Wybierz Portfolio Roku 2018!

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
REKLAMA
Wybierz Portfolio Roku 2018!

Po raz piąty zapraszamy Was do wyboru Portfolio Roku! To Wy decydujecie o tym, kto zostanie laureatem i otrzyma ten wyjątkowy tytuł. Na głosujących również czekają atrakcyjne nagrody!

 

 

Portfolio Tygodnia to tytuł, który jest przyznawany przez Redakcję MaxModels użytkownikom, których portfolio znacząco wyróznia się na tle innych i których zaangażowanie w życie MaxModels zwraca naszą uwagę.

 

W ubiegłym, 2018 roku, przyznaliśmy 51 takich wyróżnień. Wybór zaszczytnego tytułu Portfolio Roku pozostawiamy Wam - osobom, które każdego dnia odwiedzają MaxModels i aktywnie uczestniczą w życiu społeczności. Dlatego konkursowy etap zgłoszeń jest zamknięty jedynie dla osób, które są zarejestrowane w serwisie.

 

Spośród wszystkich Portfolio Tygodnia z roku 2018, których pełną listę odnajdziecie tutaj >>>, wybierzcie Waszym zdaniem najlepsze (kalendarz po prawej stronie wskaże Wam konkretny miesiąc). Link do portfolio swojego faworyta wraz z krótkim uzasadnieniem prześlijcie na adres konkurs@maxmodels.pl. Uwaga: głos możecie oddać tylko raz. Nie zapomnijcie o podaniu swojego nicka!

 

<< Pełna lista Portfolio Tygodnia >>

 

12 osób, których portfolio uzyska największą ilość głosów w terminie nadsyłania zgłoszeń (01.03.02-10.03), przejdzie do drugiego etapu głosowania. Będzie nim Plebiscyt, w którym głosować będą mogli zarówno użytkownicy MaxModels, jak i osoby nie posiadające konta w serwisie.

 

NAGRODY:

 

I. Nagroda za najlepsze Portfolio Roku 2018

 

Osoba, której portfolio uzyska największa ilość głosów w drugim etapie konkursu, otrzyma:

 

- Tytuł Portfolio Roku 2018, etykietę widoczną w porfilu użytkownika, dyplom od Redakcji Maxmodels.pl

 

- Męską wodę toaletową marki Antonio Banderas oraz zestaw kosmetyków marki AA z serii: Long 4 Lashes, Golden Ceramides, Japan Rituals, Botanicla Essence, Reveal Youth, Bio Natural Vegan, Lift 4 Skin Active Glycol, Lift 4 Skin Snail. Łączna wartość nagród to około 700 zł

 

 

 

 

II. Nagroda za II i III miejsce w plebiscycie Portfolio Roku 2018

 

- Dyplom od Redakcji Maxmodels.pl

 

- Męską wodę toaletową marki Antonio Banderas oraz zestaw kosmetyków marki AA z serii: Long 4 Lashes, Golden Ceramides, Japan Rituals, Botanicla Essence, Reveal Youth, Bio Natural Vegan.

Łączna wartość nagród to około 500 zł.

 

 


III. Nagrody dla osób głosujących

 

1. W pierwszym etapie zbierania zgłoszeń

 

Wśród osób głosujących w pierwszym etapie konkursu przyznamy 10 nagród za najciekawsze uzasadnienie, dlaczego akurat to portfolio powinno wziąć udział w Plebiscycie. Osoby, których uzasadnienie uznamy za najciekawsze otrzymają męską wodę toaletową marki Antonio Banderas oraz zestawy kosmetyków marki AA z serii: Golden Ceramides, Reveal Youth, Long 4 Lashes. Łączna wartość każdego zestawu to około 200 zł.

 

2. W drugim etapie konkursu - plebiscycie

 

Spośród głosujących w drugim etapie konkursu, plebiscycie, wylosujemy 10 osób, które otrzymają męską wodę toaletową marki Antonio Banderas oraz zestawy kosmetyków marki AA z serii: Golden Ceramides, Reveal Youth, Long 4 Lashes. Łączna wartość każdego zestawu to około 200 zł.

 

 

 

Zachęcamy do udziału i zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń!

Redakcja Maxmodels.pl

 

 

Regulamin Konkursu >>>

 

 

• Administrator danych dla celów organizacji konkursu: Grupa Interia.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9a więcej »

• Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: IOD@firma.interia.pl więcej »
• Cel oraz podstawa przetwarzania danych: zgoda na uczestnictwo w konkursie organizowanym przez administratora danych oraz ich przetwarzanie na warunkach wskazanych w regulaminie konkursu
• Informacje o dobrowolności podania danych: podanie danych osobowych przez uczestników jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do uczestnictwa w konkursie, w tym weryfikacji przez administratora danych, czy uczestnik spełnia warunki udziału w konkursie oraz do jego przeprowadzenia zgodnie z regulaminem konkursu
• Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych: każdy uczestnik ma prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych i rezygnację z uczestnictwa w konkursie, co jednak nie będzie równoznaczne z tym, że przetwarzanie danych do czasu wycofania zgody było niezgodne z prawem
• Odbiorcy danych: dane mogą zostać przekazane podmiotom dokonujących na zlecenie administratora danych czynności związanych z organizacją konkursu (np. wysyłka nagród)
• Okres przechowywania danych: dane uczestników konkursu będą przetwarzane przez okres trwania konkursu, a następnie, poza danymi zwycięzców konkursu, zostaną poddane anonimizacji; dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane po zakończeniu konkursu w celach ewentualnego wykonywania licencji udzielonej zgodnie z regulaminem konkursu, w prawnie uzasadnionych interesach administratora danych (dochodzenia roszczeń do czasu ich przedawnienia) oraz do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa (podatkowego i rachunkowości)
• Prawa podmiotu danych: prawo dostępu, poprawiania lub żądania usunięcia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także inne prawa, których opis znajduje się tutaj

 


Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj jafotograf 6.0 0 jafotograf Fotograf
Edytuj Nelaweselak 6.0 10 Nelaweselak Modelka
Edytuj nenuska16 6.0 5 nenuska16 Modelka
Edytuj Mooninthescorpio 6.0 0 Mooninthescorpio Fotograf
Edytuj serdeczna Redish Daniel 6.0 2 serdeczna Modelka
Edytuj rakosz 6.0 0 rakosz Fotograf
Edytuj Mooninthescorpio 6.0 1 Mooninthescorpio Fotograf
Edytuj hisinsomnia fot. Magdalena Graj 6.0 3 hisinsomnia Modelka
Edytuj serdeczna 6.0 0 serdeczna Modelka
Zobacz więcej zdjęć