FAQ nowej odsłony serwisu Maxmodels.pl

1. Nie mogę się zalogować.


Logowanie odbywa się albo przez nick albo adres email, który został podany przy rejestracji. Pole do logowania znajduje się w prawym górnym rogu serwisu. Jeśli nie możesz się zalogować, upewnij się, że podajesz poprawne dane. Jeśli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z funkcji „Odzyskaj zapomniane hasło”. Znajduje się ono na podstronie z logowaniem, obok przycisku Zaloguj. Zostanie wysłana do Ciebie wiadomość z linkiem. Kliknij w niego i ustaw nowe hasło.

 

 

2. Odzyskiwanie hasła nie działa – wyświetla się błąd, że podane dane są nieprawidłowe


Upewnij się, że podany przez Ciebie adres e-mail jest zgodny z tym, który podałeś/aś w procesie rejestracji do serwisu. Jest to niezbędny wymóg bezpieczeństwa, który zapobiega przejęciu konta przez osoby trzecie. W razie indywidualnych problemów, prosimy o kontakt na serwis@maxmodels.pl .

 

 

3. Zostałem przypisany do błędnej profesji. Jak to zmienić?


W nowej wersji MaxModels rozdzieliliśmy profesje, aby ułatwić korzystanie z serwisu i umożliwić Wam lepsze prezentowanie Waszego portfolio. W przypadku osób, które zadeklarowały profesję Fryzjerzy & Wizażyści lub Inna w poprzedniej wersji, przypisaliśmy wszystkich do Fryzjerów lub Fotografów ze względów technicznych. Nie jest to błąd, nie zapomnieliśmy o Was i żadne dane nie zostały utracone! Prosimy o kontakt pod adresem: serwis@maxmodels.pl z następującymi informacjami: nick, profesja, w jakiej chcecie się znaleźć, email zwrotny.

 

 

4. Jak mogę ustawić kolejność zdjęć?


Wystarczy, że się zalogujesz i na stronie swojego portfolio klikniesz w przycisk "Edytuj kolejność zdjęć". Za pomocą lewego przycisku myszki dowolnie poukładasz swoje fotografie.

 

 

5. Jak korzystać z wyszukiwarki?

 

W serwisie MaxModels możliwe jest wyszukiwanie osób, zdjęć i wątków na forum. Szczegółowe informacje na temat działania wyszukiwarki znajdziesz w tym artykule.

 

 

6. Jak działają wiadomości prywatne?


W serwisie MaxModels wiadomości prywatne pojawiają się w formie konwersacji, ale także osobnych wiadomości. Szczegółowe informacje na temat tej funkcji odnajdziesz w tym artykule.

 

 

7.Jak działają powiadomienia?

 

W MaxModels masz możliwość dokładnego określenia, o czym i jak często chcesz być informowany. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w tym artykule.

 

 

8. Jak liczona jest ocena portfolio?


Ocena portfolio to średnia ocen ze wszystkich opublikowanych zdjęć. Usunięcie zdjęcia powoduje ponowne przeliczenie średniej.

 

 

9. Ze względu na jakie kryterium prezentowane są portfolio w poszczególnych kategoriach, np. Fotograf czy Modelka?


Portfolio segregowane są od najnowszych do najstarszych, z tym, że profile bez zdjęć profilowych umieszczane są na końcu listy.

 

 

10. Jakie są wymiary zdjęć, które mogę umieścić w serwisie?

 

Minimalny rozmiar zdjęcia wgrywanego do serwisu wynosi 300px szerokości i 300px wysokości. Natomiast maksymalny rozmiar zdjęcia wynosi 950px szerokości i 1125px wysokości. W przypadku zdjęć pionowych, pliki tej wielkości nie są poddawane konwersji. Natomiast zdjęcia poziome o boku szerszym niż 950px są odpowiednio skalowane do szerokości 950px. Szczegółowe informacje na temat zdjęć w serwisie odnajdziesz w tym artykule.

 

 

11. Jak mogę skontaktować się z moderacją serwisu?


Wszelkie przypadki nadużyć jak kradzieże zdjęć, wulgarne zachowanie etc. prosimy kierować przez formularz kontaktowy Napisz do nas – umieszczony w stopce serwisu. Ponadto pojedyncze zdjęcia, komentarze, posty i wiadomości prosimy zgłaszać za pomocą przycisku Zgłoś nadużycie umieszczonego przy konkretnych zdarzeniach. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.


Zespół MaxModels.pl