22.03 The Look Of The Year, casting w Katowicach

Dodano: 13.03.2014
REKLAMA
22.03 The Look Of The Year, casting w Katowicach

MaxModels.pl zachęca wszystkie z Was do udziału w castingu do najbardziej prestiżowego światowego konkursu dla początkujących modelek THE LOOK OF THE YEAR. To już 22 marca w Katowicach!


W sobotę 22.03 w katowickim klubie Endorfina odbędą się casting do konkursu dla początkujących modelek THE LOOK OF THE YEAR. Każda dziewczyna, która marzy o wielkiej karierze modelki i pojawianiu się na największych światowych wybiegach ma teraz szansę postawić pierwszy krok w tym kierunku przychodząc na casting, któremu patronuje MaxModels.pl!

 

Taką drogę przeszła m.in. Katarzyna Smutniak, obecnie jedna z najlepszych polskich modelek. Podczas castingu profesjonalne jury, w skład którego wejdą m.in. Edyta Dwornik (właścicielka agencji Prestige będącej jedną z najlepszych kuźni młodych modelek na Śląsku), Filip Śleziona (fotograf, właściciel międzynarodowej agencji Impact-foto), Katarzyna Lech (pracująca przy największych fashion weekekach na Świecie m.in. jako managerka Kamila Sobczyka). Wybrane dziewczyny będą miały niepowtarzalną okazję pojawić się na wybiegu gali finałowej THE LOOK OF THE YEAR Katowice.

 

Gala The Look of The Year odbędzie się 24.05 w Hotelu Angelo w Katowicach. Jak co roku, będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń modowych obecnego sezonu. Celem konkursu The Look of The Year jest wyselekcjonowanie i wypromowanie nowych twarzy w świecie modelingu. Katowicki finał jest jednocześnie regionalną eliminacją ogólnopolskiego konkursu The Look of The Year. Podczas gali zaprezentują się najciekawsze dziewczyny, które zostały wyselekcjonowane we wcześniejszym pro-castingu.

 

Dziewczynie, która zdobędzie największe uznanie w oczach jury przypadnie zaszczyt reprezentowania Katowic podczas ogólnopolskiej gali finałowej, a później jeśli zwycięży w finale, reprezentowanie Polski na The Look Of The Year World. Ponadto podczas gali odbędą się prestiżowe pokazy mody projektantów należących obecnie do śląskiej oraz polskiej czołówki. Swoje najnowsze kolekcje zaprezentują m.in. Kamil Sobczyk, Alicja Czarniecka (Dressi) oraz Sophie Kula.

 

Casting:

 

Kiedy: 22.03.2014, godz. 15:00

Gdzie: Endorfina Club, ul Sobieskiego 11, Katowice

 

Zachęcamy do udziału!

 

Redakcja MaxModels.pl

 


Komentarze (0)
Twój komentarz może być pierwszy
Więcej z: Castingi
Zdjęcia MaxModels
Edytuj N_thalie 6.0 0 N_thalie Modelka
Edytuj kejt94 Zdjęcie powstałe podczas warsztatów fotograficznych zorganizowanych przez @workshopworld_ 

Fotograf: Анастасия Христенко
Miejsce: Villa Love 
6.0 0 kejt94 Modelka
Edytuj sebastianjpg 5.9 0 sebastianjpg Fotograf
Edytuj Chantaise 6.0 1 Chantaise Modelka
Edytuj Chantaise 6.0 0 Chantaise Modelka
Edytuj Alpinista Dominika:) 6.0 2 Alpinista Fotograf
Edytuj whoispreetka 6.0 3 whoispreetka Modelka
Edytuj dash 6.0 0 dash Fotograf
Edytuj przyjdznaportret Kinga 6.0 0 przyjdznaportret Fotograf
Edytuj Mokrasyrena 6.0 0 Mokrasyrena Modelka
Zobacz więcej zdjęć