ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

konsystencja

Wizażysta

Wizażysta konsystencja Odwiedzin 2798 Ocena ogólna 5.7

O mnie

Makijaże, fryzury, stylizacje. Jeśli masz ciekawy pomysł- pisz. www.konsystencja.pl http://www.facebook.com/Konsystencja http://konsystencja.blogspot.com/ sabina.piechaczyk@gmail.com

Doświadczenie

Doświadczenie Duże
Profesja Wizażysta
Wiek 88

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
konto usunięte Fotograf

Pozytywna: Niezwykle utalentowana wizażystka. Bardzo pomocna, cierpliwa i ambitna. Bardzo dobrze się z nią pracowało i mam nadzieję, że będzie pracować dalej :)

rycerka Modelka

Pozytywna: Przemila osobka:) bardzo dobrze dobrane i perfekcyjnie dopracowane makijaze

leeloo_lilu Modelka

Pozytywna: Sabina jest wspaniałą wizażystką, stylistką i niesamowitą osobą :D potrafi przez kilka godzin robic fryzurę i makijaż z wielkim uśmiechem na twarzy ;D wprowadza mnóstwo pozytywnej energii :)) ma cudowną rękę do pędzla, widac, że robi to, co kocha :)

loveorlove Modelka

Pozytywna: Achy i ochy. Nie da się opisać jej słowami, cudowna kobieta. Zaangażowana 100%,całą sobą. Dba o każdy szczegół, fryzurę też potrafi zrobić. Zdolniacha ;D Genialna i prze sympatyczna osoba. UWIELBIAM! oczywiście polecam serdecznie ;)

innocence13 Modelka

Pozytywna: Wspaniała osoba, dusza artystki od A do Z! Bez większego wysiłku zdziała rzeczy niesamowite z Twoją twarzą jak i fryzurą. Śmiało będę dzwonić w sprawie uczesania na własny ślub! Będę Cię polecać każdemu :)

seeya Fotograf

Pozytywna: Jest po prostu najlepszą wizażystką, z jaką miałam przyjemność pracować! To co robi robi perfekcyjnie, nie zadowala się półśrodkami - jest wspaniała! Polecam!

konto usunięte Modelka

Pozytywna: Świetna wizażystka, pełna pomysłów i fantazji :) Niech Was nie zmyli jej młody wygląd! POLECAM!!!

konto usunięte Fotograf

Pozytywna: Wyjątkowo zdolna dziewczyna. Wystylizowała modelkę z doładnością do kropki . Wszechstronna: 3 stylizacje podczas jednej sesji, każda z innej bajki. Polcam serdecznie.

xardas Fotograf

Pozytywna: Bardzo dobry, dopracowany i dopasowany do modelki makijaż, miła atmosfera podczas współpracy, słowna i punktualna, jednym słowem profesjonalistka.

konto usunięte Modelka

Pozytywna: Młoda, utalentowana, mająca pomysł i wizję na wizaż całej modelki. Tworzy trwałe fryzury :D Bardzo fajna współpraca. 0problemów. Polecam :)