Wygraj kalendarz Anny Lewandowskiej!

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
REKLAMA
Wygraj kalendarz Anny Lewandowskiej!

Otwórz się na zmiany z Anną Lewandowską! "Twój rok 2020. 12 kroków do pełni życia" to pięknie ilustrowany kalendarz, który możesz zdobyć w naszym konkursie!

 

 

Rok to prawdziwy skarbiec bezcennych chwil. Jak przeżyć go świadomie? Jak żyć w równowadze, spełnieniu, szczęściu i zdrowiu? W tym pomoże Anna Lewandowska i przygotowany przez nią specjalny plan na rok 2020.

Więcej informacji o kalendarzu >>>

 

 

Administrator danych dla celów organizacji konkursu: Grupa Interia.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9a więcej»

• Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: IOD@firma.interia.pl więcej»
• Cel oraz podstawa przetwarzania danych: zgoda na uczestnictwo w konkursie organizowanym przez administratora danych oraz ich przetwarzanie na warunkach wskazanych w regulaminie konkursu
• Informacje o dobrowolności podania danych: podanie danych osobowych przez uczestników jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do uczestnictwa w konkursie, w tym weryfikacji przez administratora danych, czy uczestnik spełnia warunki udziału w konkursie oraz do jego przeprowadzenia zgodnie z regulaminem konkursu
• Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych: każdy uczestnik ma prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych i rezygnację z uczestnictwa w konkursie, co jednak nie będzie równoznaczne z tym, że przetwarzanie danych do czasu wycofania zgody było niezgodne z prawem
• Odbiorcy danych: dane mogą zostać przekazane podmiotom dokonujących na zlecenie administratora danych czynności związanych z organizacją konkursu (np. wysyłka nagród)
• Okres przechowywania danych: dane uczestników konkursu będą przetwarzane przez okres trwania konkursu, a następnie, poza danymi zwycięzców konkursu, zostaną poddane anonimizacji; dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane po zakończeniu konkursu w celach ewentualnego wykonywania licencji udzielonej zgodnie z regulaminem konkursu, w prawnie uzasadnionych interesach administratora danych (dochodzenia roszczeń do czasu ich przedawnienia) oraz do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa (podatkowego i rachunkowości)
• Prawa podmiotu danych: prawo dostępu, poprawiania lub żądania usunięcia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także inne prawa, których opis znajduje się tutaj»


Regulamin konkursu >>>


Redakcja Maxmodels.pl/Materiały prasowe


Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Konkursy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj IraMalachyn 6.0 1 IraMalachyn Modelka
Edytuj znamionkiewicz mod. Krysia Ziółek 6.0 0 znamionkiewicz Fotograf
Edytuj Allvii Black & Green velvet dress by Allvi 6.0 2 Allvii Projektant
Edytuj Polina_Rytova New project with Le Szapo Hat Shop
Photo Polina Rytova
Style/ Art director Alina Padun
Model Alina Bakharieva
Make up/hair Weronika Tomaszen
Assistant Mykhailo Kapustian, Anna Kryuchkova
Backstage Marcin Bieliński, Natalia Harasimiuk 6.0 3 Polina_Rytova Fotograf
Edytuj emota Fotograf: Paulina Orawczak 6.0 1 emota Modelka
Edytuj Eyeofthedarkness 6.0 4 Eyeofthedarkness Wizażysta
Edytuj Bochuliaa 6.0 5 Bochuliaa Fotograf
Edytuj luizalipinska 6.0 1 luizalipinska Fotograf
Edytuj iseedeadpixels 6.0 2 iseedeadpixels Fotograf
Edytuj neon-s Fashion editorial 6.0 3 neon-s Fotograf
Zobacz więcej zdjęć