Wielki finał "Top Model"! Kto wygrał ósmą edycję programu?

REKLAMA
REKLAMA
Wielki finał

Pełen emocji wielki finał ósmej edycji „Top Model” za nami! Uczestnicy programu zaprezentowali podczas pokazów kolekcje zarówno cenionych projektantów, jak i wschodzących gwiazd świata mody. Zaprezentowane zostały również fotografie z ostatniej sesji zdjęciowej, która odbyła się na Kubie. Który z aspirujących modeli i modelek okazał się najlepszy i wygrał ósmą odsłonę programu?

 

 

Ósma edycja programu dobiegła końca. Czwórka finalistów zawalczyła o zwycięstwo podczas relacji na żywo. Finał „Top Model", w zastępstwie za Joannę Krupę, poprowadziła Magdalena Mołek oraz Michał Piróg. W jury zobaczyliśmy: Dawida Wolińskiego, Marcina Tyszkę, Katarzynę Sokołowską oraz supermodelkę Katarzynę Struss.


O oprawę muzyczną wielkiego finału zadbały gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Krzysztof Zalewski, duet Piotr Rogucki oraz Kuba Karaś i Rosalie. W roli prowadzącej zobaczyliśmy Magdę Mołek - zastąpiła ona Joannę Krupę, która w trosce o niedawno narodzoną córkę, na razie zdecydowała się nie opuszczać Stanów Zjednoczonych. Mogliśmy ją jednak zobaczyć na ekranie - nagrała pozdrowienia dla uczestników i widzów - mocno trzymając za nich kciuki.

 

Fot. K.Jarosz

 

Ważną zmianą w tej edycji był sposób liczenia głosów. Dotąd o losach finalistów decydowali jedynie widzowie. Tym razem ważna była także punktacja jurorów. Finał rozpoczął pokaz mody z udziałem wszystkich uczestników show. W wielkim finale mogliśmy podziwiać aż cztery różne kolekcje, które prezentowali aspirujący modele i modelki.

 

Fot. K.Jarosz

Fot. K.Jarosz

Fot. K.Jarosz

 

Następnie zobaczyliśmy pierwszą sesję zdjęciowej, która została zrealizowana na gorącej Kubie! To właśnie fotografia z tej sesji będzie zdobiła okładkę Glamour - przywilej ten otrzyma tylko zwycięzca programu. Według jury wszyscy uczestnicy świetnie poradzili sobie z tą sesją. Nie dało się jednak nie zauważyć, że to zdjęcia Dawida i Staszka zrobiły największe wrażenie na ekspertach, szczególnie na supermodelce Kasi Struss. Zdjęcie Sandry, Staszka i Dawida jury oceniło na 11 punktów, za swoją fotografię Olga otrzymała natomiast 10 punktów.

 

O tym, kto zwyciężył ósmą edycję programu, decydowały punkty, które uczestnicy otrzymywali za poszczególne fotografie z trzech sesji zdjęciowych. Decydujący głos mieli jednak widzowie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lis 25, 2019 o 1:04 PST

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lis 25, 2019 o 1:05 PST

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lis 25, 2019 o 1:03 PST

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lis 25, 2019 o 1:02 PST

Efekty drugiej sesji zdjęciowej, której tematem było futurystyczne ujęcie z samochodem nie zachwyciły jurorów, którzy tym razem zdecydowanie bardziej krytycznie oceniali uczestników. Najwięcej punktów od ekspertów otrzymała w tym zadaniu Olga i to właśnie ona wybiła się na prowadzenie.


Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lis 25, 2019 o 1:16 PST

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lis 25, 2019 o 1:21 PST

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lis 25, 2019 o 1:16 PST

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lis 25, 2019 o 1:18 PST

 

W końcu nadszedł czas na eliminacje. Decyzją jury oraz przede wszystkim zgodnie z wyborem widzów to Sandra jako pierwsza musiała się pożegnać z marzeniami o wygranej. Na polu walki zostali tym samym: Dawid, Staszek i Olga, którzy zawalczyli o zwycięstwo w ścisłym finale.

 

Fot. K.Jarosz

 

KTO WYGRAŁ TOP MODEL 8? CZYTAJ DALEJ >>>

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj kulinicz 6.0 3 kulinicz Modelka
Edytuj OlhaPL1995 6.0 3 OlhaPL1995 Modelka
Edytuj VictoriaBeauty 6.0 0 VictoriaBeauty Modelka
Edytuj slaweko 6.0 1 slaweko Fotograf
Edytuj partly <3 6.0 1 partly Modelka
Edytuj Oliwiadembska Foto. Jerzy Rosiak 6.0 3 Oliwiadembska Modelka
Edytuj sagaj 6.0 3 sagaj Fotograf
Edytuj oliwia_gudyno 6.0 2 oliwia_gudyno Modelka
Edytuj Arti44 6.0 12 Arti44 Modelka
Zobacz więcej zdjęć