Warsztaty stylu. Autorska metoda, dzięki której odkryjesz swój styl

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
REKLAMA
 Warsztaty stylu. Autorska metoda, dzięki której odkryjesz swój styl

W naszej redakcji pojawiła się ciekawa pozycja od wydawnictwa Flow Books. Ta książka to mądre warsztaty, które pomagają odkryć co tak naprawdę do nas pasuje, co jest w zgodzie z naszym charakterem, w czym czujemy się dobrze, co nas wyróżnia, jaką mamy klasykę (bo każdy ma inną, dla niektórych klasyką jest mała czarna a dla innych czerwone, skórzane spodnie).

 

Autorka książki "Warsztaty stylu", Maria Młyńska, to blogerka, entuzjastka klasyki i pozytywnego podejścia do własnego ciała. Od lat pomaga kobietom w budowaniu własnego stylu w zgodzie z charakterem i osobowością. Udowadnia, że styl nie zależy od pieniędzy, urody albo pracy prywatnego stylisty, ale jest wynikiem inspiracji, namysłu i kreatywności. Maria zaprasza cię na autorskie warsztaty odkrywania własnego stylu.

 

 

Zobaczysz swoje atuty i rozpoznasz inspiracje. Zbudujesz bazę i ramy swojego stylu. Nauczysz się grać prostotą i znakami rozpoznawczymi. Przestaniesz wydawać fortunę na ubrania i nie będziesz fashion victim. Za to znajdziesz swoją klasykę. Wyróżnisz się z tłumu. Pokażesz, że jesteś wyjątkowa.

 

Wyobraź sobie kobietę, która zawsze wygląda pięknie. Dobiera najdziwniejsze ubrania, a one i tak ze sobą współgrają. Albo zakłada coś na pozór nijakiego, a mimo to robi piorunujące wrażenie. Ma styl - indywidualny, wyróżniający, podkreślający osobowość. Stylistka z „Vogue'a"? Znana blogerka modowa? A może... to ty sama? Bo styl jest w tobie - musisz go tylko odkryć!

 

Dlaczego „ubieraj się klasycznie"? Klasyka to podstawa. Żeby zbudować własny styl, trzeba mieć podstawy, tzn. poznać siebie, swoje mocne strony, zdefiniować swój styl, i tę pogłębioną wiedzę teoretyczną przełożyć na praktykę. Wyjaśnię w formie przykładu: Rozpoczęcie budowania garderoby od zakupu białej koszuli jest błędem. Eksperci ze wszystkich mediów związanych z modą przekonują kobiety, że biała koszula jest klasykiem, który każda kobieta powinna mieć w szafie. Pytam więc: jest tyle kolorów włosów, odcieni skóry na tym świecie, a jeden element i to w tym konkretnym, trudnym kolorze ma pasować na każdą kobietę? To bardzo naciągane.

 

Nie jesteś jak każda, nie jesteś jak wszystkie, ponieważ „każde" i „wszystkie" nie istnieją. Jesteś Ty, jedyna, niepowtarzalna Ty, która gdzieś tam ma swój idealny krój i kolor koszuli. I nie musi to być wcale biała koszula. Każda z nas ma swoją klasykę, tylko musi ją odkryć. Każdej z nas co innego w duszy gra. Każda z nas reaguje inaczej, śmieje się inaczej i inaczej maluje usta. Jeden człowiek jest zlepkiem różnych indywidualnych cech, które ubranie może podkreślić. Właśnie dlatego warto zająć się swoim wyglądem, pomyśleć o nim i odkryć odpowiednie, optymalne elementy, które obramują ten niesamowity twór - osobowość. Ubieraj się więc tak, jak chcesz, ubieraj się idealnie, ubieraj się klasycznie

 

Ta książka to doskonały motywator do pracy nad własnym stylem!

 

Redakcja Maxmodels.pl/Materiały prasowe

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj katarina78 5.9 5 katarina78 Modelka
Edytuj Domino24 5.9 8 Domino24 Modelka
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj Domino24 6.0 2 Domino24 Modelka
Edytuj KarolinaLeon 6.0 2 KarolinaLeon Modelka
Edytuj Elmor 6.0 0 Elmor Fotograf
Edytuj janekmk 6.0 1 janekmk Fotograf
Zobacz więcej zdjęć