Wybierz Portfolio Roku Maxmodels.pl 2022!

Dodano: 28.02.2023
REKLAMA
Wybierz Portfolio Roku Maxmodels.pl 2022!

Przed nami dziewiąta już edycja plebiscytu na Portfolio Roku. Kolejny raz to Wy decydujecie o tym, kto zostanie laureatem i otrzyma ten wyjątkowy tytuł. Zachęcamy do udziału w akcji oraz do wyboru Portfolio Roku!

 

 

Portfolio Tygodnia to wyjątkowy tytuł, który jest przyznawany przez Redakcję serwisu MaxModels użytkownikom, których portfolio znacząco wyróżnia się na tle innych i których zaangażowanie w życie MaxModels zwraca naszą uwagę.


W 2022 roku przyznaliśmy 52 takie wyróżnienia. Wybór zaszczytnego tytułu Portfolio Roku pozostawiamy Wam - osobom, które każdego dnia odwiedzają MaxModels i aktywnie uczestniczą w życiu społeczności. Dlatego konkursowy etap zgłoszeń jest dostępny jedynie dla osób, które są zarejestrowane w serwisie.


Spośród wszystkich Portfolio Tygodnia z roku 2022, których pełną listę odnajdziecie tutaj wybierzcie Waszym zdaniem najlepsze (kalendarz po prawej stronie wskaże Wam konkretny miesiąc). Link do portfolio swojego faworyta wraz z krótkim uzasadnieniem prześlijcie do nas za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

 

 

 

12 osób, których portfolio uzyska największą ilość głosów w terminie nadsyłania zgłoszeń (od 01.03.2023 roku do 08.03.2022 godziny 23:55), przejdzie do drugiego etapu. Będzie nim Plebiscyt, w którym głosować będą mogli zarówno użytkownicy MaxModels, jak i osoby nie posiadające konta w serwisie.

 

NAGRODY:

 

Nagroda za najlepsze Portfolio Roku 2022:

 

Osoba, której portfolio uzyska największą liczbę głosów w drugim etapie plebiscytu, otrzyma:

 

- zestaw książek o wartości około 250 złotych;

- zestaw płyt o wartości około 200 złotych

- wywiad ze zwycięzcą Plebiscytu, opublikowany na łamach serwisu Maxmodels.pl, który pojawi się na Stronie Głównej poralu Interia.pl oraz w mediach społecznościowych serwisu;

- tytuł Portfolio Roku 2022, etykietę widoczną w profilu użytkownika, dyplom od Redakcji Maxmodels.pl.

 

Portfolio wyróżnione przez redakcję Maxmodels.pl:

 

- zestaw książek o wartości około 170 złotych;

- zestaw płyt o wartości około 140 złotych;

- wywiad z osobą, która otrzymała wyróżnienie, opublikowany na łamach serwisu Maxmodels.pl, który pojawi się na Stronie Głównej poralu Interia.pl oraz w mediach społecznościowych serwisu;

- etykietę widoczną w profilu użytkownika, dyplom od Redakcji Maxmodels.pl

 

REGULAMIN KONKURSU >>>


Administrator danych dla celów organizacji konkursu: Grupa Interia.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9a więcej»

• Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: IOD@firma.interia.pl więcej»
• Cel oraz podstawa przetwarzania danych: zgoda na uczestnictwo w konkursie organizowanym przez administratora danych oraz ich przetwarzanie na warunkach wskazanych w regulaminie konkursu
• Informacje o dobrowolności podania danych: podanie danych osobowych przez uczestników jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do uczestnictwa w konkursie, w tym weryfikacji przez administratora danych, czy uczestnik spełnia warunki udziału w konkursie oraz do jego przeprowadzenia zgodnie z regulaminem konkursu
• Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych: każdy uczestnik ma prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych i rezygnację z uczestnictwa w konkursie, co jednak nie będzie równoznaczne z tym, że przetwarzanie danych do czasu wycofania zgody było niezgodne z prawem
• Odbiorcy danych: dane mogą zostać przekazane podmiotom dokonujących na zlecenie administratora danych czynności związanych z organizacją konkursu (np. wysyłka nagród)
• Okres przechowywania danych: dane uczestników konkursu będą przetwarzane przez okres trwania konkursu, a następnie, poza danymi zwycięzców konkursu, zostaną poddane anonimizacji; dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane po zakończeniu konkursu w celach ewentualnego wykonywania licencji udzielonej zgodnie z regulaminem konkursu, w prawnie uzasadnionych interesach administratora danych (dochodzenia roszczeń do czasu ich przedawnienia) oraz do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa (podatkowego i rachunkowości)
• Prawa podmiotu danych: prawo dostępu, poprawiania lub żądania usunięcia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także inne prawa, których opis znajduje się tutaj»

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj xeweelinka 6.0 0 xeweelinka Modelka
Edytuj PalinaM 6.0 0 PalinaM Modelka
Edytuj Kolorowa 6.0 6 Kolorowa Fotograf
Edytuj DarkGrayStudio https://www.instagram.com/darkgraystudio/ 6.0 1 DarkGrayStudio Fotograf
Edytuj godelainee fot. Daniel Bidiuk 
MUA i-makeup.pl 6.0 1 godelainee Modelka
Edytuj godelainee fot. Daniel Bidiuk
MUA: i-makeup.pl Martyna Ciapa 6.0 1 godelainee Modelka
Edytuj anitasobotka 6.0 0 anitasobotka Modelka
Edytuj kaliska 6.0 0 kaliska Stylista
Zobacz więcej zdjęć