Znamy wyniki plebiscytu na Portfolio Roku 2020! Poznajcie tegorocznego zwycięzcę

REKLAMA
REKLAMA
Znamy wyniki plebiscytu na Portfolio Roku 2020! Poznajcie tegorocznego zwycięzcę

Siódma edycja plebiscytu na Portfolio Roku dobiegła końca. Po raz kolejny to Wy zdecydowaliście o tym, kto powinien otrzymać ten wyjątkowy tytuł. Poznajcie tegorocznego zwycięzcę!

 

 

W ubiegłym - bardzo trudnym również dla całej branży fotograficznej - roku redakcja serwisu Maxmodels przyznała 53 wyróżnienia Portfolio Tygodnia. Decyzję o tym, kto z tego utalentowanego grona, zdobędzie zaszczytny tytuł Portfolio Roku, pozostawiliśmy Wam - osobom, które każdego dnia odwiedzają Maxmodels, aktywnie współtworząc społeczność serwisu. Bardzo dziękujemy za wszystkie oddane głosy i Wasze zaangażowanie, szczególnie w tak trudnym czasie.


Jeszcze raz gratulujemy wszystkim, którzy w ubiegłym roku zostali wyróżnieni przez redakcję tytułem Portfolio Tygodnia oraz tym z Was, którzy znaleźli się w ścisłym finale plebiscytu. Jest to wyraz uznania zarówno redakcji, jak i całej społeczności Maxmodels. I chociaż wszystkie wyróżnione portfolia oraz te, które znalazły się w finałowej dwunastce, były wyjątkowe, zwycięzca może być tylko jeden!

 

Najwięcej, bo 39 % wszystkich głosów, w tegorocznej odsłonie konkursu zdobyła wizażystka Paulina P., znana w serwisie jako Paulina_piegat_paint_me_up. To właśnie portfolio Pauliny najbardziej Wam się spodobało, dzięki czemu to ona zdobywa zaszczytny tytuł Portfolio Roku 2020. Serdecznie gratulujemy!

 

Portfolio Roku 2020 - I miejsce: Paulina P. "Paulina_piegat_paint_me_up" >>>

 

 

Ze wszystkich osób, które znalazły się w finałowej dwunastce, redakcja wybrała dodatkowo portfolio, które otrzymuje wyróżnienie specjalne. Decyzją redakcji to portfolio Andrzeja Cara zdobywa to wyjątkowe wyróżnienie. Zdjęcia fotografa znanego w serwisie jako acar również przypadły Wam do gustu, ponieważ to właśnie portfolio wyróżnione przez redakcję, zajęło jednocześnie II miejsce w plebiscycie, otrzymując 29 % wszystkich głosów. Serdecznie gratulujemy!


Wyróżnienie redakcji Maxmodels: Andrzej C. "acar" >>>

 

 

Spośród osób, które wzięły udział w etapie zbierania zgłoszeń oraz wśród głosującyh w II etapie konkursu, wybraliśmy cztery, które w najciekawszy sposób uzasadniły swój wybór. Z nagrodzonymi osobami skontaktujemy się drogą mailową. Gratulujemy!

 

Nagrody za głosy w I etapie konkursu otrzymują:

 

- Magdalena R.

- Ola K.


Nagrody za głosy w II etapie konkursu otrzymują:

 

- Michał G.

- Agnieszka S.


Wszystkim uczestnikom gratulujemy świetnych prac i życzymy wielu sukcesów!

 

Redakcja MaxModels.pl

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj izaoo4 Fotograf: Sebastian Szala
MUA: Ania Rostek 6.0 1 izaoo4 Modelka
Edytuj Takemyhand 6.0 0 Takemyhand Modelka
Edytuj SpiritBird 6.0 0 SpiritBird Fotograf
Edytuj Pe_eS_photo 6.0 0 Pe_eS_photo Fotograf
Edytuj maglic 6.0 0 maglic Modelka
Edytuj badgaladri 6.0 0 badgaladri Modelka
Edytuj kolorowy_kadr 6.0 0 kolorowy_kadr Fotograf
Edytuj domi_style 6.0 0 domi_style Modelka
Edytuj lukaszkremer1982 6.0 0 lukaszkremer1982 Fotograf
Zobacz więcej zdjęć