ObserwujObserwujesz Wiadomość
IgnorujIgnorujesz Zgłoś nadużycie Zaproś na sesję
Jeżeli dodasz osobę do ignorowanych, nie będzie ona mogła dodawać komentarzy ani oceniać Twoich zdjęć.

konsystencja

Wizażysta

Wizażysta konsystencja Odwiedzin 2801 Ocena ogólna 5.7

O mnie

Makijaże, fryzury, stylizacje. Jeśli masz ciekawy pomysł- pisz. www.konsystencja.pl http://www.facebook.com/Konsystencja http://konsystencja.blogspot.com/ sabina.piechaczyk@gmail.com

Doświadczenie

Doświadczenie Duże
Profesja Wizażysta
Wiek 89

Zakres pracy

  • Fashion
  • Portret
  • Glamour
  • Akt
  • Edytorial
  • Nagość zakryta
  • Make up / stylizacja
23 lutego 2013

Pozytywna: Śliczna modelka o pięknych dużych oczach, zadbanej cerze i włosach. Taka twarz jest sporym ułatwieniem pracy dla wizażysty :) Do tego Tatiana to przemiła i sympatyczna dziewczyna, więc bardzo miło spędza się czas w jej towarzystwie.

Wystawiona dla: lamour Modelka
23 lutego 2013

Pozytywna: Śliczna modelka o pięknych dużych oczach, zadbanej cerze i włosach. Taka twarz jest sporym ułatwieniem pracy dla wizażysty :) Do tego Tatiana to przemiła i sympatyczna dziewczyna, więc bardzo miło spędza się czas w jej towarzystwie.

Wystawiona dla: loveorlove Modelka Wszystkie referencje dla tej osoby: 2 (Zobacz)

Pozytywna: Zaangażowanie fotografa było rewelacyjne. Zachwycające efekty jego pracy i wyjątkowo miła atmosfera podczas sesji sprawiają, że chce się z nim pracować dalej:) Zaskoczył mnie niezwykle krótki czas oczekiwania na zdjęcia a samymi zdjęciami byłam oczarowana

Wystawiona dla:
konto usunięte Fotograf

Pozytywna: Pracę zdecydowanie ułatwiła mi uroda Moniki oraz jej ładna, zadbana cera. Podczas malowania nie wierci się i nie marudzi:) a przed obiektywem wykazuje się dużą swobodą i naturalnością. Jest miłą i pogodną dziewczyną- chyba każdy musi ją polubić.

Wystawiona dla:
konto usunięte Modelka

Pozytywna: Niezwykle miła i uprzejma dziewczyna. Zadba, by każdy był zadowolony z efektów pracy.

Wystawiona dla: nitka-nitka Fotograf

Pozytywna: Przed zrobieniem zdjęć ma dokładnie zaplanowany każdy kadr. Nie spotkałam innego fotografa, który tak dobrze doradza modelce w pozowaniu i tak precyzyjnie potrafił określić, o co mu chodzi- ma mnóstwo sposobów na to. Zadba też o wyjątkowo dokładną obróbkę

Wystawiona dla: feliks Fotograf

Pozytywna: Lilianna jest wesołą, przesympatyczną i otwartą osobą, nie krępuje się przed obiektywem. Punktualna i zaangażowana- poświęci się pozując na mrozie w delikatnej sukience. Poza grubymi zadbanymi włosami niewątpliwym atutem jest jej niemalże idealna cera.

Wystawiona dla: leeloo_lilu Modelka

Pozytywna: Martyna wyjątkowo angażowała się w przygotowania do zdjęć. Ma przepiękne, zaskakująco gładkie włosy i bardzo ładną cerę, która na pewno ułatwi pracę wizażyście. Wytrzymuje kilkugodzinną stylizację bez narzekania i wiercenia się:)

Wystawiona dla: mw96 Modelka

Pozytywna: Prześliczna dziewczyna o cudownych rysach twarzy, wyrazistych ciemnych oczach, grubych lśniących włosach. Niezwykle sympatyczna, przynosi słodycze i lubi, kiedy ją dotykam;)

Wystawiona dla:
konto usunięte Modelka

Pozytywna: Miła dziewczyna, wie, czego konkretnie chce. W wyjątkowo krótkim czasie po sesji przesłała zdjęcia, których ilość i jakość jest bardzo satysfakcjonująca:)

Wystawiona dla: seeya Fotograf