Gilon, Miller, Kubicka, Kot: Modelingowe akcenty w życiu gwiazd Polsatu

REKLAMA
REKLAMA
Gilon, Miller, Kubicka, Kot: Modelingowe akcenty w życiu gwiazd Polsatu

Szturmem wkroczyły w świat show-biznesu, podbijając serca widzów i zyskując rzeszę fanów. Te gwiazdy Polsatu są piękne, przebojowe i niezwykle utalentowane. To zdecydowanie ich czas! W życiorysach kobiet możemy znaleźć jeszcze jeden punkt wspólny – modeling. Jak wyglądała ich przygoda ze światem mody?

 

 

Karolina Gilon, Monika Miller, Sandra Kubicka i Ola Kot to gwiazdy Polsatu, które szerszej publiczności dały poznać się w ostatnim czasie, w błyskawicznym tempie zdobywając sympatię widzów oraz producentów programów telewizyjnych. Łączy je wiele - uroda, talent i ambicje. Nie dziwi więc, że kobiety świetnie odnalazły się w blasku fleszy, doskonale wykorzystując swoje "pięć minut". Jak wyglądała ich droga do kariery medialnej? I jaką rolę w ich życiu odegrał modeling?

 

Karolina Gilon


Swoją przygodę z telewizją zaczęła od udziału w serialu „Miłość na bogato" emitowanym na kanale VIVA Polska. To właśnie w tej produkcji, opowiadającej o życiu młodych i bogatych mieszkańców Warszawy, Gilon dała się poznać szerszej publiczności po raz pierwszy. Karolina nie ukrywała jednak, że jej marzeniem od dziecka była kariera modelki. Dlatego też w 2015 roku postanowiła spróbować swoich sił na castingach do piątej edycji „Top Model" - programu rozrywkowego, w którym poszukiwani są najlepsi modele i modelki w Polsce. Podczas przesłuchań Karolina zrobiła na jury świetne wrażenie, pomimo, a może właśnie dzięki swoim kobiecym krągłościom i charakterystycznym tatuażom, które stały się jej znakiem rozpoznawczym. Modelka szybko zyskała również sympatię widzów, docierając aż do półfinału modowego show. Szybko okazało się też, że Gilon ma świetne predyspozycje do pracy przed kamerą. Blask fleszy jej nie peszył, modelka zachowywała się naturalnie, ale i z dużą pewnością siebie. To właśnie udział w „Top Model" otworzył Karolinie drzwi do kariery. I chociaż po zakończeniu programu Gilon zrezygnowała z pełnoetatowej pracy w świecie mody, to rozwinęła swoje skrzydła jako reporterka i prezenterka telewizyjna.

 

Fot. sensualsoul

 

Modeling pozostał jedną z licznych pasji Karoliny, która jak sama przyznawała, udział w programie „Top Model" potraktowała jako trampolinę do dalszej kariery w telewizji. Upór i konsekwencja pomogły jej osiągnąć swój cel. Tuż po zakończeniu modelingowego show Gilon zadebiutowała jako prowadząca program „DeFacto", później pracowała również nad produkcją „Druga Twarz". Dzisiaj Karolina jest jedną z największych gwiazd Polsatu. Jako prowadząca hitowy program „Love Island. Wyspa Miłości" zyskała rzeszę fanów, a praca nad kolejnym formatem „Ninja Warrior" ugruntowała jej pozycję w stacji. Karolina aktywnie prowadzi również swoje media społecznościowe, w których pokazuje, jak łączy swoje liczne pasje: muzykę, modeling i prezenterkę telewizyjną. I chociaż medialna kariera Karoliny rozwija się w zawrotnym tempie, to nie zrezygnowała ona całkiem ze świata mody - od czasu do czasu bierze udział w sesjach zdjęciowych oraz współpracuje z popularnymi markami.

