"Top Model 11": Kto otrzymał złoty bilet?

Dodano: 14.09.2022
REKLAMA
Zdjęcie: Instagram @topmodeltvn

Za nami drugi odcinek 11. edycji "Top Model", w którym poznaliśmy kolejne barwne osobowości, zdecydowane na to, aby podbić świat mody. Czy wśród kandydatów znalazł się ktoś na tyle wyjątkowy, aby zdobyć serca jurorów i otrzymać od nich złoty bilet?

 

 

Emocje, których dostarczyło nam modowe show w ubiegłym tygodniu, wciąż nie opadły, a już teraz mamy okazję poznać kolejnych kandydatów, którzy chcą dostać się do domu modeli i modelek.

 

Kto otrzymał srebrny bilet?

 

Podobnie, jak w poprzednim sezonie, uczestnicy mieli możliwość otrzymania srebrnego i złotego biletu. Ten pierwszy przyznają widzowie i internauci, a osoba, która go wygra nie musi brać udziału w castingu i dostaje się od razu na bootcamp, na którym będzie rywalizowała o miejsce w jedenastej edycji programu. Ze wszystkich zgłoszeń do "Top Model" przysłanych online każdy z jurorów wybrał po jednym, które zrobiło na nich największe wrażenie. O srebrny bilet walczyli: Julia Krause, Fabian Sokołowski, Zuzanna Affek, Mikołaj Szymczak, Nikolina Holuk. Ostatecznie otrzymał go Fabian Sokołowski, tegoroczny maturzysta, który pasjonuje się astronomią.

 

 

Od lat zachwycał się jej figurą

 

Eliza Jakubowska ma 30 lat i pracuje w korporacji, jednak jej wymarzonym zajęciem jest modeling, chciałaby też zaistnieć w show biznesie. To nie pierwszy raz, gdy pojawiła się na castingu do "Top Model". Próbowała już swoich sił w drugiej edycji programu, jednak nie zaproszono jej wówczas do dalszego udziału w show. Mimo tego, poprzednim razem,  figura Elizy zrobiła ogromne wrażenie na Marcinie Tyszce. Teraz jurorzy także docenili jej zadbaną sylwetkę i zaproponowali jej dalszy udział w programie.

 

Do programu dostał się także Maciej Skiba z Koszalina. Dostał on od jurorów specjalne zadanie - musiał zapozować do sesji zdjęciowej z Dominiką Wysocką, zwyciężczynią 10. edycji "Top Model". Efekty sesji potwierdziły jego potencjał.

 

 

Twarz z 10. edycji "Top Model"

 

Na castingu pojawiła się też delikatna Julia Florczak. To dziewiętnastolatka z Łodzi, która interesuje się modą. Podczas castingu wspierał ją jej chłopak, którym, jak się okazało, jest uczestnik poprzedniej edycji programu. Julia i Mariusz Jakubowski są parą już od roku.

Jurorzy nie byli pewni, czy przekonuje ich energia modelki. Marcin Tyszka zrobił jej szybką sesję zdjęciową. Dziewczyna ulubieńca poprzedniej edycji ostatecznie ujęła jury swoją urodą i otrzymała zaproszenie na bootcamp. Kasia Sokołowska poprosiła ją jednak, aby popracowała nad przebojowością.

 

 

Wychowała się w domu starców

 

Do kolejnego etapu dostał się także Krystian Embradora, który zaintrygował jurorów tym, że ma na swoim koncie dokonania artystyczne. Krystian gra w musicalu "Metro". Podczas castingu miał okazję zaśpiewać razem z Marcinem Tyszką  utwór "Wybudujemy wieżę".

 

Na bootcampie zobaczymy również Wiktorię Jasuwienias, 23-latkę z Krakowa, która jest matką dwójki dzieci i chciałaby spróbować swoich sił w świecie mody. A także Marię z Ukrainy, która uciekła w marcu przed wojną do Polski. Jurorzy dostrzegli jej potencjał i wyrazistą osobowość.

