ARTYKUŁY

REKLAMA
Justyna Jachnik: Udział w finale Miss Polski to coś pięknego
Justyna Jachnik: Udział w finale Miss Polski to coś pięknego

Justyna Jachnik, w serwisie MaxModels.pl znana jako jutka_66, to jedna z 24 wyjątkowych finalistek tegorocznego konkursu Miss Polski. W rozmowie z nami Miss Beskidów zdradziła, jak wspomina swoją przygodę z konkursami piękności oraz jak wpłynęły one na jej życie. Przekonajcie się, jak wygląda udział w tego typu rywalizacji oczami 23-letniej mieszkanki Bielska-Białej.

Dodano: 17 sierpnia 2022
Bonder Photography: "Zostawmy trochę miejsca dla wyobraźni odbiorcy"
Bonder Photography: "Zostawmy trochę miejsca dla wyobraźni odbiorcy"

Bonder Photography, znany w MaxModels jako „b0nder”, otrzymał wyróżnienie redakcji w naszym ostatnim plebiscycie Portfolio Roku 2021. Jest pełen pasji i ciągle rozwija swój fotograficzny warsztat. Wie, że naga kobieta na zdjęciu nie jest gwarantem sukcesu, a liczba polubień nie świadczy o wyjątkowości kadru. Kogo oprócz Dody i Natalii Siwiec widziałby przed swoim obiektywem?

Dodano: 28 kwietnia 2022
W pracy modelki lubię to, że nie ma w niej monotonii - wywiad z Moniką Chmielecką
W pracy modelki lubię to, że nie ma w niej monotonii - wywiad z Moniką Chmielecką

Monika Chmielecka, znana w sieci pod pseudonimem blackchink, to doświadczona modelka i influencerka, której konta w mediach społecznościowych śledzą tysiące osób. W rozmowie z nami Monika zdradziła, dlaczego uważa, że praca w modelingu nie jest prostym zajęciem oraz co jest w niej największym wyzwaniem. Sprawdźcie, jak modelka wspomina swoje początki w branży i czego nauczył ją udział w licznych sesjach zdjęciowych oraz w popularnych klipach muzycznych.

Dodano: 06 października 2021
Użytkownicy MaxModels na castingach w 10. edycji “Top Model”. Kto dostał się do kolejnego etapu?
Użytkownicy MaxModels na castingach w 10. edycji “Top Model”. Kto dostał się do kolejnego etapu?

Za nami castingi do jubileuszowej edycji modowego show TVN-u i bootcamp. Uczestnicy musieli udowodnić jurorom, że zasłużyli na przejście do następnej części programu, w której rywalizowali o pojawienie się w domu Top Model. Dla wielu z nich telewizyjne show nie było pierwszą przygodą z modelingiem. Na bootcampie pojawili się między innymi użytkownicy MaxModels, którzy na swoim koncie mają już sesje zdjęciowe, doświadczenie w branży, a także tysiące obserwatorów w mediach społecznościowych. Sprawdźcie, którzy kandydaci do tytułu "Top Model" dostali się do domu modeli i modelek, a którzy pożegnali się z programem.

Dodano: 16 września 2021
Marianna Schreiber: Lepiej przyznać się do błędów i zrobić coś dobrego dla innych, niż trwać w kłamstwie
Marianna Schreiber: Lepiej przyznać się do błędów i zrobić coś dobrego dla innych, niż trwać w kłamstwie

Marianna Schreiber pojawiła się na castingu do dziesiątej edycji „Top Model” i wzbudziła niemałą sensację. Jeszcze zanim stanęła przed jurorami, wyznała, że nie powiedziała mężowi o tym, że chce wziąć udział w show TVN-u. Po emisji odcinka w mediach zaroiło się od nagłówków: „Żona ministra PiS w Top Model”. Marianna podkreśla, że te tytuły są tylko dowodem na to, jak ciężko jest jej być sobą, a nie tylko żoną znanego polityka. Kontrowersje wokół modelki nie ustają, a ona sama nie stara się ich przemilczeć. Przeprasza za błędy, które popełniła i choć każde jej słowo jest skrupulatnie analizowane, to komentuje ona wszystko, co wokół niej się dzieje i rozmawia z obserwatorami w mediach społecznościowych. Sprawdźcie, co Marianna zdradziła w wywiadzie dla MaxModels!

