Wybierz Portfolio Roku 2020!

REKLAMA
REKLAMA
Wybierz Portfolio Roku 2020!

Po raz siódmy zapraszamy Was do wyboru Portfolio Roku! To Wy decydujecie o tym, kto zostanie laureatem i otrzyma ten wyjątkowy tytuł. Zachęcamy do udziału w akcji, w której również głosujący mają szanse na nagrody!

 

 

Portfolio Tygodnia to tytuł, który jest przyznawany przez Redakcję MaxModels użytkownikom, których portfolio znacząco wyróznia się na tle innych i których zaangażowanie w życie MaxModels zwraca naszą uwagę.

 

W ubiegłym - dla wszystkim niezwykle trudnym - 2020 roku, przyznaliśmy 53 takie wyróżnienia. Wybór zaszczytnego tytułu Portfolio Roku pozostawiamy Wam - osobom, które każdego dnia odwiedzają MaxModels. Dlatego konkursowy etap zgłoszeń jest zamknięty jedynie dla osób, które są zarejestrowane w serwisie.

 

Jak zgłosić portfolio do udziału w Plebiscycie:

 

Spośród wszystkich Portfolio Tygodnia z roku 2020, których pełną listę odnajdziecie tutaj >>>, wybierzcie Waszym zdaniem najlepsze (kalendarz po prawej stronie wskaże Wam konkretny miesiąc). Link do portfolio swojego faworyta wraz z krótkim uzasadnieniem prześlijcie do nas za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Oddając głos masz szansę zdobyć zestaw profesjonalnych dermokosmetyków marki Oillan.

 

Uwaga: Można zgłaszać tylko portfolia, które w ubiegłym roku otrzymały od redakcji wyróżnienie Portfolio Tygodnia. Innne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.

 

<< Pełna lista Portfolio Tygodnia 2020 >>

 


 

 

12 osób, których portfolio uzyska największą ilość głosów w terminie nadsyłania zgłoszeń (03.03-10.03), przejdzie do drugiego etapu. Będzie nim Plebiscyt, w którym głosować będą mogli zarówno użytkownicy MaxModels, jak i osoby nie posiadające konta w serwisie.

 

NAGRODY:


Nagroda za najlepsze Portfolio Roku 2020

 

Osoba, której portfolio uzyska największą liczbę głosów w drugim etapie plebiscytu, otrzyma:


- zestaw profesjonalnych dermokosmetyków wegańskich opartych na naturalnych i hipoalergicznych składnikach aktywnych marki Oillan naturals. Kosmetyki te posiadają certyfikat wegański tzw. „Znak-V", który potwierdza, że preparaty oraz surowce wykorzystane w recepturach, nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.

W skład zestawu wchodzą ekologiczne kosmetyki, przeznaczone do pielęgnacji skóry twarzy:

*Aktywnie regenerujący krem-maska do twarzy;
*Antyoksydacyjny krem nawilżający do twarzy;
*Antyoksydacyjny krem nawilżający pod oczy;
*Antyoksydacyjny płyn micelarny do demakijażu oczu i twarzy;


- woda toaletowa Naomi Campbell Pret a Porter Abosolute Velvet 50 ml, bazująca na kolekcji perfum Naomi Campbell Pret-a-Porter. To kwiatowo-owocowe perfumy o lekkim i świeżym zapachu;


- woda perfumowana Avon Life Colour 50 ml. Linia Life Colour została stworzona z wspólnie z Kenzo Takada. To lekkie i energetyzujące perfumy o kwiatowo-owocowym zapachu;


- tytuł Portfolio Roku 2020, etykietę widoczną w profilu użytkownika, dyplom od Redakcji Maxmodels.pl

 

Portfolio wyróżnione przez redakcję Maxmodels.pl


Spośród wszystkich portfolio, które zakwalifikują się do II etapu konkursu, wyróżnimy jedno portfolio, które otrzyma:

oraz nagrodę specjalną w postaci zestawu kosmetyków marki Ollian naturals:

 

- zestaw profesjonalnych dermokosmetyków wegańskich opartych na naturalnych i hipoalergicznych składnikach aktywnych marki Oillan naturals. Kosmetyki te posiadają certyfikat wegański tzw. „Znak-V", który potwierdza, że preparaty oraz surowce wykorzystane w recepturach, nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.