 

Dużo emocji wzbudziła Gina z Berlina, która jest pielęgniarką. Dziewczyna wyznała, że jej mama także pracuje jako pielęgniarka w domu starców, dlatego Gina tak naprawdę wychowała się w tym miejscu. Aktualnie praca ze starszymi ludźmi jest tym, w czym się świetnie odnajduje. Piękność z Berlina próbowała już swoich sił w niemieckiej edycji programu, jednak nie została zaproszona do udziału w show. Jurorzy "Top Model TVN" postanowili dać jej tę szansę.

 

 

Jego życie zmieniło się po wypadku

 

Wśród interesujących osobowości, które zobaczyliśmy we wczorajszym odcinku znalazł się także 44-letni Mirek, który wiele lat temu pracował jako model. Nie odniósł wówczas sukcesu, bo brał udział głównie w castingach do reklam telewizyjnych, w czym nie czuł się najpewniej. Decyzją jurorów zobaczymy go w kolejnym etapie.

 

Mnóstwo emocji wywołała również prezentacja Łukasza Waly, który trenował judo i był w kadrze narodowej. Niestety wypadek samochodowy przerwał jego obiecującą karierę. Teraz Łukasz porusza się na wózku inwalidzkim i chce spróbować swoich sił w modelingu. Łukasz jest też znanym TikTokerem. W swoich mediach społecznościowych pokazuje, jak wygląda życie osób na wózku inwalidzkim i odpowiada na najbardziej niedyskretne pytania, także te dotyczące jego życia intymnego. Jurorzy nie zaprosili go do udziału w programie, według nich Łukasz musi jeszcze poćwiczyć grę przed aparatem.

 

Wiele wzruszeń pojawiło się także, gdy na wybiegu pojawiła się Adriana z Kutna. Pasjonuje się ona wizażem i jest mistrzynią Polski w artystycznym makijażu ślubnym. Adriana jest osobą transpłciową, aktualnie przyjmuje terapię hormonalną. Według Joanny Krupy jest ona niesamowicie inspirująca, między innymi dlatego zobaczymy ją w kolejnym etapie.

 

Kolejny złoty bilet rozdany!

 

Zwykle najwięcej emocji w odcinkach poświęconych castingom budzi złoty bilet. To wyjątkowa przepustka do domu modeli i modelek, którą jurorzy mogą przyznać osobie, która najbardziej ich zachwyci. To wyróżnienie zapewnia uczestnikowi miejsce w domu Top Model - bez konieczności rywalizacji o nie podczas bootcampu. Do tej pory grono jurorów skorzystało z tej szansy trzykrotnie. Pierwszy raz w ósmej edycji show złoty bilet otrzymała piękność o egzotycznej urodzie - Klaudia El Dursi. Natomiast w dziewiątym sezonie wywalczyła go skromna Weronika Kaniewska, a w dziesiątym zjawiskowo piękna Weronika Zoń.


Złoty bilet 11. edycji "Top Model" otrzymała obłędnie piękna Aleksanda Helis. Ma 19 lat i właśnie zdecydowała się na to, by porzucić studia. O zamiarze udziału w programie nie powiedziała nikomu, nawet swoim najbliższym. Jurorów urzekły jej lazurowe oczy, delikatna uroda i pozytywna energia. Waszym zdaniem Aleksandra zasłużyła na bilet?

 

 

Kamila Bińczak / Redakcja Maxmodels.pl

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj amarillena 6.0 0 amarillena Modelka
Edytuj Atelier_MS 6.0 0 Atelier_MS Fotograf
Edytuj sszymalak 0.0 0 sszymalak Fotograf
Edytuj aXII 6.0 0 aXII Modelka
Edytuj eckart Kaja 6.0 1 eckart Fotograf
Edytuj grzegorzniklas Modelka: Melisa
Światło zastane 6.0 0 grzegorzniklas Fotograf
Edytuj l-p 6.0 0 l-p Fotograf
Edytuj Alpinista Nikola:) 6.0 0 Alpinista Fotograf
Edytuj AnnaZ 6.0 0 AnnaZ Modelka
Edytuj AnnaZ 6.0 0 AnnaZ Modelka
Zobacz więcej zdjęć