Wybierz Modowe Zdjęcie Lata!

REKLAMA
REKLAMA
Wybierz Modowe Zdjęcie Lata!

Niebawem przywitamy kalendarzową jesień, jednak wciąż nie chcemy rozstawać się z latem! Zapraszamy Was do wybrania Modowego Zdjęcia Lata, którego autor oraz modelka lub model otrzymają atrakcyjną nagrodę pieniężną! Sponsorem nagród o łącznej wartości 4 000 PLN jest Tekstylowo.pl!

 

 

Zdjęcia o letniej tematyce potrafią przywołać wspomnienia i rozgrzewać nawet w chłodne, jesienne wieczory. Jeśli jesteś fotografem, modelem, modelką i masz na swoim koncie letnią sesję - pochwal się i zgłoś fotografię do naszego plebiscytu! Jeśli nie jesteś autorem zdjęć, ale zauważyłeś w Maxmodels kadr, który wyjątkowo przykuł Twoją uwagę i jest związany z tematem plebiscytu, zgłoś je! Być może dzięki Tobie, twórcy otrzymają atrakcyjną nagrodę pieniężną.

 

 

Co zrobić, aby wziąć udział w I etapie konkursu:

 

Udział w konkursie mogą wziąć wszystkie zdjęcia dodane do Maxmodels.pl przez fotografów (zdjęcie musi znajdować się w portfolio fotografa). Aby zgłosić zdjęcie do konkursu należy przesłać link do zdjęcia w Maxmodels, korzystając z poniższego formularza. Zdjęcie powinno przedstawiać jedną, pełnoletnią osobę w letniej stylizacji. Zgłoszenia w postaci linków do zdjęć mogą przesyłać wyłącznie osoby zarejestrowane w serwisie. Zgłoszenia do pierwszego etapu konkursu przyjmujemy w dniach: 11.09.2020-18.09.2020 (do godziny 23:55).

 

 

II etap konkursu - Plebiscyt na Modowe Zdjęcie Lata


Spośród wszystkich zgłoszeń, redakcja serwisu wybierze 12 najlepszych modowych zdjęć lata, które wezmą udział w drugim etapie konkursu - plebiscycie. W drugim etapie głosować będą mogli zarówno zarejestrowani, jak i niezarejestrowani użytkownicy. Fotografia, która otrzyma najwięcej Waszych głosów w drugim etapie konkursu zostanie Modowym Zdjęciem Lata, a fotograf, który je wykonał oraz modelka/model znajdujący się na zdjęciu otrzymają nagrodę o łącznej wartości 2 000 PLN! Dodatkowo partner plebiscytu Tekstylowo.pl spośród 12 zdjęć biorących udział w drugim etapie wyłoni jedno zdjęcie, któremu przyzna nagrodę specjalną. Nagroda specjalna zostanie przyznana tej fotografii, która będzie przedstawiać oryginalną, letnią stylizację, a także inspirację jej twórcy stylem vintage, który charakteryzuje się wykorzystaniem ubrań z drugiej ręki czy z poprzednich dekad. Autor zdjęcia wybranego przez partnera oraz model/modelka znajdujący się na zdjęciu otrzymają nagrodę o łącznej wartości 2 000 PLN!

Nagrody w plebiscycie Modowe Zdjęcie Lata

- Nagroda dla zdjęcia, które otrzyma największą ilość głosów w drugim etapie konkursu

Fotograf, który jest autorem zwycięskiego zdjęcia otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1 000 PLN. Modelka lub model, której/którego wizerunek będzie znajdował się na zwycięskim zdjęciu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1000 PLN.
- Nagroda specjalna przyznawana przez partnera plebiscytu Tekstylowo.pl

Fotograf, który jest autorem zdjęcia wybranego przez partnera plebiscytu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1 000 PLN. Modelka lub model, której/którego wizerunek będzie znajdował się na zdjęciu wybranym przez partnera plebiscytu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1 000 PLN.

 

Łączna wartość nagród to 4 000 PLN!

 

 

 

Partnerem akcji jest sklep online Tekstylowo.pl, oferujący odzież używaną najwyższej jakości. Marka włączyła się w naszą akcję, chcąc zwrócić uwagę na problem kupowania nadmiernej ilości ubrań oraz nieodpowiedniej utylizacji odzieży, co - biorąc pod uwagę fakt, że tekstylia rozkładają się latami - ma ogromny wpływ na zanieczyszczenie środowiska naturalnego. A przecież tak wiele ubrań, trafiających na wysypiska śmieci to rzeczy zupełnie niezniszczone, które mogą z powodzeniem zyskać drugie życie i służyć innym osobom.

 

Ostatnio, nasze rzeczywiste potrzeby ubraniowe zweryfikował okres pandemii. Zdaliśmy sobie sprawę z tego, że tak naprawdę nie potrzebujemy tak dużo nowych rzeczy, które kiedyś chętnie kupowaliśmy pod wpływem chwili. Czas spędzony w domach dla wielu osób był też doskonałą okazją do przejrzenia szaf i stworzenia ciekawych stylizacji z rzeczy, które już mamy, a także do zastanowienia się, ilu ubrań już nie potrzebujemy.


Warto dodać, że moda z second handów coraz odważniej wkracza na wielkie salony - jest obecna na pokazach znanych projektantów, a wielkie osobistości świata mody jak np. Anja Rubik chętnie opowiadają o zakupach w sklepach z używaną odzieżą i wykorzystaniu ubrań z "drugiego obiegu" w swoich stylizacjach.

 

 

Nie czekaj! Zgłoś Modowe Zdjęcie Lata!

 

Redakcja Maxmodels.pl/Materiały prasowe


Regulamin Plebiscytu Modowe Zdjęcie Lata >>>

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych >>>

 

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj kattia 6.0 3 kattia Modelka
Edytuj Soobocinska 6.0 1 Soobocinska Modelka
Edytuj pure_energy27 Fot. Marta Jączak 6.0 1 pure_energy27 Modelka
Edytuj morris333 6.0 1 morris333 Fotograf
Edytuj pablot 6.0 5 pablot Fotograf
Edytuj nikaver 6.0 1 nikaver Modelka
Edytuj oksvnv Fot. Martyna Juszczak
6.0 3 oksvnv Modelka
Edytuj Morvena_makeup 6.0 4 Morvena_makeup Wizażysta
Edytuj p_atka96 6.0 1 p_atka96 Modelka
Zobacz więcej zdjęć