W skład zestawu wchodzą ekologiczne kosmetyki, przeznaczone do pielęgnacji skóry twarzy:

*Aktywnie regenerujący krem-maska do twarzy;
*Antyoksydacyjny krem nawilżający do twarzy;
*Antyoksydacyjny krem nawilżający pod oczy;
*Antyoksydacyjny płyn micelarny do demakijażu oczu i twarzy;

-  etykietę widoczną w profilu użytkownika, dyplom od Redakcji Maxmodels.pl

 

Nagrody dla osób głosujących

 

W pierwszym etapie konkursu (zbieraniu zgłoszeń)


Wśród osób zgłaszających portfolio, które powinno zakwalifikować się do II etapu konkursu, wyłonimy dwie osoby, które w nagrodę za najciekawsze i najbardziej oryginale uzasadnienie swojego wyboru, otrzymają zestaw kosmetyków marki Ollian naturals. W skład zestawu wchodzą:


- Aktywnie regenerujący krem-maska do twarzy;
- Antyoksydacyjny krem nawilżający pod oczy;

 

W drugim etapie konkursu (głosowanie w plebiscycie)


Spośród głosujących w drugim etapie konkursu, wyłonimy dwie osoby, które w nagrodę za najciekawsze i najbardziej oryginalne uzasadnienie swojego wyboru, otrzymają zestaw kosmetyków marki Ollian naturals. W skład zestawu wchodzą:


- Antyoksydacyjny płyn micelarny do demakijażu oczu i twarzy;
- Antyoksydacyjny krem nawilżający do twarzy;

 

 

REGULAMIN KONKURSU >>>

 

 

Administrator danych dla celów organizacji konkursu: Grupa Interia.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9a więcej»

• Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: IOD@firma.interia.pl więcej»
• Cel oraz podstawa przetwarzania danych: zgoda na uczestnictwo w konkursie organizowanym przez administratora danych oraz ich przetwarzanie na warunkach wskazanych w regulaminie konkursu
• Informacje o dobrowolności podania danych: podanie danych osobowych przez uczestników jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do uczestnictwa w konkursie, w tym weryfikacji przez administratora danych, czy uczestnik spełnia warunki udziału w konkursie oraz do jego przeprowadzenia zgodnie z regulaminem konkursu
• Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych: każdy uczestnik ma prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych i rezygnację z uczestnictwa w konkursie, co jednak nie będzie równoznaczne z tym, że przetwarzanie danych do czasu wycofania zgody było niezgodne z prawem
• Odbiorcy danych: dane mogą zostać przekazane podmiotom dokonujących na zlecenie administratora danych czynności związanych z organizacją konkursu (np. wysyłka nagród)
• Okres przechowywania danych: dane uczestników konkursu będą przetwarzane przez okres trwania konkursu, a następnie, poza danymi zwycięzców konkursu, zostaną poddane anonimizacji; dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane po zakończeniu konkursu w celach ewentualnego wykonywania licencji udzielonej zgodnie z regulaminem konkursu, w prawnie uzasadnionych interesach administratora danych (dochodzenia roszczeń do czasu ich przedawnienia) oraz do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa (podatkowego i rachunkowości)
• Prawa podmiotu danych: prawo dostępu, poprawiania lub żądania usunięcia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także inne prawa, których opis znajduje się tutaj»

 

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj lukaszkedziora 6.0 0 lukaszkedziora Fotograf
Edytuj konrad_maziarz mod. Zośka Zarzeczny 6.0 0 konrad_maziarz Fotograf
Edytuj konrad_maziarz mod. Zośka Zarzeczny 6.0 0 konrad_maziarz Fotograf
Edytuj MawManwi Muah: MKMakeup 6.0 1 MawManwi Modelka
Edytuj Dollita 6.0 1 Dollita Modelka
Edytuj Dollita 6.0 9 Dollita Modelka
Edytuj Ladym_96 6.0 0 Ladym_96 Modelka
Edytuj nicegirl8884 6.0 1 nicegirl8884 Modelka
Edytuj Ladym_96 Bielizna od Marilyn 6.0 2 Ladym_96 Modelka
Edytuj Valeriia1810 5.9 1 Valeriia1810 Modelka
Zobacz więcej zdjęć