Znamy zwycięzców THE LOOK OF THE YEAR 2017

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
REKLAMA
Znamy zwycięzców THE LOOK OF THE YEAR 2017

Za nami gala finałowa najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek i modeli THE LOOK OF THE YEAR! Podczas finału zorganizowanego w Centrum Promocji Mody ASP w Łodzi, najlepsi okazali się Kamil Bahar z Poznania i Jolanta Wilczek z Raciborza i to oni będą reprezentować Polskę w światowej edycji THE LOOK OF THE YEAR, już w październiku we Włoszech.

 

Gala finałowa konkursu w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi przyciągnęła wiele gwiazd, m.in. Marcelina Zawadzka, Izabella Krzan, duet Paprocki & Brzozowski, Mariusz Przybylski, Rafał Maślak, Ada Fijał, Kamila Szczawińska, Ekskluzywny Menel, Ania Bosak, Mateusz Góral Jarzębiak, Ania Piszczałka, Patrycja Wieja, Sabina Sago, Jan Dratwicki. Finał poprowadził Olivier Janiak, a na zakończenie gali swój recital miał zespół KAMP!

 

fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

 

20 finalistów konkursu zaprezentowało się w aż 9 pokazach: duetu Paprocki & Brzozowski, Mariusza Przybylskiego, Marty Kuszyńskiej, Jarosława Ewerta, Natashy Pavluchenko, Andrzeja Fodera oraz marki Male-Me, Gabbiano, PAWO i Fabryki Rajstop Adrian w specjalnej stylizacji przygotowanej na finał THE LOOK OF THE YEAR.

 

fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

 

Uzupełnieniem stylizacji pokazów było obuwie Prima Moda. O makijaże modelek i modeli zadała marka Golden Rose, a o fryzury WS Academy. Choreografią pokazów zajęła się Oliwia Jesionowska.

 

Decyzją jury konkurs wygrali Kamil Bahar i Jolanta Wilczek.

Zobacz portfolio Kamila w MaxModels >>>

 

fot. Jacek Kurnikowski/AKPA


Kamil
ma 20 lat i 184cm wzrostu. Mieszka w Poznaniu. Jest pierwszym ciemnoskórym modelem, który wygrał polską edycję THE LOOK OF THE YEAR. Urodził się w Polsce, ale ma afrykańskie korzenie. Poza modelingiem interesuje się sportami sylwetkowymi i piłką ręczną. Najbardziej inspiruje go Tyson Beckford uważany za jednego z najlepszych modeli na świecie, który współpracował m.in. z takimi markami jak Calvin Klein i Ralph Lauren oraz znalazł się na liście najpiękniejszych ludzi świata magazynu ,,People". Jego największym marzeniem jest kariera w świecie mody.

 

fot. Jacek Kurnikowski/AKPA


Jola ma 20 lat i 182cm wzrostu. Pochodzi z Raciborza. Studiuje na Uniwersytecie Opolskim. Wolny czas spędza aktywnie. Uwielbia podróżować, a najbardziej poznawać nowe miejsca, ludzi, kulturę i język. Jej pasją jest taniec dlatego też przez 9 lat należała do grupy tanecznej. Inspiruje ją Kasia Struss, która karierę rozpoczęła w wieku 16 lat, brała udział w kampaniach reklamowych wielu marek jak Chloe, Gucci, Dolce&Gabbana, Prada oraz znalazła się na okładkach znanych magazynów. Jej największy modowym marzeniem jest udział w New York Fashion Week.

 

fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

 

fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

 

fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

 

fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

 

Redakcja Maxmodels.pl/Materiały prasowe

zdjęcie główne: fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

 

Komentarze (1)
Dodaj komentarz
KarlBloss 14 września 2017Model
Fajny wybór
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj pqps 6.0 1 pqps Modelka
Edytuj xxblairxx by Anna Pluskota 6.0 3 xxblairxx Modelka
Edytuj Elwiraa003 6.0 3 Elwiraa003 Modelka
Edytuj rajnercik fot. SHOOTiT Beauty Photography
6.0 6 rajnercik Modelka
Edytuj bartoszsz 6.0 16 bartoszsz Fotograf
Edytuj wojaszmartyna 6.0 6 wojaszmartyna Modelka
Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat Zobacz Edytuj pocoto302 6.0 4 pocoto302 Fotograf
Zobacz więcej zdjęć