 

Fot. salem

 

Monika Miller


Wnuczka byłego premiera Polski Leszka Millera zasłynęła w mediach właśnie dzięki niemu. W jednym ze swoich wpisów na Twitterze polityk publicznie złożył życzenia urodzinowe Monice, udostępniając fotografię wnuczki. Oryginalny wygląd Moniki przykuł uwagę internautów, dzięki czemu szybko zyskała ona rozgłos i zaczęła pojawiać się na ściankach. Chociaż ciało wnuczki polityka pokryte jest imponującą liczbą ponad pięćdziesięciu tatuaży, kobieta od dłuższego czasu z powodzeniem spełnia się jako fotomodelka, szczególnie w modelingu alternatywnym. Miller ma na swoim koncie udział w kilku teledyskach oraz niezliczonych sesjach zdjęciowych. Krewna byłego polityka wydała również kilka autorskich utworów muzycznych. Jak artystka sama przyznaje, nie zawsze akceptowała ona swoje kobiece krągłości. Jej marzeniem było jednak zostanie modelką, dlatego postanowiła zrzucić nadprogramowe kilogramy. Problemy z samoakceptacją doprowadziły wnuczkę polityka do bulimii i anoreksji. Do dzisiaj Monika zmaga się z problemami zdrowotnymi, będącymi konsekwencją zaburzeń odżywiania w przeszłości.

 

O presji dążenia do idelanego wyglądu i problemach z samoakceptacją - przeczytaj rozmowę z Moniką Miller >>>


Fot. Kitana Beker, zdjęcie z portfolio MonikaMillerOfficial


W 2019 roku fotomodelka wzięła udział we flagowym formacie „Taniec z gwiazdami. Dancing with the stars", w którym partnerował jej Jan Kliment. W programie Monika dała się poznać jako pełna wdzięku, utalentowana i przebojowa artystka. Jak sama przyznaje udział w programie pozwolił jej odkryć swoją kobiecość i poznać możliwości swojego ciała. To właśnie dzięki niemu zyskała pewność siebie oraz ogromną sympatię widzów. Zmagania taneczne fotomodelka zakończyła tuż przed półfinałem, odpadając w ósmym odcinku show. Monika wciąż na pierwszym planie stawia muzykę i modeling. "Taniec z gwiazdami" otworzył jej jednak drzwi również do kariery medialnej. Tuż po zakończeniu produkcji w kierunku modelki posypały się zawodowe propozycje, dzięki czemu rozwija się ona na wielu płaszczyznach. Oprócz swoich dwóch największych pasji realizuje się także w roli jurorki w jednym z programów „Beauty express. Mistrzynie makijażu" oraz jako aktorka, grając w serialu „Gliniarze".


Zobacz więcej zdjęć Moniki w Maxmodels >>>

Fot. Paweł Biegun, zdjęcie z portfolio MonikaMillerOfficial

 

Sandra Kubicka


W jednym z wywiadów Sandra zdradziła, że po przyjściu na świat, gdy tylko jej matka na nią spojrzała, powiedziała: „,Moja córka będzie sławna". Od tamtego czasu rodzicielka Sandry robiła wszystko, aby jej córka została modelką. Pomocna w rozpoczęciu kariery dziewczyny okazała się przeprowadzka rodziny Kubickich do Miami w 2008 roku. To właśnie w Stanach Zjednoczonych dzięki uczestnictwu w konkursie, w którym nagrodą było podpisanie kontraktu z agencją modelek, Sandra zaczęła stawiać swoje pierwsze kroki w branży. Ciekawostką jest fakt, że chociaż piękna Polka doszła do finału rozgrywek, to została z nich zdyskwalifikowana, ponieważ nie chciała wziąć udziału w ostatnim ich etapie - w konkursie talentów. Pomimo tego Kubicka decyzją jury została do niego przywrócona i ostatecznie zdobyła I miejsce. W nagrodę Polka rozpoczęła współpracę z renomowaną agencją modelingową. Od tego czasu Sandra wzięła udział w licznych kampaniach reklamowych, pracowała jako modelka Victoria's Secret, a jej twarz zdobiła okładki wielu magazynów modowych. Amerykańskie czasopismo „Maxim" umieściło nawet Kubicką na liście „100 najseksowniejszych nazwisk Ameryki". Topmodelka wzięła też udział w 10. edycji „Tańca z gwiazdami", w którym wraz z Wojciechem Jeschke dotarła do finałowej trójki. Dzięki tanecznemu show Kubicka zyskała sympatię widzów oraz producentów programu. Modelka przeprowadziła się z powrotem do Polski i zaczęła rozwijać swoją karierę w telewizji, przede wszystkim zajmując się konferansjerką. Sandra nie porzuciła jednak świata mody, w którym wciąż prężnie się rozwija, realizując kolejne kampanie reklamowe. 25-latka prowadzi również warsztaty, w których uczy, jak zostać modelką oraz zdradza tajniki swojego zawodu.