Dodano: 08 września 2021
Naprawdę nie było czasu na rywalizację -  wywiad z Agatą Wdowiak, Miss Polski 2021
Naprawdę nie było czasu na rywalizację - wywiad z Agatą Wdowiak, Miss Polski 2021

Kim jest dziewczyna, która w tym roku skradła serca jury i zdobyła koronę i tytuł najpiękniejszej Polki? Agata Wdowiak, Miss Polski 2021, jest pełna pasji i wszechstronnie uzdolniona. To dziewczyna naturalnie piękna oraz odważna, która lubi nowe wyzwania. W rozmowie z nami Agata zdradziła, jak się stało, że wzięła udział w konkursie i jak z jej perspektywy wyglądały przygotowania do gali. Wywiad z najpiękniejszą Polką był również doskonałą okazją do poruszenia tematów modelingowych. Jakie plany na przyszłość ma Agata i do czego chce wykorzystać swoją wygraną w konkursie Miss Polski?

Dodano: 31 sierpnia 2021
Iwona Górska, finalistka Miss Polski: Aby dotrzeć do finałowego składu, postawiłam na naturalność
Iwona Górska, finalistka Miss Polski: Aby dotrzeć do finałowego składu, postawiłam na naturalność

Iwona Górska to piękna użytkowniczka MaxModels, która zgłosiła się do organizowanego przez nas w czerwcu castingu ostatniej szansy do Miss Polski. Iwona wywalczyła sobie miejsce w ćwierćfinale, następnie zakwalifikowała się do półfinału, a później dostała się do samego finału Miss Polski 2021. Dlaczego Iwona postanowiła zgłosić się do konkursu i czy droga do zaprezentowania się podczas gali finałowej, transmitowanej w ubiegłym tygodniu przez telewizję Polsat, była trudna?

Dodano: 27 sierpnia 2021
Sagaj Photography: Nasza estetyka jest w nas, jej nie trzeba szukać  – wywiad z Sagajem
Sagaj Photography: Nasza estetyka jest w nas, jej nie trzeba szukać – wywiad z Sagajem

Tego fotografa nie trzeba przedstawiać. Sagaj założył konto w MaxModels 10 lat temu. Jego zdjęcia nieustannie wywołują mnóstwo emocji, a portfolio stale gości na szczytach rankingów popularności. W mediach społecznościowych obserwują go setki tysięcy osób, które podziwiają jego portrety nieziemsko pięknych kobiet. Zdarza się jednak, że dzieląc się swoimi pracami, zauważa on przejawy rasizmu czy hejtu. Sagaj opowiedział nam też o drastycznych ingerencjach w wygląd modelek na zdjęciach i zdradził, dlaczego często powtarza, że jest Zenkiem Martyniukiem fotografii.

Dodano: 06 sierpnia 2021
Fotografując czuję, że mogę zaklinać rzeczywistość – wywiad z Andrzejem Carem
Fotografując czuję, że mogę zaklinać rzeczywistość – wywiad z Andrzejem Carem

Andrzej Car, znany w Maxmodels jako acar, to fotograf, który w naszym ostatnim plebiscycie Portfolio Roku 2020 zdobył wyróżnienie redakcji, a jednocześnie II miejsce pod względem liczby głosów użytkowników Maxmodels. Sprawdźcie, jak zrodziła się jego pasja do fotografii, jaki ma sposób na pokazanie urody modelek i czy uważa, że zrobił już najlepszą fotografię w swoim życiu.

Dodano: 23 kwietnia 2021
Twarz jest bardzo ciekawym płótnem do malowania – wywiad z Pauliną Piegat
Twarz jest bardzo ciekawym płótnem do malowania – wywiad z Pauliną Piegat

Wizażystka, modelka i artystka - to właśnie Paulina Piegat, znana w serwisie jako paulina_piegat_paint_me_up , pokonała konkurencję i zwyciężyła w tegorocznej edycji plebiscytu na Portfolio Roku. Była to świetna okazja, aby porozmawiać z Pauliną o jej zamiłowaniu do sztuk wizualnych, początkach pracy w branży beuaty i podejściu do wizażu oraz modelingu.

Dodano: 22 kwietnia 2021
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Ellllla 6.0 2 Ellllla Modelka
Edytuj Szooker 6.0 0 Szooker Fotograf
Edytuj monikasiedlik 6.0 2 monikasiedlik Modelka
Edytuj IwonaS 6.0 0 IwonaS Modelka
Edytuj Adam-ski 6.0 2 Adam-ski Fotograf
Edytuj Eliza-N 6.0 1 Eliza-N Modelka
Edytuj Alpinista Nikola 6.0 0 Alpinista Fotograf
Edytuj ivoilona 6.0 1 ivoilona Fotograf
Zobacz więcej zdjęć