Powiadomienia

Świat mody w zasięgu ręki! Załóż swój profesjonalny profil, dodaj zdjęcia i daj się znaleźć! Dołącz teraz
Powiadomienia

Od dzisiaj żadne wydarzenie w serwisie MaxModels nie umknie Waszej uwadze! Kolejne usprawnienie, jakie wprowadzamy, to rozbudowane powiadomienia, które pozwolą Wam szybko dotrzeć do najważniejszych informacji.

 

13 października wprowadziliśmy znaczącą zmianę dotyczącą nawigacji po serwisie. Od teraz jesteś na bieżąco informowany o tym, co się dzieje w MaxModels. Dodatkowo rozbudowaliśmy powiadomienia mailowe - nawet, jeśli nie jesteś zalogowany otrzymasz wszystkie ważne informacje związane z Twoim profilem.

 

Powiadomienia podzieliliśmy na 2 kategorie: wiadomości oraz inne aktywności. Przy okazji odrobinę zmieniliśmy belkę nawigacyjną, dodając do awatara nick, o co wielokrotnie prosiliście w korespondencji z nami.

 

 

Powiadomienia o wiadomościach informują o nowych wiadomościach, linkując do konwersacji. To także szybki skrót do skrzynki odbiorczej: gdy klikniesz Zobacz wszystkie wiadomości zostaniesz przekierowany na stronę ze wszystkimi konwersacjami.

 

Inne powiadomienia informują o wszystkich aktywnościach, które Cię dotyczą. Między innymi są to: oceny dodane do Twoich zdjęć, komentarze, prośby o referencję, a także oznaczenie Cię jako współtwórcy zdjęcia przez innego użytkownika. Dodatkowo w tym miejscu dowiesz się także, czy ktoś odpowiedział na Twój temat na Forum lub wypowiedział się w temacie, w którym bierzesz udział.

 

Ustawienia powiadomień

Pełną listę wszystkich powiadomień, o których możesz być informowany, znajdziesz klikając w menu rozwijane obok awatara, następnie w Ustawienia i zakładkę Powiadomienia.

 

 

W Ustawieniach masz możliwość zadecydowania, o których aktywnościach chcesz być informowany i w przypadku powiadomień mailowych - jak często. Odznaczenie konkretnego powiadomienia na liście sprawi, że nie będziesz w ogóle informowany o aktywnościach, których powiadomienie dotyczy.

 

Powiadomienia mailowe i te w serwisie są od siebie niezależne - możesz otrzymywać mailem informację o tym, że np. otrzymałeś komentarz do profilu, a nie być o tym informowany w serwisie.

 

 

W przypadku powiadomień mailowych masz do wyboru trzy opcje:

1. Możesz być informowany "za każdym razem". Oznacza to, że za każdym razem, kiedy ktoś np. wystawi Ci ocenę, od razu otrzymasz maila z tą informacją. Przykładowo, jeśli 3 osoby wystawią Ci 3 oceny - otrzymasz 3 maile.

2. Możesz być informowany "za pierwszym wystąpieniem zdarzenia". Oznacza to, że wysyłamy do Ciebie maila tylko raz, z informacją o tym, że np. otrzymałeś ocenę. Przykładowo, nawet jeśli 5 osób wystawi Ci ocenę, otrzymasz jednego maila.

3. Możesz odznaczyć powiadomienie mailowe o danej aktywności i tym samym nie otrzymywać w ogóle maili na ten temat.

 

Pamiętaj, aby po wybraniu interesujących Cię opcji kliknąć Zapisz.

 

UWAGA: powiadomienia mailowe wysyłane są do Ciebie tylko wtedy, kiedy nie jesteś zalogowany w serwisie.

 

Możesz także na liście powiadomień wyłączyć informowanie o aktywnościach związanych z konkretnym zdjęciem, artykułem czy wątkiem na forum. Przykładowo, skomentowałeś artykuł i od tego czasu jesteś informowany o każdym komentarzu do niego. Jeśli nie interesuje Cię już ten temat - możesz zaznaczyć opcję "Nie powiadamiaj mnie więcej o komentarzach do tego artykułu". Pamiętaj, że działanie to jest nieodwracalne!

