ARTYKUŁY

REKLAMA
Iwona Górska, finalistka Miss Polski: Aby dotrzeć do finałowego składu, postawiłam na naturalność
Iwona Górska, finalistka Miss Polski: Aby dotrzeć do finałowego składu, postawiłam na naturalność

Iwona Górska to piękna użytkowniczka MaxModels, która zgłosiła się do organizowanego przez nas w czerwcu castingu ostatniej szansy do Miss Polski. Iwona wywalczyła sobie miejsce w ćwierćfinale, następnie zakwalifikowała się do półfinału, a później dostała się do samego finału Miss Polski 2021. Dlaczego Iwona postanowiła zgłosić się do konkursu i czy droga do zaprezentowania się podczas gali finałowej, transmitowanej w ubiegłym tygodniu przez telewizję Polsat, była trudna?

Dodano: 27 sierpnia 2021
Sagaj Photography: Nasza estetyka jest w nas, jej nie trzeba szukać  – wywiad z Sagajem
Sagaj Photography: Nasza estetyka jest w nas, jej nie trzeba szukać – wywiad z Sagajem

Tego fotografa nie trzeba przedstawiać. Sagaj założył konto w MaxModels 10 lat temu. Jego zdjęcia nieustannie wywołują mnóstwo emocji, a portfolio stale gości na szczytach rankingów popularności. W mediach społecznościowych obserwują go setki tysięcy osób, które podziwiają jego portrety nieziemsko pięknych kobiet. Zdarza się jednak, że dzieląc się swoimi pracami, zauważa on przejawy rasizmu czy hejtu. Sagaj opowiedział nam też o drastycznych ingerencjach w wygląd modelek na zdjęciach i zdradził, dlaczego często powtarza, że jest Zenkiem Martyniukiem fotografii.

Dodano: 06 sierpnia 2021
Fotografując czuję, że mogę zaklinać rzeczywistość – wywiad z Andrzejem Carem
Fotografując czuję, że mogę zaklinać rzeczywistość – wywiad z Andrzejem Carem

Andrzej Car, znany w Maxmodels jako acar, to fotograf, który w naszym ostatnim plebiscycie Portfolio Roku 2020 zdobył wyróżnienie redakcji, a jednocześnie II miejsce pod względem liczby głosów użytkowników Maxmodels. Sprawdźcie, jak zrodziła się jego pasja do fotografii, jaki ma sposób na pokazanie urody modelek i czy uważa, że zrobił już najlepszą fotografię w swoim życiu.

Dodano: 23 kwietnia 2021
Twarz jest bardzo ciekawym płótnem do malowania – wywiad z Pauliną Piegat
Twarz jest bardzo ciekawym płótnem do malowania – wywiad z Pauliną Piegat

Wizażystka, modelka i artystka - to właśnie Paulina Piegat, znana w serwisie jako paulina_piegat_paint_me_up , pokonała konkurencję i zwyciężyła w tegorocznej edycji plebiscytu na Portfolio Roku. Była to świetna okazja, aby porozmawiać z Pauliną o jej zamiłowaniu do sztuk wizualnych, początkach pracy w branży beuaty i podejściu do wizażu oraz modelingu.

Dodano: 22 kwietnia 2021
Lubię, gdy zdjęcia wywołują emocje - wywiad z Ariadną Majewską
Lubię, gdy zdjęcia wywołują emocje - wywiad z Ariadną Majewską

Ariadna Majewska jest nie tylko fotografką, ale i modelką oraz znaną blogerką modową. Jej konta w mediach społecznościowych obserwują miliony osób! W rozmowie z Maxmodels ari_maj opowiedziała nam o początkach swojej kariery w Internecie oraz zdradziła, jak wygląda jej praca na co dzień. Sprawdźcie, jaki jest przepis na sukces oraz zdobycie ogromnej popularności w sieci według Ariadny Majewskiej.

