„100 Najpiękniejszych Twarzy Świata”. Kto znalazł się na szczycie prestiżowego rankingu?

Dodano: 03.01.2023
REKLAMA
„100 Najpiękniejszych Twarzy Świata”. Kto znalazł się na szczycie prestiżowego rankingu?
Zdjęcie: AFP/MARTIN BUREAU

Prestiżowy TC Candler oraz Independent Critics po raz kolejny opublikowali listę 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata. Jak co roku wyniki zestawienia budzą ogrom emocji. Kto wygrał prestiżowy plebiscyt?

 

 

Ranking 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata to jeden z najbardziej prestiżowych plebiscytów tego typu. Konkurs jest organizowany rokrocznie od 1990 roku, a jego wyniki niezmiennie wzbudzają ogromne emocje. Werdykt jest ogłaszany przez organizatorów plebiscytu za pośrednictwem ich oficjalnego kanału na YouTube.Wyniki rankingu śledzą miliony ludzi z całego świata. W ostatnich latach lista 100 najpiękniejszych twarzy świata zebrała ponad 12 miliardów wyświetleń.


O tym, jakie osoby znajdą się w topowym zestawieniu, decydują niezależni krytycy. To właśnie oni, biorąc pod uwagę liczne kryteria oraz miliony sugestii nadesłanych przez fanów i społeczność skupioną wokół TC Candler, opracowywują listę stu najpiękniejszych kobiet. W rankingu znaleźć można nie tylko modelki, ale także influencerki, blogerki, piosenkarki i inne rozpoznawalne osoby z całego świata.


Wśród wyróżnionych osób znajdują się przedstawicielki z ponad 45 krajów. To właśnie dzięki temu można w rankingu odnaleźć kobiety reprezentujące różne kanony piękna. Według twórców listy piękna twarz ucieleśnia między innymi wdzięk, elegancję, oryginalność, odwagę, pasję, klasę, opanowanie i radość.

 

Przeczytaj też: Znamy najbardziej wpływowe piękności. Wybór może zaskakiwać

 

Najpięknijesza Twarz Świat - kto wgrał ranking TC Candler?


W poprzednich edycjach zestawienia na pierwszym miejscu znalazły się takie piękności jak popularne na całym globie Lindsay Lohan, Emma Watson, Nicole Kidman, Meg Ryan czy Gwyneth Paltrow. Wśród mniej popularnych zwyciężczyń konkursu można było znaleźć również takie nazwiska jak Chou Tzu-yu czy Lalisa Manobal.

 

Pierwsze miejsce w 33. odsłonie prestiżowego plebiscytu „100 Najpiękniejszych Twarzy Świata" otrzymała Amerykanka Jasmine Tookes - modelka Victoria's Secret, która po 10 latach trenowania gimnastyki artystycznej, porzuciła ją na rzecz kariery w modelingu.

 

 

Na drugim miejscu znalazła się pochodząca z Korei Południowej piosenkarka Nancy Jewel McDonie. Podium stu najpiękniejszych twarzy świata zamknęła w 2022 roku zeszłoroczna zwyciężczyni Lalisa Manobal - pochodząca z Tajlandii raperka, piosenkarka i członkini zespołu BlackPink.

 

Najprzystojniejsza Twarz Świata

 

Oprócz "100 Najpiękniejszych Twarzy Świata" TC Candler publikuje także ranking "100 Najprzystojniejszych Twarzy Świata", czyli męską odsłonę popularnego zestawienia. Na pierwszym miejscu zestawienia znalazł się w tym roku brytyjski aktor Henry Cavill. Drugą lokatę zajął Hyunjin raper, piosenkarz i tancerz, pochodzący z Korei Południowej. Trzecie miejsce otrzymał natomiast amerykański aktor i model Timothee Chalamet.

 

 

Wśród wyróżnionych przez TC Candler zabrakło w tym roku polskiego akcentu. Od 2018 roku na liście rokrocznie mogliśmy odznaleźć nazwisko polskiej modelki i influencerki, Karoliny Pisarek. W 2018 roku Polka zajęła w konkursie 91. pozycję. W 2019 roku awansowała na 50. miejsce, w 2020 z kolei na 40. W ubiegłym roku piękna Polka zajęła 29. pozycję. W tegorocznej odsłonie rankingu nazwisko Pisarek nie zostało jednak ujęte w zestawieniu stu najpiękniejszych twarzy świata.

 

Kompletne listy stu najpiękniejszych i najprzystojniejszych twarzy świata dostępne są na oficjalnym kanale TC Candler na YouTube. Śledzicie rankingi publikowane przez TC Candler?

 

Przeczytaj też:

 

Od dawna mierzy się z hejtem. Pokazuje, jak naprawdę wygląda kobiece ciało

 

Vievienne Westwood nie żyje. Ikona stylu miała 81 lat


Katarzyna Jarosz/ redakcja MaxModels.pl

 

 

Reklama

 

Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Newsy
Zdjęcia MaxModels
Edytuj Moniawka https://cloudromance.pl/profil/monikawojtak/ 5.9 0 Moniawka Modelka
Edytuj Lamorciak 6.0 0 Lamorciak Fotograf
Edytuj Moniawka https://cloudromance.pl/profil/monikawojtak/ 5.8 0 Moniawka Modelka
Edytuj Moniawka https://cloudromance.pl/profil/monikawojtak/ 5.7 0 Moniawka Modelka
Edytuj Moniawka https://cloudromance.pl/profil/monikawojtak/ 5.8 0 Moniawka Modelka
Edytuj Moniawka https://cloudromance.pl/profil/monikawojtak/ 5.7 2 Moniawka Modelka
Edytuj JustynkaF :P 6.0 1 JustynkaF Modelka
Edytuj JustynkaF :) 5.8 0 JustynkaF Modelka
Edytuj Crazy Stary dworzec i ja :) 5.5 3 Crazy Modelka
Edytuj KaBoom 6.0 3 KaBoom Modelka
Zobacz więcej zdjęć