ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

balbuzamakeup

Wizażysta

Wizażysta balbuzamakeup Odwiedzin 636 Ocena ogólna 6.0

Doświadczenie

Doświadczenie Średnie
Profesja Wizażysta
Wiek 30

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
11 stycznia ann_wikto Modelka

Pozytywna: Marto, kolejny raz bardzo Ci dziękuję za piękny makijaż, bardzo się cieszę z naszej współpracy, oby jak najwięcej makijaży w nowym roku! Gorąco polecam, profesjonalna, dokładna, maluje znakomicie i ma dużo pomysłów co do samego makijażu :)

Edytuj ann_wikto 0.0 0 ann_wikto Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
11 stycznia Ramox Fotograf

Pozytywna: Marta to bardzo dobry specjalista, myślę, że z pomocą kilku fotografów bardzo szybko zbuduje imponujące Folio.
Jest osobą sumienną, zaangażowaną, precyzyjnie wykonuje swoją pracę. Jest otwarta na sugestie. Nie grymasi, nie narzeka. Jest osobą słowną, ułożoną i wyważoną. - ale przede wszystkim kreatywną !
Polecam każdemu. Makijaż przygotowany przez Martę nie tylko świetnie wygląda, ale także ma odpowiednią fakturę i formę dzięki czemu nie "niszczy " - pod kątem retuszu - cery modelki a jedynie uwydatnia jej najlepsze cechy.

Jeśli w sesji uczestniczy Marta Balbuza, to o makeup możemy być spokojni bo Marta nie tylko wykona swoją pracę, ale także chętnie i z pogodą ducha dopilnuje swojego dzieła podczas wykonywania zdjęć.

Edytuj Ramox 0.0 0 Ramox Fotograf
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
13 marca 2018 Kowalkinek Modelka

Pozytywna: Przyjechałam na makijaż nieogarnięta, nieco zmęczona po studiach, wyszłam jak nowonarodzona!
Marta to osoba bardzo ciepła, kontaktowa, jednocześnie z dużą wiedzą i rzetelnie podchodząca do pracy. Makijaż był przepiękny, starannie zrobiony - było mi bardzo smutno, kiedy musiałam przed snem go zmyć. Cieszę się ze współpracy, wspominam spotkanie bardzo pozytywnie :)

Edytuj Kowalkinek 6.0 0 Kowalkinek Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
17 lutego 2018 marciak Modelka

Pozytywna: W swoje makijaże wkłada mnóstwo serca i zaangażowania. Jest niezwykle odpowiedzialna i przemiła. Serdecznie polecam tę wspaniałą wizażystkę :)

Edytuj marciak 6.0 1 marciak Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
08 lutego 2018 Agata-Anna Modelka

Pozytywna: Pełen profesjonalizm, pomysłowość i kreatywność, bardzo miła atmosfera, M. jest otwarta na zmiany i pomysły. Polecam! :)

Edytuj Agata-Anna 6.0 0 Agata-Anna Modelka
Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja
22 stycznia 2018 natalia_derewicz Fotograf Zobacz wystawioną referencję

Pozytywna: Marta jest artystką. To nie tylko profesjonalna makijażystka, ale i wizjonerka. Zanim zacznie pracę z modelką, dokładnie studiuje jej twarz, ciało i wyciąga wnioski. Dobiera makijaż w sposób przemyślany, ale i pozostawia miejsce na spontaniczność i kreatywność w trakcie pracy. Słucha modelki. Używa profesjonalnych kosmetyków z wysokiej półki, dzięki czemu makijaż trzyma się długo i nawet po kilku godzinach jest świeży (wypróbowałam). Marta wykonuje swoją pracę z pasją i w pełnym skupieniu, nie zapomina jednak o uśmiechaniu się, dzięki czemu modelka czuje się w jej towarzystwie bardzo dobrze. POLECAM!

Zdjęcie z sesji której dotyczy referencja