 


Domyślne ustawienia

Na początek każdy z Was ma włączone wszystkie powiadomienia w serwisie oraz wszystkie powiadomienia mailowe, ale za pierwszym wystąpieniem zdarzenia. Jeśli chcesz to zmienić, przejdź do Ustawień.

 

Jeżeli masz pytania lub sugestie, prosimy o kontakt na maila serwis@maxmodels.pl .

 

Pozdrawiamy,
Zespół MaxModels.pl

Komentarze (18)
Dodaj komentarz
footoo 22 października 2015Fotograf
fajnie jak by wróciła zakładka ostatnio zalogowani - mi pomagała :D obecnie chyba to dziadosko chodzi przez wyszukiwarkę
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
RAL9005 15 października 2015Fotograf
rewelacja! in plus!
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
eklatekla 14 października 2015Modelka
A mi się marzy zakładka w stylu "zdjęcia, na których jesteś oznaczony/a". Raczej niewidoczna publicznie, mogłaby być jedynie do wglądu dla osoby oznaczonej. Można by się było dowiedzieć po jakich zakamarkach maxmodels się tak naprawdę człowiek pałęta.
Ciekawe?
2
1
| Odpowiedz
nitecki 14 października 2015Fotograf
fajno by było jakby klik w info o postach z forum przenosił do ostatniej strony :)
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
vouk 14 października 2015Modelka
Zmiana bardzo na plus. Często przy jakiejś aktywności pod zdjęciami (komentarz/ocena) dowiadywałam się po kilku miesiącach, bo nie zwróciłam uwagi wcześniej. Mnie to rozwiązanie bardzo ułatwia korzystanie z serwisu. :)
Ciekawe?
3
0
| Odpowiedz
aurea 14 października 2015Modelka
tego brakowało :)
Ciekawe?
2
0
| Odpowiedz
kitanek 14 października 2015Fotograf
W końcu się coś ruszyło bo ten portal schodził na psy
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
ROOSTER_PHOTOGRAPHY 13 października 2015Fotograf
Świetne usprawnienie!:)
Miło, że ktoś przy tym przysiadł, znacząco uprzyjemni to korzystanie z serwisu, dziękujemy :)
Ciekawe?
2
0
| Odpowiedz
symbolicinteraction 13 października 2015Fotograf
Myślałem, że już nigdy nie będzie na maxmodels sensownych powiadomień, a tu miła niespodzianka - zaledwie 2 lata po wprowadzeniu nowej wersji serwisu przywróciliście jedną z najważniejszych funkcjonalności do życia xD
Ciekawe?
7
0
| Odpowiedz
lmajewski 13 października 2015Fotograf
jak dla mnie wielki PLUS!! :)
Ciekawe?
3
0
| Odpowiedz
Więcej z: Nowe MaxModels
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Izabela1185 6.0 2 Izabela1185 Modelka
Edytuj _anchor_ 6.0 2 _anchor_ Fotograf
Edytuj pixelrider Yellow Ninja 6.0 2 pixelrider Fotograf
Edytuj mackmiasek 6.0 4 mackmiasek Model
Edytuj mackmiasek 6.0 0 mackmiasek Model
Edytuj mackmiasek 6.0 0 mackmiasek Model
Edytuj mackmiasek 6.0 0 mackmiasek Model
Edytuj iras79 SZUKAMY ! -------- Modelek o ciekawej urodzie
SZUKAMY ! -------- Fryzjera
SZUKAMY ! -------- Stylisty / Projektanta 6.0 4 iras79 Fotograf
Edytuj IzabellaSapula Infinity Way 
Muse: Karolina 
Photo: Izabella Sapula, 
Assist: Łukasz Klocek
6.0 9 IzabellaSapula Fotograf
Zobacz więcej zdjęć