 

Fot. zaraza

 


Fot. VIPHOTO/ East News

 

Ola Kot


Prezenterka telewizyjna i radiowa, która dała się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w jednej z edycji „Tańca z gwiazdami", w której tańczyła z Tomaszem Barańskim. Dzisiaj mało kto pamięta jednak o początkach jej kariery. W 2009 roku Ola Kot wygrała bowiem konkurs Miss Beskid i zakwalifikowała się do finału Miss Polski. Chociaż nie odniosła w nim większego sukcesu, to udało się jej przekuć swoją urodę w atut, który bez wątpienia pomógł jej w pracy medialnej. Tę rozpoczęła od castingu do jednej ze stacji telewizyjnych w ramach którego opublikowała filmik na Youtubie. Kot pracowała później jako prezenterka radiowa i telewizyjna. Ola próbowała swoich sił nawet w roli pogodynki. W 2008 roku pojawiała się na okładce magazynu „Playboy". Rok później, tuż po zakończeniu tanecznego show, w którym zajęła szóste miejsce, Kot poprowadziła popularnonaukowy format „Kopernik była kobietą" na antenie stacji Super Polsat. Prezenterka pracowała również nad programem „Polacy za granicą", w którym prezentowano sylwetki osób, które ułożyły sobie życie poza granicami Polski, w niezwykłych zakątkach świata. Ola Kot aktywnie prowadzi również konta w mediach społecznościowych, na których prezentuje swoim fanom ujęcia nie tylko z życia zawodowego, ale również prywatnego. Dzisiaj Ola skupia się przede wszystkim na doskonaleniu pracy przed kamerą, czekając na nowe, ciekawe wyzwania zawodowe. Była Miss Beskidów na dobre porzuciła modeling, który był jedynie krótkim epizodem w jej życiu.

 

Fot. Podlewski/ AKPA

 

Fot. Baranowski/ AKPA

 

Modeling może być sposobem na życie, pasją, ale i trampoliną do kariery medialnej. Dla każdej ze wspomnianych gwiazd przygoda w świecie mody miała inny charakter, w odmienny sposób kobiety pokierowały też swoim życiem zawodowym. Jedno jest jednak pewne - niezależnie od miejsca, w którym się teraz znajdują - doświadczenie z pracy w branży modelingowej bez wątpienia pomogło im w rozwinięciu skrzydeł przed kamerą, a swoją urodę przekuły w niepodważalny atut.


Katarzyna Jarosz/ Redakcja Maxmodels.pl

Zdjęcie główne: Magdebursky photography z portfolio MonikaMillerOfficial/ malldonka

 

 

 

***


Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!


ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - kliknij.

 

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

 

Komentarze (1)
Dodaj komentarz
evva75 29 grudnia 2020Fotograf
"piękna Polka doszła do finału rozgrywek, to została z nich zdyskwalifikowana, ponieważ nie chciała wziąć udziału w ostatnim ich etapie - w konkursie talentów. Pomimo tego Kubicka decyzją jury zdobyła I miejsce"

To została zdyskwalifikowana czy zdobyła pierwsze miejsce? Bo to się wzajemnie wyklucza.
Ciekawe?
0
0
| Odpowiedz
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj bambola Bulent Karakas 6.0 0 bambola Modelka
Edytuj ZupaMleczna Profile instagramowe:

FOTO: @emilialyonphoto
Modelka: @_frostmagdalena
Sukienka: @@kry_szy
6.0 0 ZupaMleczna Wizażysta
Edytuj wika0802 6.0 0 wika0802 Modelka
Edytuj blok_ada 6.0 0 blok_ada Wizażysta
Edytuj blok_ada 6.0 1 blok_ada Wizażysta
Edytuj blok_ada 6.0 0 blok_ada Wizażysta
Edytuj blok_ada 6.0 0 blok_ada Wizażysta
Edytuj chato 5.9 0 chato Fotograf
Zobacz więcej zdjęć