem i osobowością. Udowadnia, że styl nie zależy od pieniędzy, urody albo pracy prywatnego stylisty, ale jest wynikiem inspiracji, namysłu i kreatywności. Maria zaprasza cię na autorskie warsztaty odkrywania własnego stylu.

 

 

Zobaczysz swoje atuty i rozpoznasz inspiracje. Zbudujesz bazę i ramy swojego stylu. Nauczysz się grać prostotą i znakami rozpoznawczymi. Przestaniesz wydawać fortunę na ubrania i nie będziesz fashion victim. Za to znajdziesz swoją klasykę. Wyróżnisz się z tłumu. Pokażesz, że jesteś wyjątkowa.

 

Wyobraź sobie kobietę, która zawsze wygląda pięknie. Dobiera najdziwniejsze ubrania, a one i tak ze sobą współgrają. Albo zakłada coś na pozór nijakiego, a mimo to robi piorunujące wrażenie. Ma styl - indywidualny, wyróżniający, podkreślający osobowość. Stylistka z „Vogue'a"? Znana blogerka modowa? A może... to ty sama? Bo styl jest w tobie - musisz go tylko odkryć!

 

Dlaczego „ubieraj się klasycznie"? Klasyka to podstawa. Żeby zbudować własny styl, trzeba mieć podstawy, tzn. poznać siebie, swoje mocne strony, zdefiniować swój styl, i tę pogłębioną wiedzę teoretyczną przełożyć na praktykę. Wyjaśnię w formie przykładu: Rozpoczęcie budowania garderoby od zakupu białej koszuli jest błędem. Eksperci ze wszystkich mediów związanych z modą przekonują kobiety, że biała koszula jest klasykiem, który każda kobieta powinna mieć w szafie. Pytam więc: jest tyle kolorów włosów, odcieni skóry na tym świecie, a jeden element i to w tym konkretnym, trudnym kolorze ma pasować na każdą kobietę? To bardzo naciągane.

 

Nie jesteś jak każda, nie jesteś jak wszystkie, ponieważ „każde" i „wszystkie" nie istnieją. Jesteś Ty, jedyna, niepowtarzalna Ty, która gdzieś tam ma swój idealny krój i kolor koszuli. I nie musi to być wcale biała koszula. Każda z nas ma swoją klasykę, tylko musi ją odkryć. Każdej z nas co innego w duszy gra. Każda z nas reaguje inaczej, śmieje się inaczej i inaczej maluje usta. Jeden człowiek jest zlepkiem różnych indywidualnych cech, które ubranie może podkreślić. Właśnie dlatego warto zająć się swoim wyglądem, pomyśleć o nim i odkryć odpowiednie, optymalne elementy, które obramują ten niesamowity twór - osobowość. Ubieraj się więc tak, jak chcesz, ubieraj się idealnie, ubieraj się klasycznie

 

Ta książka to doskonały motywator do pracy nad własnym stylem!

 

Redakcja Maxmodels.pl/Materiały prasowe

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj chrisk 6.0 10 chrisk Fotograf
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj SAWICKIPHOTOGRAPHY 6.0 4 SAWICKIPHOTOGRAPHY Fotograf
Edytuj BestPixel Szukam modelek do  tej serii opartej o różne kolory!************MUA: https://www.facebook.com/julie.esther.bodyart/ 6.0 5 BestPixel Fotograf
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj pocoto302 6.0 10 pocoto302 Fotograf
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj pocoto302 6.0 13 pocoto302 Fotograf
Edytuj beatka88 6.0 5 beatka88 Modelka
Edytuj HellAngel 6.0 7 HellAngel Modelka
Edytuj DonnaIzabela Ja jestem słodka, niewinna i w ogóle jestem dziewicą. 6.0 27 DonnaIzabela Modelka
Edytuj Dzoanka40 Show time... :) 6.0 37 Dzoanka40 Modelka
Edytuj Joakim 50% discount on my retouch videos today!

https://www.joakim-karlsson.com/ 6.0 2 Joakim Fotograf
Zobacz więcej zdjęć