Dodano: 12 marca 2021
Kobiece piękno nie ma jednego rozmiaru - wywiad z Sandrą Naum
Kobiece piękno nie ma jednego rozmiaru - wywiad z Sandrą Naum

Udział w wyborach miss był marzeniem Sandry_Naum od dziecka. W tym roku modelce udało się je spełnić i wziąć udział w finale Miss Polski 2020! W rozmowie z nami Sandra opowiedziała o kulisach wyborów najpiękniejszej Polki, zmieniających się kanonach piękna oraz coraz bardziej docenianej w branży różnorodności i naturalności.

Dodano: 26 stycznia 2021
Kobiety to klucz do zrozumienia współczesnego świata - wywiad z 谷戸  Yato
Kobiety to klucz do zrozumienia współczesnego świata - wywiad z 谷戸 Yato

谷戸 Yato fotografuje głównie kobiety i uznaje je za klucz do zrozumienia współczesnego świata. Jego zdjęcia budzą wiele emocji, między innymi dlatego, że jak sam mówi - są przerysowane i wyraziste. O jednej z jego prac zrobiło się ostatnio bardzo głośno. To ujęcie przedstawiające nagie kobiece ciało i męską dłoń w wulgarnym geście, które można było zobaczyć na protestach Strajku Kobiet. 谷戸 Yato opowiedział nam o znaczeniu tej fotografii i kontrowersjach, które wywołała. Zdradził też, czym jest dla niego dobre zdjęcie i jakie ma fotograficzne plany.

Dodano: 09 grudnia 2020
Modeling jest świetną formą artystyczną - wywiad z Adamem Sikorskim
Modeling jest świetną formą artystyczną - wywiad z Adamem Sikorskim

W tym roku po raz pierwszy w historii Plebiscytu Portfolio Roku dzięki waszym głosom wśród laureatów znalazł się model! To właśnie Adam Sikorski, znany w serwisie jako Adagioo, zajął II miejsce w organizowanym przez MaxModels konkursie, dzięki czemu mieliśmy okazję porozmawiać z nim o jego pierwszych doświadczeniach przed obiektywem aparatu, pasjach i marzeniach związanych z modelingiem.

Dodano: 10 kwietnia 2020
W świecie mody ceni się  naturalność - wywiad z Klaudią Szychowicz
W świecie mody ceni się naturalność - wywiad z Klaudią Szychowicz

Trzecie miejsce w Plebiscycie Portfolio Roku 2019 zajęła Klaudia Szychowicz znana w serwisie jako _cinderella_. W rozmowie z nami modelka opowiedziała o swoich początkach w branży, rozwijającej się karierze i planach na przyszłość!

Dodano: 10 kwietnia 2020
Czy udział w "Top Model" będzie furtką do kariery dla użytkowniczek MaxModels?
Czy udział w "Top Model" będzie furtką do kariery dla użytkowniczek MaxModels?

Program „Top Model” rządzi się swoimi prawami, nie tylko wygrany ma szansę na międzynarodową karierę. Nie wszyscy uczestnicy show potrafią jednak wykorzystać szansę, jaką daje im udział w programie. Czy ta sztuka uda się użytkowniczkom MaxModels? W krótkiej rozmowie z nami Ania Jaroszewska (elyssa) i Nikola Furman (nikolafurmantopmodel) opowiedziały o swoich odczuciach tuż po wielkim finale „Top Model” oraz o planach na przyszłość.

Dodano: 29 listopada 2019
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Olenka 6.0 2 Olenka Modelka
Edytuj Tancereczka_22 6.0 1 Tancereczka_22 Modelka
Edytuj pyzafoto 6.0 1 pyzafoto Fotograf
Edytuj tanewski 6.0 1 tanewski Fotograf
Edytuj maajkaaa 5.9 5 maajkaaa Modelka
Edytuj Smiech_na_sali 6.0 0 Smiech_na_sali Modelka
Edytuj stark 6.0 0 stark Fotograf
Edytuj domkakromka666 6.0 3 domkakromka666 Modelka
Edytuj stark 6.0 0 stark Fotograf
Edytuj domkakromka666 6.0 0 domkakromka666 Modelka
Zobacz więcej zdjęć