Wrocław Fashion Meeting vol. 5

REKLAMA
Wrocław Fashion Meeting vol. 5

Moda z metką „made in Poland” w niczym nie ustępuje kreacjom z wybiegów Paryża czy Nowego Jorku. Wrocław Fashion Meeting już po raz piąty dowiedzie tej tezy, prezentując najnowsze kolekcje niezależnych, polskich projektantów podczas stylowego weekendu 22 i 23 listopada. W tym roku MaxModels.pl ma przyjemność patronować temu modowemu wydarzeniu.

 

Największe modowe wydarzenie sezonu w południowej Polsce tradycyjnie odbędzie się w nowoczesnym i eleganckim wnętrzu Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław (Al. Śląska 1). Imprezę, podczas której w ponad 100 tymczasowych showroomach będzie można kupić unikatowe ubrania i dodatki z kolekcji projektantów z całej Polski, ponownie poprowadzi znany konferansjer Conrado Moreno.

 

 

Listopadowy Wrocław Fashion Meeting to świetna okazja do stylowych zakupów zgodnych z najnowszymi trendami, robionych również z myślą o gwiazdkowych prezentach, zwłaszcza, że goście wydarzenia będą mogli skorzystać z wyjątkowych rabatów. Na stoiskach będzie można spotkać projektantów, co daje okazję do wyjątkowych zakupów, pogawędki na temat mody, a także zdjęcia miary na nowe ubranie w celu indywidualnego przygotowania kolekcji.

 

 

Na WFM ponownie pojawi się również „Strefa KIDS Fashion", w której będzie można kupić dziecięce ubrania, dodatki, obuwie oraz zabawki tworzone przez niezależnych projektantó, a na wybiegu zaprezentowane zostaną kolekcje dziecięce. Z myślą o najmłodszych powstanie również strefa zabaw z doświadczoną animatorką, która zadba o rozrywkę i atrakcje dla maluchów. Wszyscy goście WFM będą mogli złapać chwilę oddechu przy filiżance aromatycznej kawy i herbaty, a także zjeść pyszne posiłki w funkcjonującej na miejscu restauracji i kawiarence.

 

Na modowej imprezie nie może zabraknąć pokazów mody, będących niezmiennie jedną z największych atrakcji Wrocław Fashion Meeting. Tym razem podczas Parady Projektantów, Wielkiej Gali Fashion Meeting, Pokazu Finałowego oraz pokazów autorskich zaprezentowanych zostanie kilkadziesiąt kolekcji damskich, męskich i dziecięcych na sezony jesień-zima 2014/2015 oraz wiosna-lato 2015, które przedstawią projektanci z całej Polski i zagranicy. Obok ubrań pojawią się również dodatki i biżuteria, a kreacje wprost z wybiegu będą dostępne w tymczasowych butikach ich twórców.

 

 

W drugim dniu Wrocław Fashion Meeting tradycyjnie odbędzie się skierowany do miłośników mody konkurs stylizacyjny „Stylowy Wrocław". To już piąta edycja, w której tym razem uczestnicy zaprezentują trendy na zimę we własnej interpretacji, a zestawy ich autorstwa oceni konkursowe jury. Szczegóły dotyczące konkursu zostaną ogłoszone już niebawem.

 

Wrocław Fashion Meeting to jednak nie tylko pokazy i zakupy, ale również szansa na modowe konsultacje ze stylistami i zasięgnięcie opinii kosmetologów, którzy będą udzielać fachowych porad w „Strefie piękna". Na pierwszych 1500 odwiedzających Wrocław Fashion Meeting czekać będą żele pod prysznic ufundowane przez Original Source - sponsora Wrocław Fashion Meeting.

 

 

Już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w modowym wydarzeniu jesieni, promującym polskich projektantów i polską modę. To najlepsza okazja, aby zobaczyć oraz kupić rzeczy wyjątkowe, doskonałej jakości, oryginalne bezpośrednio od polskich i zagranicznych twórców, niedostępne na co dzień na sklepowych półkach.

 

 

Wrocław Fashion Meeting to największe dolnośląskie targi mody, skupiające ponad 100 projektantów mody damskiej, męskiej i dziecięcej. Targi czynne będą w sobotę (22 listopada) i niedzielę (23 listopada) od godz. 11:00 do 20:00. Dostępny będzie bezpłatny parking dla uczestników.

 

Więcej informacji:

www.fashionmeeting.pl

www.facebook.com/wroclawfashionmeeting

 

 

Redakcja MaxModels.pl / materiały prasowe

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Wydarzenia
Zdjęcia MaxModels
Edytuj JaMajka96 6.0 0 JaMajka96 Modelka
Edytuj jportraits 6.0 0 jportraits Fotograf
Edytuj HaniaDerecka 6.0 0 HaniaDerecka Fotograf
Edytuj agaobst 6.0 0 agaobst Modelka
Edytuj bartlomiejszopa 6.0 0 bartlomiejszopa Fotograf
Edytuj Podworko 6.0 0 Podworko Fotograf
Edytuj fotapertura Zuzanna 6.0 0 fotapertura Fotograf
Edytuj Janczar 6.0 1 Janczar Fotograf
Edytuj nataliapacek 6.0 1 nataliapacek Modelka
Edytuj supreme_ 6.0 0 supreme_ Modelka
Zobacz więcej zdjęć